Kişilik bozukluğum mu var? Bu durum nereye bakar gider? Bakar misiniz?

Merhaba arkadaşlar, Son zamanlarda bu durumu yaşıyorum. Onceden cok ozguvensizdim. Panik atak ve anksiyetem vardi. Ilac kulanmadigim halde ani bir sekilde son buldu. Basarili oldum vb. Ama fazlaya gitti. Benden basarili olanlari kiskaniyorum. Kendim hariç diğer insanlari sevmiyorum samimi bulmuyorum. Surekli aynada duruyorum kendimle uğraşıyorum, hirsim artti , bazi insanlari rakip olarak görüyorum kendime, ve şüphelerim var. Biri benimle samimi olsa beni taciz edecek diye düşünüyorum. abim hediye aldi beni taciz edecek farkli bir amaci var diye düşünüyorum. Biri konusurken benim hakkimda konusuyor , beni kiskandiklari icin bulasiyorlar vb. Dusunuyorum. Ailemi sevmiyorum. Kendimi cok basarili goruyorum ve bedenimi kimseye dokundurmuyorum. Sürekli bir savunma halindeyim. beni kiskandiklarini dusunuyorum vb. Ama bunu yasayina daha basarim artiyor ve daha ozguvenli hissediyorum kendimi. Bu narsistik kisilik bozukluğu başlangıcı mi? Bu durum nereye kadar gider? ne yapmam gerek?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bende de var aynisi fazla kazık yemekten oluyor, bulasma kimseye en iyisi ilaclarda arama, yanlizlik tek care ve birazda ibadet..

0|0
    0|0
  • kuruntu yapıyorsun bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçmişinden kaynaklanıyor olabilir. Sen en iyisi bir psikoloğa git. Biriyle dertleşmek iyi gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...