Sizcee ne yapmalıyımm yardımlarınızı bekliyoruuum?

Bu aralar cok sıkıntılı seyler yasadım okul hayatım degisti tümden arkadaşımla cok sıkıntılı durumlar yasadım ailemle de aynı şekilde okulun kapalı olimpik havuzu var iyi yüzüyorum zaten sizce zaman buldukca derslerden 1 saat falan yüzsem kafam dağılır iyi gelir mi geçen havuz icin aradım ve öğrencisi olduğumu ne gerektigini sordum kadın cok ters konusarak sağlık raporu getirmen gerek dedi anlıyorum peki mayo olarak spor mayomu diye sordum cogu olimpik havuz öyle diye hayır bikini hariç mayonla geliyorsun bone olmak zorunda falan dedi sizce girişte stres yaşayacagım durum olur mu böyle ters insanlar panik atagımı tetikliyor hobi olsun derken daha strese girmek istemem sizce ne yapmalıyım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey olmaz okulun öğrencisi olduğun için sadece abone olman yeter biraz rahat ol herşeyde depresyona sokma kendini

0|0
    0|0
    • 1ay

Imm elimde degil rahatsızım

• 1ay

sinir oluyorsun ve o kişinin ağzına bir tane yumruk atasın gelmiyor mu? bunun psikolojik sıkıntısını çekmiyormusun yeter artık kafamı ütüledi diye?

• 1ay

böyle bir durumda sadece kasıyorum kitleniyorum ve ordan yok olasım geliyor bir şey yapamıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatina degisiklik yap

0|0
    0|0
  • Okul görevlileri genelde sıkıntılı varlıklardır takma yanii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Telefondaki kadina mutevazilik para ile degil bedavadir, sizde alabilirsiniz neden demedin?
    Ardindan patronun ismini sorardim ve onu ona şikayet ederdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...