Şimdiye kadar ne iş yaptınız mesleğiniz nedir?

Bu güne kadar başta kısa süre de olsa bir firmanın katalog çekimlerinde yer aldım buna fotomodel lik diyemem ama ufak çaplı manken fotoğrafçıları ile çalıştım üniversite yıllarında.. ama mesleğim buna tam ters maliye mezunuyum özel sektörde mali işler muhasebe ve finansman olarak daha sonrasında çalıştım asıl mesleğim finans yani peki ya sizin ne işle meşgulsün ks halkı :)

Güncellemeler:
1ay Anlaşıldı site de çok fazla mühendis var :)

1|2
7|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• ben ızmır merkezklı bır fırmanın operasyon asıstanıyım gumrukleme ışı ve sorumlu oldugum ulkeler lıbya tunus bulgarıstan sureklı gıdıp gelırım asıl merkezı ıstanbul

1|0
    0|0
  • öğrencilik çaycılık komi

1|0
    0|0
  • Öz geçmişimi buraya sığdırabileceğimi sanmıyorum, şu an yaptığım yegane iş ise düşünmek. :)

1|0
    0|0
  • Barmen dalgıç kaptan fitness eğitmeni bir ara günlük ev kiralandım şu andada insan kaynakları m. yardımcısıyım

1|0
    0|0
  • Kuaförüm

1|0
    0|0
  • Ben Grafik Tasarımcı'yım. Çok fazla kişi mühendis olmak isteyin e bende onlardan farklı olayım diye bu mesleği seçtim :)

1|0
    0|0
  • bir şirketin reklamcılığını ve sosyal medya yönetimini üstleniyorum. bu iş ek bir iş çünkü okulum sürüyor. kısa süre lig tv de çalıştım. bursaspor tv de yardımcı yönetmendim. okul bitince bakalım neler olacak.

1|0
    0|0
  • Vala hemsom bundan once iki firmada çalıştım birinde 5 yıl sonuda otomotiv Sektöründe buyuk dirmadq 11 yıl sonrq sıkıldım cıktım ve dahada düzen tutmadım is hayatında kimle bir is yapsam hep kazık yedim

1|0
    0|0
  • Üniversite yıllarında manavda parfümcüde falan calıştım kısa süreli okul bittikten sonra elektrik panoları montajında daha sonrada proje ciziminde calıştım

1|0
    0|0
  • spor kompleksi yönetiyorum, bunun dışında bir parti vekilleri için spor danışmanlığı yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Öğrenci.

1|0
    0|0
  • Pvd kaplama, kalite kontrol,

1|0
    0|0
  • eskiden maden mühendisiydim, şimdi kaldırım mühendisi :/

2|0
    0|0
  • Moda Tasarım (Modelist / Stilist) - Tiyatro Oyunculuğu - Set Asistanlığı - Organizatörlük.

1|0
    0|0
  • Mekatronik muhendisiyim ama elektrik mühendisi olarak yasam kenti projesinde İstanbul da bir firmada saha şefi olarak çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Cok is yaptim telefon pc finans yonetimi forex borsa ama en temizi forexti hic insan cok cok huzur

1|0
    0|0
  • her işi yaptım öğrenci zamanımda kendi mesleğim ise makina müh.

1|0
    0|0
  • Sadece Öğrenci

1|0
    0|0
  • Havan batsin ☺

1|1
    0|0
  • Mali musavirlik okudum Son senesinde biraktim mekan aldim café bar yurtidinda yasiyorum

1|0
    0|0
  • Astsubay

1|0
    0|0
  • Mühendizzzzz

1|1
    0|0
  • Serbes diyelim,

1|0
    0|0
  • Turizmciyim. ticaretle uğraştım

1|0
    0|0
  • tesisatçıda stajyer 😕

1|0
    0|0
  • Mühendisim fakat mesleğimi yapmıyorum, gıda sektöründeyim, vatandaşın karnını doyuruyoruz

1|0
    0|0
  • grafik tasarım, sistem yöneticiliği, webmaster, teknik destek..

1|0
    0|0
  • Kabin amiriyim seneye pilot olucak kismet olursa :)

1|0
    0|0
  • çiftçilik

1|0
    0|0
  • muhasebeeeeeeee

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...