İnsanımız çok duyarsız değil mi?

Her konuda ben öyle görüyorum birine yardım etmek bu kadar zor olmamalı ya da bazı şeyler bu kadar görmezden gelinmemeli. Neden bu kadar aman banane bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesindeyiz her an herşey bizimde basımıza gelebilir böyle düşünüyorum yani sizce de öyle değil mi?

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• yaşamış olduğu ortamlardan dolayı olabilir...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle evet başkasına olsun bana olmasın bakış açısı bencilce.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tüm sosyal medya 1-2 gün her toplumsal faciada yıkılır, sonra herkes unutur ta ki bir daha ki acıya dek. Yine hiçbir şey yapılmaz, yine insanlar korunmaz, kontrol edilmez karanlıklar ve yine tökezlenilir. Toplum yine anlık duyarlılaşıverir oysa bazı acılar gerçekten paylaşılamaz, yürek kaldırmaz.. O yüzden ateş düştüğü yeri yakar sözü türemiştir.

0|0
    0|0
  • evet malesef öyleyiz. ama bu sadece bizim insanımıza özgü bişey değil. tüm insanlık için geçerli. bu durumu değiştirmek senin benim elimde ama. bu düşünceeye sahip olma, elinden geldiğince duyarlı ol seni örnek alan bir kişi bile olsa yeterlidir. sen derken şahsını kastetmedim yanlış anlaşılma olmasın genel söyledim.

0|0
    0|0
  • öyle de yinede banane derim. çünkü aynı zamanda vurudm duymazlıkta insanda var. sayı az değilki bir ton. hadi birine yardım ettin tanımadığın akraban bile çıkar sonra ne yapacaksın. bu ders bana yetti deyip bir bakmışsın en vurdum duymaz olmaya aday kişi olmuşsuın

0|0
    0|0
  • Ben yakınlarımdan başka kimseye yardım etmem, yardım da beklemem. Makul bir anlaşma.

0|0
    0|0
    • 1ay

Doğru değil işte gün gelir yakının yardım edemez sana baskasının etmesi gerek seninde öyle baskasına

• herkes kendini bilir.. düşünsene herkes duyarsız, Ozaman işte çekilmez bu dünya

0|0
    0|0
  • Bura trkiye krds ne bekli10

0|0
    0|0
  • ne bu şimdi?

0|0
    0|0
  • Ne oldu, ne olduu..

0|0
    0|0
  • öyle pis zihniyet olduğu sürece ezilmeye mahkum olacak bu toplum...

0|0
    0|0
  • yardım etmek ıyıdır toplum u medya o hale getırdıkı bazıları ıyı nıyetı o kadar suıstımal ettıkı olacagı bu başıma geldı bırıne komur yardımı yaptım evlıyım bana bakıyon dedı kadın geldı eşıme soyledı cıldırdım. eşime deım gıt konuş bu benı bekar sandı herhalde sonra ben yanlış anladım ozur dıledı az kalsın eşimlede aramı acıyordu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...