"Kurtlar Vadisi" dizisine savcılık tarafından DARBE soruşturması başlatıldı çok çarpıcı deliller var. Ne düşünüyorsunuz?

Merhaba..

15 yildir kitleleri pesinden kosturan "Kurtlar Vadisi"dizisinin yapim sirketi PANA FÍLM e 15 Temmuz darbe girisiminden Bir bucuk ay önce "KURTLAR VADÍSÍ DARBE" isim patentini satin almak icin Türk Patent Enstitüsü (TPE) ne basvurdugu gerekcesiyle Savcilik tarafindan sorusturma baslatildi..
Suc duyurusunda bulunan ise Türk Patent Enstitüsü baskani..
Ortada cok ciddi iddialar var..

Türkiye gündemini önceden bilen bir dizi olarak bilinen Kurtlar Vadisi nde sürekli SÜBLÍMÍNAL MESAJ verildigi anlasildi.. Bundan iki yil onceki bir bölümde mezar tasinda Erdogan yazmasi, dizinin en azili ölüm makinasi karakteri Ískender Büyük ün aracinin plakasinin 34 RTE 321 olmasi..(Cumhurbaskaninin bas harfleri, geri sayim)
Sifreli 1 dolarlar,
Tersten okuman ezan
Ölmüs dín adaminin basindan akan kanin Ísrail haritasi seklinde akmasi..
Ve daha bir cok kanit varken Darbeden once isim hakkinin satin alinmasi icin basvuru yapilmasi Savciligi harekete gecirdi..
Bence bu isin altindan daha cok sey cikacak..
Sízin bu konuda düsünceniz nelerdir?

1|1
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Kurtlar vadisi darbe alan adını 6 ay önceden alıp olanları daha 6 ay öncesinden senaryolaştırmışlarsa burda bir iş birliği olduğu ortada. Bu sebeple ben soruşturmayı haklı buldum

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• [14.10., 10:34] Abi: Ama 299 bölüm yani finalden önceki bölümde bir köprü sahnesi var
    Dikilmisler oraya artik asya ile avrupyi ayirma zamani geldi bu köprüyü havaya ucuracam diyor
    [14.10., 10:34] Abi: 2 hafta sonra darbe girisimi oluyor
    [14.10., 10:35] Abi: Enzani ters okutmalar felan

Az önceki aile içi grubundaki konu buydu. Yuh diyorum başka birşey demiyorum. Adamlar açık açık belli etmisler

1|1
    0|1
    • 1ay

Cok uzun olmasin diye yazmadim. O möprü sahnesi dehsete düsürdü.. Ben cok eminimki Pana film Fetö terör örgütünün sanata sizmis kolu..

• 1ay

Kesinlikle katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 26

• çok derin kazılması gereken konular bunlar. sakinlikle araştırılmalı ama 3. dünya savaşı kapıda bir yandan da. tayyibin canından çok daha önemli tüm insanlığın hayatı riske girebilir önümüzdeki yıllarda

1|0
    0|0
  • Ya algi ya biliyorlardi, ya da cok gec kaldilar sezon acilisi yapmakta ve kanal bulamadilar reyting dusecek gundemde tutmak icin calisiyor olabilirler. ama 15 temmuz gecesi necati sasmaz belinde silahla sokaktaydi , ya gercekten vatani icin gitti oraya ya da ilerde sorun olursa feto baglatisi olup kurtulmak icin goz boyadi

1|0
    0|0
  • Bu tarz devlet sırlarını ara ara verir pana film yıllardır hafiften behsat ç izleyin ordada son sezonda hep cemaatcilerin pisliklerini anlatıyor

1|1
    0|0
  • Ben o diziyi bırakalı 10 yıl olmuştur

1|1
    0|0
  • Birde şu an yeniden hortlayan papaz öldürme sahnesindeki tersten okunan ezan var. Bir dolar olayını da yıllar önce işlemişlerdi dizide -_- enteresan adamlar.

1|0
    0|0
  • İlk defa bir süper kahraman figürümüz oldu etmediklerini bırakmadılar😊

1|0
    0|0
  • var birşeyler demek senaristlerin kulağını üflemiş birileri

1|0
    0|0
  • Valla bende şaşırdım.

