Tam Bir Üşengeçlik Abidesi Olduğunuzu Belli Eden 21 Hepsi Yaşanmış Durum , Peki siz üşengeç misiniz?

1. Sırf uzanmak zor geldiği için eşyaları ayağınızla almaya ya da kendinize çekmeye kalkıyorsanız

Tam Bir Üşengeçlik Abidesi Olduğunuzu Belli Eden 21 Hepsi Yaşanmış Durum , Peki siz üşengeç misiniz ?
2. Yan odaya kadar gitmek zor geldiği için yan odadakine diyeceğinizi whatsapp’tan yazıyorsanız

3. Eğer hiç temiz çatal kaşık kalmadığı için dolaptaki yoğurdu bıçakla (hatta elle) yemeğe çalışıyorsanız

4. Çamaşır yıkamak zahmetli geldiği için sürekli yeni iç çamaşırı alıyorsanız

5. Eğer başladığınız cümleyi bitirmek gerçekten külfet geliyorsa

6. Odayı topladım dediğinizde aslında tek yaptığınız her şeyi yatağın altına ittirivermekse

7. Tuvalet uzak geldiği için pet şişeleri kullanıyorsanız

8. Evde olduğunu bildiğiniz bir kitabı ya da bilgiyi internetten indirip okumak daha kolay geliyorsa

9. Vücut bakımınızın büyük kısmını sırf aynı anda televizyon izleyebilmek için salonda yapıyorsanız

10. Üstünüzdeki kırıntıları silkelemek yerine yemeyi tercih ediyorsanız

11. Evcil hayvanınızı ihtiyaç duyduğunuz nesneleri size getirmek üzere eğittiyseniz

12. Hiç temiz kase bulamadığınız için sütü doğrudan mısır gevreği kutusunun içine döküp çalkalıyorsanız

13. Gömleğinizi ütülemek için saç düzleştiricisini kullanıyorsanız

14. “Birileri eve gelse de hayrına bir sofrayı kuruverse!” diye beklerken açlıktan ölme sınırına geldiyseniz

15. Masanızın üzerinde çalışacak yer kalmadığı işin işlerinizi yerde yapmanız gerekiyorsa

16. Konserveyi açınca onu ısıtmak ve tabağa dökmek tam bir vakit kaybı gibi geliyorsa

17. Eve sadece yeni aldığınız mobilyaları monte etmek için arkadaşlarınızı çağırıyor ve iş bitince onları hemen kovalıyorsanız

18. Mutfağa sık gitmemek için çalıştığınız ortamda da bulunsun diye bir ufak buzdolabı satın aldıysanız

19. Evde DVD’si olan filmi televizyonu açıp kurmak çok vakit alır diye 1 saattir bilgisayara indirmeye çalışıyorsanız

20. Evlenip eve taşınmayı geçtim 2. çocuğunuz olmak üzereyken hâlâ taşınmadan kalan bazı koliler açılmamış olarak duruyorsa

21. Oturduğunuz binanın altındaki dükkanda yemek yerine eve sipariş veriyorsanız

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Okumaya uşendim çok uzun 😝

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hicbirini okumadim. Usengeclik bu herhalde 😂😂😂

0|1
    1|0
  • Birkaç tanesi uyuyor sadece

0|1
    0|0
  • Fazla değil ama biraz üşengeçlik var bende de

0|0
    0|0
  • okumaya üşendim yeminle

0|0
    0|0
  • Okuduklarıma göre üşengeçlikle alakam yok.😌

0|0
    0|0
  • 9 13 14 ve 21 haykirdim biri beni tanıyor olmalı ki bunları yazmış:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...