İşsizlik oranın düşüklüğü gün geçtikçe daha kötü sonuçlar doğurduğunu fark ettiniz mi?

İşsizlik oranın düşüklüğü gün geçtikçe daha kötü sonuçlar doğurduğunu fark ettiniz mi?
Nasıl bir zihniyet bu kadar insanlarla uğraşmak için çaba gösterir ki? Hani ne yaptığımı bilsem belki ona göre davranacam ama bu insanlara ne yapıyorum, neden bana karşı böyle yaraları var bir türlü anlam veremiyorum.

Allah'ım beni bu kadar işsiz yapma, amin.🙏

2|0
21|8

En İyi Kız Görüşü

• Allahım sen başkalarını kıskanacak kadar fesat yapma bizi. Bu insanların derdi ne ben anlamıyorum..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver knk :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Milletin üniversitesi var işi var gücü var. Bu sanal ortamda sizlerle mi uğraşsınlar ya... Cidden işsizlik zor.

0|1
    1|0
  • Komikmis. Bunu yapan ya şaka ya da gercekten beyin yerinde armut olan biri. Biri siteyi bu kadar ciddiye alirmi. 😂 hayir belki birine gicik olursun kiskanirsin sanalda olsa. Bunda bir sey yokta gitmesi icin plan nedir. Cok guldum. Sende takma gül 😄

0|1
    0|0
  • Bu aralar ortalık karışık sorma 😂

0|1
    0|0
  • Ahaha burda bile kıskanclık savasları var saka gıbı 😄😄

0|1
    0|0
  • İtiraf ediyorum. Herkesi siteden gönderip burayı alışveriş merkezi yapacağım. Bundan sonra sürekli böyle mesajlar alır herkes galiba planım duyulmuş. Hemen işleme koyulmalıyım !

0|1
    0|0
  • 2 yıldır şu sitedeyim.
    Artık senin dışında kaç tane üyeye aynı şeyi yaptılar İnan sayısını unuttum :)
    Ve yazan kişi aslında , bu işin arkasında olan.
    Ben öyle düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Zaten kim tepedeyse onu aşağı çekmeye çalışanlar olacak , tabi oturup düşünüyorlar bakıyorlar bir açığı yok direk oyuna ya da iftiraya başvuruyorlar..

0|1
    0|0
  • Kafaları boşaldıkça doldurmak için başkalarına saldırıyorlar ne yaparlarsa yapsınlar hala çok boşlar😒

0|1
    0|0
  • Goze batmamak gerek.

0|1
    0|0
  • Ya boş insanların yaptığı davranış git neyi neye söylicek sen söyle kaybol de gitsin o manyak takma bence 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Cok güldüm :D

0|1
    0|0
  • Bu aralar dikkatli ol o zaman :/

0|1
    0|0
  • Oo ekşın desene

0|1
    0|0
  • Yaa bu kadar ciddiye alan var mı siteyi 😐 Komiksiniz gerçekten 😂

0|2
    0|0
  • Banada yaptilar :D

0|1
    0|0
  • artiz ne ya

0|1
    0|0
  • Yav burdaki mevzulari ne abartiyorlar

0|1
    0|0
  • Kolay gelsin

0|1
    0|0
  • Ne tuhaf insanlar var 😀

0|1
    0|0
  • hehe bu ne be

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İşsizlik böyle bir zavallılık. Dışarıda 5 para etmeyen adam burada Kasılarak kendini farklı, önemli bir insan gibi gösteriyor.

Gerçekten bu ülkenin en büyük sorunu işsizlik.

1|1
    0|0
  • Vallahi ben böyle şeylere takılmazdım isteyen benim hakkımda istediği her şeyi söyleyebilir ben kendimi bildiğim sürece benide bilen bildiği sürece kimin ne düşündüğünüde pek ciddiye almam açıkçası.

Sende böyle yapabilirsin bu yazılanlar ne derece doğru bilemem ama sıkıntı edilecek bir konu olduğunuda düşünmüyorum. Dengesiz her yerde dengesiz.

0|1
    0|0
  • Yahu engelle gitsin diyorum ben sana kardeşim 😂

0|1
    0|0
  • Vay arkadaş üşenir insan az ağır işsizler yemin ederim 😂😂😂

0|1
    0|0
  • İnsan her yerde insan :)

0|1
    0|0
  • Yememiş içmemiş birdirim toplamışsın mk