1|0
    0|0
  • Amerikada olay olur biter filmini çekerler. Gerekirse olayda kazanılmayan başarı filmde başarı gibi sunulur. Türkiyede herşey ters olduğu için bunuda böyle görmek lazım. Müneccim kulağı olanlara bazıları üflemeyi sever. :))

1|0
    0|0
  • ulan neler planlanıyo biz harbiden uyuyan ülkeyiz ha

1|0
    0|0
  • Ahaha zaten birakmistim izlemeyi umrumda değil 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Doğrudur.

1|0
    0|0
  • Tayyip bu isin pesini kesinlikle bırakmaz. darbenin olacagi daha 1 ay onceden belirlenmis ve bogaz koprusu ile ilgili senaryo yazmis adamlar. Savci pesini birakmamali

1|0
    0|0
  • dogruysa fena iyiki izlememisim hic derim.

1|0
    0|0
  • Milletle uğraşacaklarına önce kendi pisliklerini temizlesinler.
    Fethullahçı bakanlar bile içlerine sızmış ama onlara eyvallah.

İşlerine geldiği gibi at koşturuyorlar. Ne bekliyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunlar Feto'dan kopmuş değil, stratejik hamleler yapıyorlar.
      Kendileri sızdırmış fetocuları, hem meclise, hem de orduya.

• Vadiyi bilmem ama Diriliş ime karışmasınlar

1|0
    0|0
  • Hiç bişey çıkmaz merak etme.. dizi zaten devlet üzerinden dönüyor

1|0
    0|0
  • Yalan oldugu söylenmiş aslında bu gibi şeylerin
    açıklaması var yani...

0|0
    0|0
    • 1ay

https://m.youtube.com/watch?v=Z794-U782lw
      Dizinin 159. Bolumu.. 41.49. Saniyesinden. sonra..
      Montaj degil. Erdogan yazili panolari yapim sirketi kendileri getirip monte etmisler.. Mezarlik gorevlilerinin ifadeleri..

• 1ay

Tabiki.. Hepimiz dusuncemizi paylasiyoruz.. Sonuclar yalinda belli olur.. Ancak ben. eminim ki PANA FILM, masum degil ve fetö teror orgutunun sanat dalindaki kolu.. Allah bizleri kousun. Ben cok korkuyorum endiseleniyorum..

• 1ay

olabilir olmayadabilir..
      yani net birşey olmamakla birlikte bahsedilen mezarlıgın farklı bir yerde oldugunuda söyleniyor
      eger örgütün bir kolu olsaydı ortaya çıkan bir dolarlık hikayeleri vardı dizide onu açık etmezlerdi sanırım

• Trajikomik bir ülkede bu olayda trajikomik

1|0
    0|0
  • Şaşırdım

1|0
    0|0
  • Anti Tayyip olsam da bu kadarı tesadüf olması söz konusu değil.

1|0
    0|0
  • Beyaz tv nin yapmış olduğu karalama kampanyası.

Kurtlar vadisi izleyicileri tabiki bu oyuna gelmedi :)

Dizimizin yeni kanılı 360 tv dir.

0|1
    0|0
    • 1ay

Nesi karalama.. Hersey delilleriyle ortada degil mi?

• 1ay

Neden yanlış anlıyayım estağfrullah

Senin bir kadın olarak bu konuyu benimle tartışman güzel bir şey.

En iyisi bekleyelim ve görelim illaki bunun sonucu ya beyaz tv ve programa patlar ya da pana filme patlar.

Buradan soruyu güncelleriz ve görürüz

😁

• 1ay

En dogrusu bekleyip gormek dedigin gibi..😊

• bişey cıkmaz bence kvp ının hemen hemen tum bolumlerını ızledım fetoculara duşmanlar

0|0
    0|0
  • Yalan derim

0|0
    0|0
  • o koymuş olduğun resimlerin hepsi montaj

0|0
    0|0
    • 1ay

Bizzat diziden alinan goruntulerdir..

• 1ay

Hic kimse muneccim degil.. Onlar yillardir nasil oluyorda tum olaylari onceden. bilip ele aliyorlar.. Oradan subliminal mesajlar veriyorlar.. Bakip gorucez. Hayirlisi olur umarim..

• kesinlikle hepsini alsınlar içeri, darbe neymiş görelim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bos yere kanal bulamadi degil zaten.

Nihat dogan omur gedik gibi isimlerin soylemesiyle farkedildi
    Yoksa kuzu kuzu izliyordular

1|0
    0|0
  • Adamlar darbe planı yapsa " kanka yapıyoz haberiniz olsun" tarzında bilgilendirmez bence. Ya da gündemde tutmak amaçlıdır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Oyun böyük

1|0
    0|0
Yükleniyor...