Özellikle bayanların yolda erkeklerin üzerine üzerine yürümeye devam etmekteki amacı nedir?

Eskiden kadınlar bir erkek görünce hemen başını öne eğer yolun kendi tarafına geçer yürürdü. Şimdikiler yolda giderken bzi skecek.

1|1
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Valla bana da öyleler 😅

0|1
    1|0
    • 1ay

Gerçekten sinirim bozuluyor kadınlara yol vermekten bir omuzum önde gideceğim nerdeyse en son bir tanesine omuzu çakıp yapştracam o zaman da sapık diyecekler.

• 1ay

Allah razı olsun :D

• 1ay

Eig için teşekkür ederim 😇

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu çok doğru işte dikine dikine geliyorlar insanın üstüne

0|1
    1|0
    • 1ay

Hiç kafayı çevirme felan da yok haa suratına baka baka geliyorlar. Yine arada bazıları görmemiş numarası yapıyor hadi neyse de. Bir de şu 3-4 kişi yanyana yürüme mevzusu yok mu adamı deli ediyor geçecek yer bulamıyorsun.

Kızlar Ne Diyor 8

• Benden 10 yil sonra dogmusun eskiler hakkinda konusuyorsun. O annemin eskisi ve sende annenden filan duydun bilmem ne.
    Kafayi one egip yurumek marifetse sende dahil insanlar pekala kafayi one egip yuruyebilir.
    Ama mesele bu degil. Sen oyle benmerkezcil yetistirilmisin ki yoldan gecen her kadin uzerinden kendine bir anlam cikariyorsun.
    Muhtemelen kimsenin seni umursamadigi, gormedigi fikrini kendine yediremiyorsun.

3|0
    0|2
    • 1ay

Teyze ne feminist çıktın sen :) Senin kadar ihtiyar olmasak da biz de eski Türk gelenek ve göreneklerinden tatma fırsatı bulduk. Bayan başını öne eğer veya eğmez bakıp bakmamak onun ahlakana ve kişisel tercihine kalmış. Şahsen ben yanımda geçene bakarım ama hiçbir bayanın üstüne üstüne de yürümem hatta bu sorumu da artık bu olay beni baydığından dolayı yazdım. Alakasız alakasız cevaplar veriyorsun bilmem benmerkezcil yok kimsenin umursamadığı vs :) Ne diyeyim kafan güzelmiş güle güle kullan.

• 1ay

Yanindan gecmis olabilirim, bilmiyoruz?
      Sen kimsin ki umursayim? Kafayida one egmiyorum. Hatta belkide carptim sana. Icinde neler yasiyorsunda haberin yok.

• 1ay

Yeter dırdır ettiğin başımın etini yedin git bir psikoloğa görün

• saçma sapan diziler ve diğer televizyon programları ile ahlakımızı bozmuş olabilirler mesela

0|1
    2|0
    • 1ay

Öyle düşünmesem de etkisi olabilir.

• devir değişti

0|1
    1|0
  • Assdfggh değişik 😂

0|0
    0|0
  • Sen hayırdır, yolumdan çekil

0|0
    0|0
  • Sen kim köpeksin de başlarını eğsinler

1|0
    0|1
    • 1ay

Şu anda kimse kimsenin başını eğmesini beklemiyor azıcık edepli olup yolun kendine ait tarafında yürüsünler yeterli olur. Ayrıca köpek de sensin.

• Amaç farklı olabilir

0|1
    2|0
    • 1ay

Bilmiyorum artık en son bir tanesini yapıştıracağım yere

• Aynen kanka diikkat et kendine g. tu kolla

0|0
    1|0
    • 1ay

Elimden geldiğince çabalıyorum teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Değişik çok aynen

0|1
    1|0
    • 1ay

Hadi bişey desen yolunda yürü hiç mi gözün görmüyor. Senden namussuzu sapığı olmaz halbuki

• 1ay

Hiç bulaşmayacan gerçekten

• 1ay

kukusu olanın imanı olmaz diyen boşa dememiş.

Yükleniyor...