Doğa üstü güçler gerçek mi?

Şu doğa üstü olayların gerçek olduğuna inanıyorum ama canlı bir kanıta ihtiyacım var gibi hissediyorum... Aranızda böyle garip yetenekleri veya özellikleri olan var mı? Aydınlanalımm

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• süper gücü olan insanlar yok değil. illaki var
    cam yiyen metalleri mıknatıs gibi çeken gözleri çok iyi gören kulakları çok iyi duyan falan.
    ama bunlar bir yaratıcının ya da doğa üstü diye tabir ettiğin şeylerle açıklanması olasılıksızken, evrimsel süreçte mutasyona örnek olabilir.

1|0
    0|0
    • 1ay

Güzel bir yaklaşım

• 1ay

bilimsel yaklaşım her zaman iyidir. eğerki bir şey bilimle açıklanamıyorsa, daha sonra açıklanır. bu kadar basit :D

• süper güçlerin gerçek olabileceğinin aslında kanıtısın ama farkında değilsin. şimdiki zamanda bir insan beynin % kaçını kullanabiliyor diye bir araştır birde %25 olsa ne yapardık diye bir araştır. % 25 sölyemler bir varsayım ama beynin çok gizemi var bunu bil

1|0
    0|0
  • Ben inanıyorum böyle şeylere

1|0
    0|0
  • Va r

0|0
    0|0
  • Aslında yer çekimi olmasa ben uçabilirimde sana kanıtlardım ama maalesef yer çekimi var :D

0|0
    0|0
  • böyle şeylere inanmayın. anlatılanların hepsi yalan dolan.

0|0
    0|0
  • bence kanıt arama pişman olursun gerçek ayrıca

0|0
    0|0
  • gerçek değil

0|0
    0|0
  • Gerçek

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • sihir oldugunamı inanıyorsun galiba film izledin sen etkisinde kaldın :)

0|0
    0|0
  • rüyalarım da bir kare görüyorum bir görüntü bir resim sonra 2 gün sonra 5 gün 1 ay sonra o resimde gördüğüm anıyı yaşıyorum o resimin içinde buluyorum kendimi genel olarak bu şekilde geleceği görüyorum bazı zamanlar bazı insanlar tanıdık geliyor o zaman diyorum kesin bu insanı görmüşümde hatırlamıyorum gibi geliyor dejavu yaşıyorum =P

1|0
    0|0
    • 1ay

Dejavu hakkında çok farklı görüşler var ya o olay tamamen başka bence

• 1ay

Ama bu şeyleri geliştirmek için internette var birşeyler ben. Çok araştırdım

• 1ay

=D bende çok araştırdım bulamadım valla =P

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Valla küçükken kapının kasasına tırmanır en tepeye çıkardım. Hayatım boyunca en yetenekli olduğum şey oydu. Zirvede bırakmışım demek ki :D :D :D

1|2
    0|0
  • Psişik yeteneklerden bahsediyorsan gerçek, telepati lucid durusezi telekinezi vs bunlar gerçek yapan arkadaşlarım var.

1|0
    0|0
    • 1ay

Bende geliştirmeye çalışıyorum ama bazı insanlar Nirvanasına ulaşmış olayın onlardan bahsediyorum

• Vardır mutlaka ben pek inanmiyrm

1|0
    0|0
  • Gözlerimle düşünce okuyabiliyorum

0|0
    0|0
  • telepati gücüm var aşırı olmasada

0|0
    0|0
    • 1ay

mesela? tepsi taşıyan birini düşürebiliyo musun yürürken?

• 1ay

@zafersenindir yani mesela yıllardır görmediğim birini hiç düşünmezken bir anda aklıma gelip o hafta onunla karşılaşmam gibi. ya da mahalleden bir arkadasım aklıma geldiğinde 100 mt ılerıde karsılaşmam gibi gün içerisinde bazen 2-3 defa olabiliyor bazen uzun süre olmuyo

• 1ay

hee ben yanlış anlamışım pardon.

• Yok öyle şeyler

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...