Hababam Sınıfı Çekildiği Yıllarda Doğsa İdiniz Filmde Yer Almak İster Miydiniz?

Aşağı da görmüş olduğunuz görsel Hababam sınıfının çekilmesi için oyuncu arandığına dahil gazete ilanıdır. Filmin çekildiği yıllarda Türk sinemamızda daha Kemal sunalın adı tam duyulmadığı zamanlar olacak sanırım , İnek şaban rolü için ilan verilmiş :) peki bu gazete ilanını siz görseydiniz. O tarihlerde rol almak için başvurur musunuz :)
Hababam Sınıfı Çekildiği Yıllarda Doğsa İdiniz Filmde Yer Almak İster Miydiniz ? #pilavüstü #HababamSınıfı #Gazeteİlanı #Oyunculararanmaktadır #Arzufilm :) :)

• Evet kesinlikle rol almak için başvururdum :) :)Hababam Sınıfı Çekildiği Yıllarda Doğsa İdiniz Filmde Yer Almak İster Miydiniz ?
    68% (43)75% (24)71% (67)Oy Ver
  • Hayır başvurmazdım benden oyuncu olmaz ki :)Hababam Sınıfı Çekildiği Yıllarda Doğsa İdiniz Filmde Yer Almak İster Miydiniz ?
    22% (14)19% (6)21% (20)Oy Ver
  • Farklı bir düşüncem var bu konuda size söylemem lazım :) Hababam Sınıfı Çekildiği Yıllarda Doğsa İdiniz Filmde Yer Almak İster Miydiniz ?
    10% (6)6% (2)8% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Dogsaydiniz derken 20 li yasalarınizda olsaysibiz

0|0
18|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ilk baştaki projede zeki ile metin de yer alıyor sonra başka filmden daha cazip teklif alıp hababamı bırakıyorlar. ertem eğilmez bunu duyunca çok sinirleniyor ben bu filmi amatörlerle de çekerim diyor. bir çok amatör oyuncu ekleniyor filme. birbirlerine alışmaları için evinde sabah kahvaltılar düzenliyor, maç yaptırıyor oyunculara, arkadaş ortamı sağlamaya çalışıyor ve ortaya çıkan netice hababam sınıfı

0|1
    0|0
    • 1ay

Ertem eğilmez cidden disipli bir adammış diye biliyorum. Hatta Ayşen guruda ile şener şen yemeğe ya geç kaldığı için onlara o gün yemek vermemiş oyunculuk disiplin ve Ertem eğilmez disiplini habam sınıfı kadar harika film serisi

• 1ay

En iyi görüş için teşekkür ederim. İçini doldurmaya çalıştığım görüşüme değer verilmesi güzel bir his. Natuk Baytan filmleri Kemal Sunal'ın sahte kahraman olduğu filmlerdir. Bombacı Mülayim, Sahte Kabadayı, Korkusuz Korkak gibi filmler. Geçen oturdum 5 günde 10'dan fazla filmini izledim terapi gibi geldi. Ayrıca Tarkan (Kartal Tibet) ve Cüneyt Arkın filmlerinin de yönetmenidir. ABD'de olsa heykelleri dikilirdi çok büyük ustalar.

• 1ay

Vay be hepsini izlemişim rica ederim güzel görüşlere değer veririrm

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...