Bildiğiniz iyi bir falcı var mı?

Bildiğiniz iyi bir falcı var mı ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• gonlunde ne fırtınası var. karar ver artık bir olay yasamıssın devamını dusunuyorsun icin icini yiyor.
    bir yolculuk var ailenden birinde ya da sen gidiyorsun bir yere ama acelen var.
    etrafında birileri var daima arkandan konusan bir egitim gibi bir seyler var meslekmi kursmu oraya gitmen önemli. hayatındaki karmasalardan seni kurtaracak. sonunda rahatlık var ferahlık var ama bu ferahlık canını acıta acıta ulasmıssın. herkese guvenme bırak baskalarını dusunecegine biraz kendini düsün olayın merkezine koy kendini insanları izle sakın peslerinden kosma
    ismimi gizli yapayım salca olmasın lar 2 tl sadaka ve askıda ekmek yaptır bir fırında

1|0
    0|0
    • 1ay

Harcanıyosun be buralarda çok sağol

• 1ay

sadaka cok bele kovarmıs

• 1ay

Tamam teşekkürler çok

En İyi Kız Görüşü

• için kabarmış

0|0
    0|0
    • 1ay

O kabarma Türklerde genetik :)

• 1ay

aynenahah

• 1ay

valla bu ıkinci fala bakısım burdan siz siz olun sadaka verin 2 tl ya da askıda ekmek icin fırına verin bir gariban doysun falada gerek yok bahtınız falan acılır. hayırlara vesile olmak gerek. gelelim zaten fala bakan kisinin sıkıntısı illaki vardır. kabarmaya gelince elin kızına karısına kabarmada birinciyiz. ana bacına kabardımı namus o bicim heheheh

Erkekler Ne Diyor 10

• Ahandaaa en iyi falcı

http://i.hizliresim.com/VEnOrR.jpg

1|0
    0|0
  • Adana'da ziyapaşa ve gazipaşa daki cafelerin çoğu çok iyi bakıyor, bir de mahalle falcıları var tabii, en meşhuru tespih ile bakan teyze.

0|0
    0|0
    • 1ay

Adanaya gitmek için harcayacagim parayla alışveriş yapmam daha rahatlatıcı olur sanki.

• Sana kabaran bisey var

1|1
    0|0
  • senin için birde günaha girelim şimdi demi

1|0
    0|0
  • Ben😉

1|0
    0|0
  • Çok var gerçekten görüp her söylediği çıkan ama yerlerini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ınanmam bılmemde

0|0
    0|0
  • Var..

0|0
    0|0
  • Benim var cok iyi tarot bakan bir kadin tanıyorum 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Kim?

• 1ay

Ya ben fal deryasinda tarot baktiriyorum favori bir falcim var ama kahve fallari havuza düşüyor direk ona gonderemiyorum

• 1ay

Onlar bos is

• Yakinda bebegin olacak

0|0
    1|0
    • 1ay

Meryem ana mıyım acaba ben? :))

• 1ay

Bilmem artik ne anasin 😄😄😄 babasi burada ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• maalesef

0|0
    0|0
  • bende baktırmak istiyorumda bulamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...