Çok yalnızım ne yapmalıyım?

Okul başladı başlayalı bir türlü alışamadım okul değişikliğinden dolayı herkesin arkadaşı var gruplar beni aralarınada almıyorlar yemek saati falan geliyor tek olduğum için inmiyorum kimse yanıma gelmiyor kimseyle konuşmuyorum hayatımda ilk defa böyle birşey yaşıyorum.Çok zor 10 saat boyunca kimse ile arkadaşlık edemiyorum sizce okul değiştireyimi

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence hiç gerek yok değiştirmene filan bırak kendileri gelirler yanına sen yemek saati gelince de tek başına yemek yemeğe in vs. tek başına olmaktan korkma üzülme hem belki talibin çıkar daha kolay yanaşır yanına, çünkü toplu olunca insanlar talipleri de yaklaşamıyor ;)

1|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyorum mantıklı 🤔 Ama ben tek başıma bir şeyler yapamam inemem hayatım boyunca yalnız insanlara üzüldüm yemeğe bile tek başıma inmek beni yıkar baya.

• 1ay

bence tek basina olan insanlar daha cesurdur ozguvenleri yuksek nasil davranacaklarini ne yapmasi gerektigini bilen insanlardir

Erkekler Ne Diyor 8

• #yapayalnızcowboy un dediği gibi belki talibin çıkar. Biz erkekler kız grubuna girip de güm diye senden hoşlanıyorum diyemiyoruz :D gruptan uzaklaşınca biz de tanaşıyoryz 😄

0|0
    0|0
  • Sosyalleş ve çevre yap.

0|0
    0|0
  • Saçmalık bir kişi de mi bulamazsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Sınıfta üç arkadaş grubu var ve hepsi en az 3 yıllık arkadaş beni de almıyorlar işte bilmiyorum ama hepsiyle konuşuyorum ama almazlar zaten kimseyi aralarına

• değişiklik yapman gereken şey bence okuduğun yer değil

0|0
    0|0
  • zorlukları aşmayı öyren öyle hemen pes etme

0|0
    0|0
  • Arkadaş bul :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Bulamıyorum çünkü yanlarına gidince yadırgıyorlar huzursuz oluyorlar.

• Lisede misin?

0|0
    0|0
  • Kimse almıyor mu seni aralarına?

0|0
    0|0
    • 1ay

2 yıldır aynı sınıfta olduğum kız samimiydik üstelik . Arkadaşlarıyle aynı sınıfta olduğu için bir kere bile yanıma gelmedi ama o sınıfta tek olunca yalnız kalmasın diye yanına bile otururduk.

Kızlar Ne Diyor 1

• Okul değiştirmene gerek yok bence (:
    Aynı sorunu bende yaşamıştım bir kaç sene önceydi, anormal davranışlarımdan dolayı olmuştu bu. Onlara yaklaşmaya çalış mümkünse sıralarına yakın bir yerde otur bence. Konuşmalarına katıl mümkünse kendi fikirlerini de belirtebilirsin yavaş yavaş alışırlar sana bence :P

0|0
    0|0
    • 1ay

Aslında herkesle konuşuyorum ama iki saniye sonra aramızda muhabbet olmamış gibi hiç konuşmuyorlar aralarına da pek kişi katmazlar zaten.

Yükleniyor...