Her okuduğunuz da Sizin imanınızı arttıran bir kuran ayeti yazınız?

deki ; Allah seni terk etmedi sana darılmadı da. ey örtüye bürünen kalk ve uyar. ALLAH sen ne büyüksün seni öyle çok seviyorum ki seni seviyorum derken bile ayıp bir şeymiş gibi hissediyorum. Sanki sen sevilemicek kadar üstünsün bize kendini tanıtma şansı sunduğun için binlerce kez minnettarım

Güncellemeler:
1ay bozgunculuk çıkartmaya çalışan kafirler ile muhattap olmayın bırakın havlasınlar aiağıda ki gibi

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• İsra Suresi 13. Ayet

" Biz her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık."

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Onları bulduğunuz yerde öldürün. sizi çıkardıkları yerden siz de onları çıkarın. fitne çıkarmak, adam öldürmekten daha kötüdür. mescidi haram'ın yanında, onlar savaşmadıkça siz de onlarla savaşmayın. sizinle savaşırlarsa onları öldürün. inkar edenlerin cezası böyledir.
    Merhamet dini

0|0
    1|0
    • 1ay

ne güzel söylemş yaradan o tarihte yaşasaydım keşke ellerimle öldürürüdüm Allaha muhammede karşı gelip fitne çıkaranları

• 1ay

Hadisler olmadan kuran anlaşılmıyor sürekli din alimleri çelişki içinde halen çözemediler arapça okuyun diyorlar artık

• 1ay

haahha onu uyduranlar da meshepleri hadisleri uyuytup tvlerde trilyonlar alan hocalardır. Çünkü siz okumayın anlamazsınız salaksınız biz anlatalım derler yoksa nasıl para kazanzaklar

• Kafirleri öldürün köpek giren eve melek girmez 4 karı isterim cennette 4 tane karı veririm Samara 45. Ayet islamask❤

1|1
    1|1
    • 1ay

hahaah hiç biri kuranda yazmaz allahın cahili. Kafirleri öldürün ayeti de cümlenin tamamını yaz haram aylar çıkınca size bozgunculuk yapan sataşan savaş açan kafirleri nerede bulursanız öldürün. der ALLAH.

• 1ay

Muuhaammeeeeddd yaşasın kafa kesmek❤❤❤

• كُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ
    Kullu nefsin zâikatul mevti
    Her canlı ölümü tadacaktır.

1|0
    0|0
  • Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır.
    İnnellahe meassabirin

1|0
    1|0
  • Rahmetine siginiyoruz rabbim

1|0
    1|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • vesvese mi var?

0|0
    0|0