HAKARET, KİLO VE ÜNİVERSİTE?

Ygsye hazırlanıyorum dershaneye gidip geliyorum başlarda herşey çok güzeldi ama son 2 gündür sanki yolda yürürken bana kilomla ilgili birşeyler söylüyor gibi. 170 boyundayım 75 kiloyum yüzümü beğenirim ama geçmişte ağır anoreksiya atlattım o yüzden takmamaya çalışıyorum ve ygs çok önemli benim için. Bugün pazarda yürürken bir kulağımda kulaklık vardı sanki biri şişko diye bağırdı sanki. Zaten bipolar bozukluk hastasıyım yardım edin nolur ne yapmalıyım 😭

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kuzum sen sadece kendini sev ve etrafindakilerin ne soylediklerini asla umursama cunku onlar anca konusurlar evet agizlarini buzemeyiz ne yazik ki bos konusan milyonlarca insan var sen her halinle guzelsin seni gormuyorum ama eminim ki muhtesemsindir... <333

0|0
    0|0
    • 1ay

Görmesemde kalbinin güzelliğini, duymasamda sesini duydum sanki. Ne güzel insanlarsınız siz, iyi ki varsınız. Sanırım birazda alınganım her söyleneni üzerime alınıyorum psikolojik destek almam lazım. Tekrardan çok teşekkür ederim hep mutlu olun ❤️

• 1ay

hassas oldugunu anliyorum tatlim psikolojik destek alirsan daha iyi hissedecegine inaniyorum <3 tesekkur ederim herkes mutlu ve huzurlu yasar umarim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Amannnn takma hem zaten normal kilon aşiri fazla değil

0|0
    0|0
    • 1ay

Psikoloğumla iletişime geçeceğim sanırım sınav herşeyden önemli insanları takınamam Laz'ım

• Porsiyonlarını küçült ara öğün yap bir meyve ye spora vaktin olmaz ama en azından bunu yap

0|0
    0|0
    • 1ay

Psikolojik açıdan çözüm bulmam lazım buna insanların ağzını büzemem haklısın yavaş yavaş küçültücem porsiyonlarımı ama önemli olan psikolojik durumum

• 1ay

Psikolojik durumunu bozacak bir şey yok. Biraz fazlan var ve bunu verebilirsin

Yükleniyor...