Tirrek ler hakkında neler biliyorsunuz?

Tirrek ler hakkında neler biliyorsunuz?
50 kurus ver lan tirrek :D

Güncellemeler:
1ay http://i.hizliresim.com/vZ2vlr.jpg
bunların yaşamaya hakkı yok :D arkadaşlar
haşere öldürmeye haber verin gördügünüzde :D

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Fosforlu eşofman giyerler 😍😶

0|1
    0|0
    • 1ay

begeniyomusun yani böyle tipleri inanmıyorum :D :D :D

• 1ay

Sakin ol ya. Tam böyle değilde doğal erkekleri seviyorum cafelerde falan takılmayan gibi

• 1ay

böyle konuşursun konuşursun sonrada kendine zengin bir koca ararsın işi gücü olan maddi durumu iyi olan takıl şimdi sen keko arizona kertengeleriyle tirreklerle

• Her fosforlu giyen tirrek olmuyor 😃😂😂 olm ya

0|1
    0|0
    • 1ay

sadece fosfor degil bir tirrek gi tanımlamak için bir çok şey var :D park lar bunlarla doludur gelene geçene laf atarlar sürü halinde dolaşırlar sıçar pozisyonda otururlar vb vb :D

• 1ay

İnsanları kolay sinir ederim pardon 🙈

• 1ay

bu işte çok başarılıymıssınız size bidaha bulaşmıycam :)

• Tirrek tirrektir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• parktaa oturamıyorum bu pislikler yuzunden . içip bıcak ceken falan olsa orda gebertirim hep ayıklar geldi bugune kadar

0|1
    0|0
    • 1ay

aynen kardeşim öyle bizim burdaki park da dolu bize sesleri çıkaramıyolar a k kekoları anaları dogurup dogurup salmış sokaga belediyeyi arayip toplatmak lazım bu keko ları

• Keko olurlar genelde kürtlerdir internette kullanıcı adına bilmem ne yaşam yaparlar sıçar pozisyonda poz verip inadına yaşam yazarlar kurdistan kurucaz deyip genelde İstanbul'da yaşarlar Bağcılar vs

0|1
    0|0
    • 1ay

bizim burdada çok köpek den farkları yok sürü halinde dolasiyolar :D

• Kardeş öncelikle selamun aleykum. böyle yaşamaya hakkı yok falan saçma sapan cümleler ayıptır. Bu değilde bu tarz insanlar harbiden delikanlıdır. benim böyle çok kardeşim dediğim insan var. Dis gorunuse bakip aldanmayalim bence delikanlı oluyorlar.

0|1
    0|0
    • 1ay

Aleyküm selam kardeşim söylediklerine katılmıyorum bunlar parklarda genelde ailesiyle spor yapanlar bile bunları görünce kaçıp gidiyolar sen gelmissin böyle diyorsun devlet malına zarar veriyolar kırıyolar döküyolar sen gelmiş böyle diyorsun.

• 1ay

sana onlar denk gelmiştir babam

• 1ay

ben gördügümü söylerim.

• pis ve bakimsiz olduklarini

0|0
    0|0
Yükleniyor...