Sizce Kötü Olmak Bir Çözüm Mü?

Ben her zaman iyilik yapmayı seven ve durmadan insanlara yardımcı olan bir insanım Ama kime iyilik yapsam bana kötülükle geri dönüyor Mesela biz okuldan her gün bir arkadaşımla dönüyoruz bugün son derste internet paketimi kullanmak istedi bende açtım. Sonrada çıkışta hep beraber gideriz bugün beraber gidelim mi dedim kız bana gelip Biz kızlarla carefour a gidicez sen git dedi ve benim evim carefour a da kendisine de yakın ve gittiği kızların evi iki bölgeyede çok uzak insan nezaketen de olsa seslemez mi Bide geçenlerde başka üç kız geldi birisi daha yeni geldi bana yol sordular bilmiyorum napıcaksınız ki dedim gezicez dediler abi 2 yıllık arkadaşlarına teklif dahi etmiyorlar 2 günlük kızla gezmeye gidiyorlar Geçenlerde de bir kız kitap istedi bu sefer iyilik yapmım başıma ne gelecek dedim almadım kız benle bir kanka oldu bir kanka oldu Sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü olmaktan ziyade mesafeli dur. Kendini ağırdan sat. Haklıysan susma. Hayır demeyi bil. Gerekli yerde itiraz et. Böyle olursan çok daha mutlu olursun. Ama tabiki insanların seni kendilerine göre şekillendirmelerine ASLA izin verme. ☺️

1|0
    0|0
  • Öyle olmuyor işte ne yapacaksın biliyor musun kendinden taviz vermiyeceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...