Boko haram isimli örgütü hiç duydunuz mu?

Boko haram isimli örgütü hiç duydunuz mu?

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• Evet duyulmaz mı hiç? Afrika'nın can alan terör örgütlerinden birisi. Okuldakı kızları kaçırmışlardı en kötüsü

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• el devlet-ül islamiyye fil irak ve samin afrikadaki mehmed bin abdülvehhabdan gelen itikati yasayan... sialari.. hanefileri... safileri.. caferileri vs gibi itikatlari sirk isleyen kufre dusmus ilan eden... mallari.. canlari kufre dustugu icin kani helal kabul eden... sapik vehhabi dusuncenin icindeki teroristler... mali ve nijeryaya hakimler... ahmet cevdet pasanin 19 yuzyilda yazdigi kitaplarda bu hareketin nasil yayildigini ingilizlerin nasil bu vehhabiligi kurdugunu malumat-i nafia kitabinda anlatir.. ya da faideli bilgiler kitabin ismi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 20

• Hiç bir bilgim yok bizi bilgilendirimisin dostum?

1|0
    0|0
  • evet duydum bırılerı terorden beslendığı ıcın teror orgutlerı kurup sılahlandırıp fınanse edıyor sanırım bunlar bellı. işid ornehın bır den bıre cıkıyor baya bı yer alıyor altında jipler elınde tank tufek agır sılahlar. başı abd ıngıltere ısraıl cekıyor

0|0
    0|0
  • Nijerya çad sınırında terörist bir örgüt, batı eğitimi haram anlamı var.

1-2 sene Önce Işid'e biat etmiş, örgüt lider İbrahim şekau daha Arapça konuşmayı bile doğru düzgün bilmez. Videolarında açıklama yaptığında hep güler ne alıyorsa artık kafası güzel görünüyor...

0|0
    0|0
  • her bok haram

0|0
    0|0
  • Türkiye'de de ota b. oka haram diyen bir geri kafalı örgüt var, dünyanın bunlardan kurtulması gerek...

0|0
    0|0
    • 1ay

evet işid bitmesi yok olmasi gerek

• 1ay

Dünya üzerinde insanların üzerine oyun oynayan tüm terör örgütleri yok edilmeli...

• Duymadım

0|0
    0|0
  • İslamcılar cıkıp örgüt kurunca islam kötüleyen oluyor 😂

0|0
    0|0
  • Duydum kana susamis teror orgutlerinden iste.

0|0
    0|0
  • Afrikada islami terör örgutudur bir ara hristiyan kız öğrencileri kaçirip fidye istemekle gundeme gelmişlerdi

0|0
    0|0
  • Cakma musluman orgut seriat yanlisi ama alakasi yok

0|0
    0|0
  • duyduk. islami terör örgütlerinden biri.

0|0
    0|0
  • Evet batılı eğitim tarzını haram olarak gören Nijerya veya o civarlardaki bir örgüt

0|0
    0|0
  • evet duydum

0|0
    0|0
  • Örgüt değil, terör örgütü

0|0
    0|0
  • Emperyalist güçlere karşı Nijerya da ortaya çıkan kuruluş amacından sapan bir pisliklesmis bir gurup

0|0
    0|0
  • İslam ı terör le irtibatlandıran fitne grubu

0|0
    0|0
  • Yeni mi duyuyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

hayir işid yandaşi biliyoruz sadece fikrimi sordum kardeşim

• 1ay

Muslumanlar zaten birbirini kırdigi icin zaten kötü dünyanın en salak bagnaz mal aptal toplumuyuz ne yazikki en iyi müslüman Türkiye müslümanı

• 1ay

evet

• bağış mı topluycan?

0|0
    0|0
  • evet afrika somali taraflarında daeş gibi saçma it sürüsü

0|0
    0|0
    • 1ay

işid yandaşi saçma aynen

• duydum afika da radikal örgüt anlamı batı haram demek batılı eğtime karşı

0|0