Kızlar erkek hemşirenin kalçadan iğne yapmasına izin verirmisiniz?

Ben ne zaman yaptırsam hep kadın vardı erkek yok mu dedim erkeği çağırdılar o yaptı :D

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• Igneyi vururken aha bununda totosu ne guzelmis ya da ay su totoyaya bak nasil da killi vay anasini... demiyoruz yani o an tek derdimiz bitsede gitsek su tedaviler oluyor

0|1
    0|0
    • 1ay

bitsede gitsek meselesi sence yanlis degil mi. cunki isini severek yapmalisin. tabi senin bileceğin is

• 1ay

Benim tek derdim bitsede gitsek oluyor 9 1 3 tedavilerinde 3 ten sonra zaten beni kimse tutamiyor ben sevmiyorum. isimi @coder010

• 1ay

allah kolaylik versin o halde zor is ne diyelim :(

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir sağlıkçı (doktor-hemşire-h. bakıcı) hastanın mahremiyle ilgilenmez, aklında tutmaz, görsem diye heves etmez.
    Bir pembecik yorumda tabi ki hayır demiş ya, Allah korusun ama düşsün bakalım kimlere neler yaptırıyor.
    Türkiye'nin en meşhur jinekoloğu Kaan Kocatepe'dir. sadece muayene ücreti yaklaşık 500-1000 lira arasıdır. İmkanı olup da bu adama gitmem diyenler hiç de samimi değildir açık söylüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben de hemşireyim. Emin olun erkek hemşireler de hasta kadınların kalçasını görmek için ölmüyor. Erkek/kadın fark etmez benim gözümde..

0|0
    0|0
    • 1ay

Görmekten öleceğinden değil hastanın içi rahat etmesi açısından ister istemez tedirgin oluyorlardır

• 1ay

hemsire hanim. bayanlar biraz daha narin oluyor o yuzden prk canimizi yakmiyor. buna ne demeli?

• 1ay

Alakasız. O sizin bir faratlarınızı kontrol edememenizden kaynaklanıyor. İçine sıçtğımın memleketinde gece gündüz çalışan bir meslek grubuna fantezi malzemesi muamelesi yapılıyor. Cağnım ülkemin cağnım abazaları.

• hayır

0|0
    0|0
  • Bende kendi doktorumdan başkasına hiç birşey yaptırmazdım doktorum erkek

0|0
    0|0
  • 3 kez erkeğe denk gelmişti

0|0
    0|0
  • yazık ya iğne yapılırken kaç cmlik bir yer açılıyor ki hiçbirşey belli olmuyor onlarda meraklı değil Zaten günde defalarca görüyorlar

0|0
    0|0
  • Tabiki de hayir

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Erkek kadın ne fark eder 😄 senin popona mi kaldılar sanki. Azıcık açıp vuruyor zaten

0|0
    0|0
  • Benim için fark etmez. Erkek de yapabilir kadın da

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Veririm canm saglik bu

0|0
    0|0
  • Namahrem ayol 😒😒

Addj

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Tercih etme hakkım olursa bir kadının yapmasını isteyebilirim, belki daha az çekinirim diye. Ama doktorların hemşirelerin hastalara o gözle bakmayacağını biliyorum. Onlar sadece işini yapar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu ne bicim soru la?
    Hergun bir ton kiza erkek igne yapiyor bizim acilde. Benim de yaptigim çok oldu.
    Igneyi yaparken " aha g. öt gördüm" diye dusunmuyoruz olm 😂😂

0|0
    0|0
  • Ne sandilar acaba :) arkandan neler soylemislerdir kim bilir.

0|0
    1|0
  • onlarda sizin g*tünüzü görmek için ölmüyodu ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...