Sizce aileme karşı acıma duygumu mu yitirdim :( ?

ben yıllarca çok çileler çektim cinsel kimlik bozukluğum vardı ve cinsiyet değiştirmek istiyordum fakat bunu ailemin rızası dışında asla yapamazdım her şey gibi bu konuda da onlara tercihi bıraktım neyse bir kaç kez doktora gittik beni kabullenmekte zorluk çektikleri gibi tedavi edileceğimi söylemelerine rağmen tedavi içinde hiç bir şey yapmadılar ben her gece ağlarken uyuyamazken hepsi odalarına çekilip horul horul uyudu dışarıdan bakanlar bile bir anne baba nasıl böyle vurdum duymaz olur idrak edemiyorlar sanırım gibi fısıldamaya bile başladılar insanlar herkes farkındaydı ama onlar halimin farkında değildiler sanki gün ve gün eriyordum tükeniyordum görmüyordular acılarımı gecelerde hıçkıra hıçkıra ağ ettim. şimdi isse babam çok hasta ameliyat olacak felç kalma ihtimali var benim ettiğim ağlar yüzünden mi diye düşünüyorum bazen ama hiç üzülemiyorum
da neyin var diye sormak bile içimden gelmiyor ilgilenmiyorum sanki içinden gelmeli insanın umursamıyorum sanki sanırım ben yaşadıklarımdan dolayı aileme karşı acıma duygu mu yitirmiş gibiyim hiç bir his yok içimde sevinmiyorum elbette ama üzülmüyorum da neden acaba?

• evet haklı olarak yitirmişsin
    50% (5)75% (3)57% (8)Oy Ver
  • hayır sana öyle geliyor
    50% (5)25% (1)43% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşadığın acılar seni duygusuz hale getirmiş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...