Bir kozmetik markasının meme kanserine karşı başlattığı bağış kampanyasına katılmayı düşünür müsünüz?

Avon, "Meme kanserini kafaya taktık!" diyerek, sosyal medyada başlattığı #kafayataktik bağış kampanyasında Türk Kanser Derneği'ne 10 bin TL değerinde bağış yapmayı hedefliyor. Katılım ise oldukça eğlenceli ve kolay! Tek yapmanız gereken;
-Fotoğrafınıza dilediğiniz saç aksesuarını eklemek,
- Ve sosyal medya hesabınızdan #kafayataktik etiketi ile paylaşmak...

Bugün bu etiketle paylaşım yaparak bir kadının hayatını değiştirebilirsin! 10 bin paylaşım, 10 bin TL destek demek...
Bu kampanya hakkında düşünceleriniz neler?

3|1
16|16

En İyi Erkek Görüşü

• 10 bin tlye milyonlarca insana ulaşmanın en kolay yolu.. meme kanseri umurlarında bile olamaz... biraz mantıklı düşünün... memekanserine destek vermek içn bu tür saçma paylaşımlar yaparak firmaların reklamı yapılıyor. buna alet olamam. savaşmak istiyorsan git kanser vakfına sen bağış yap araştırma yapılsın katkın olsun... senin vereceğin 5 tl bile bunların bu kampanyasına 10 basar..

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana samimi gelmiyor. Reklamlarda da bir marka cikiyordu "bizden alirsaniz bilmem nereye katki saglarsiniz"

Kapitalist sistemde akladiklari parayla her marka zilyon dolar bagisi zaten duyurmadan ve bize ihtiyac duymadan yapabilir.

Amaaa reklamin iyisi kotusu olmaz tabi. Kullansinlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 1 milyon paylaşım, 1 milyon lira demek. Eee, kaç hastayı tedavi edebilir ki bu para? Bir kişi için, 30-40 bin lira gidiyordu en az bildiğim? En fazla 15-20 kişi için kullanır. 1 milyon paylaşım olunca... 10 bin paylaşım, 10 bin lira ediyorsa, 1 hastayı bile tedavi ettiremez o para. Yersiz olmuş...

1|0
    0|0
    • 1ay

Yani bak 1 milyon paylaşımda imkânsız... Ki, o bile az. 15-20 kişinin tedavisi için miydi 1 milyon paylaşım? Sırf reklam Avon'un işi...

• 10 bin lira avon için ne ya çerez parası
    Sadece bişey yapıyoruz havası var?
    Bence saçma sapan bir reklam anlayışı paylaşmayı düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Bence kozmetik sektörü bile kanser nedeni.. kazandıkları tonlarca paraya karşılık zararlı ürünlerini örtbas edecek ve reklam amaçlı komik girişimler olarak görüyorum yapılanları sadece..

0|0
    0|0
  • 10 lira cok komikmis kanser yapici kimyasal kullanip kansere savas acmak komik

1|0
    0|0
  • Hahaha güldürmeyin avonun kendisi kanserci önce kendisi kanser edip sonda mi bağış topluyor ne

0|0
    0|0
  • Memem yok

0|0
    0|0
  • Sosyal medya kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Yapalım o zaman

0|0
    0|0
  • Reklam kokan hareketler... Kanser bahane... Reklam şahane... Avonnnnn...

0|0
    0|0
  • Kanser olan memeye bağlı simdi. her meme bagisi haketmez 😂

0|0
    1|1
  • Saçma uyduruk

0|0
    0|0
  • Cebe indirecekler bir kısmını

0|0
    0|0
  • Bildik mevzular.

0|0
    0|0
  • mumkun

0|0
    0|0
  • Koskoca avon icin 10000 tl nedir az degil mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Avon kullanmazsanız kanserden bir nebze de olsa korunmuş olursunuz zaten. Çok komik ya :D
    Kozmetik ürünler kanserin bir numaralı tetikleyicisidir hanımlar beyler. Özellikle ne idüğü belirsiz kimyasal maddelerle yapılan parfüm ve deodorantlar.

0|0
    0|0
  • Çok iyiymiş yapmak lazım bunu 😂

0|0
    0|0
  • Daha önemli mevzular ; savaşlar, lösemi hastası çocuklar... Bu reklam kokan hareketleri kayda değer bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar aptalız?

0|0
    0|0
  • Tabi ki seve seve yaparım , sayende duymuş oldum teşekkürler. Destek olabilirsem ne mutlu bana :)

0|1
    0|0
  • Güzel fikir ama kendi yaptiklari kozmetik ürünler icin hertürlü kimyasal madde kullanip, kendileri zehirleyici ve zararli ürünlerini yapmiyorlarsa, gayet mantikli olur..

0|0
    0|0
  • Şimdi haberim oldu. Yardımcı olmak isterim.

0|0
    0|0
  • Avon kullanmayın yeter 😁

0|0
    0|0
  • Güzel bir kampanya olmuş

0|0
    0|0
  • düşünebilirim belki

0|0
    0|0
  • Avon zaten kanser yapıyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Bir yahudi çıkarı olmadan yardım etmez..

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar sosyal medyayı çok fazla kullanan biri değilim. Arada geçiyorum. Şunu sormak istiyorum. Benim instagram profil hesabım gizli. Bu etiketle fotoğraf paylaşsam yerine ulaşır mı? Yoksa gizliliği açmam mı gerek?

0|0
    0|0
Yükleniyor...