Siz olsaydınız? Kıskanmasınlar sevsinler istiyorum ; gerçekten üzülüyorum 😞 ve kafama takılıyor ne yapabilirim?

Beni tanımayan insanlar ilk gördüklerinde genelde kıskanmayı seçer ; SEVMEK dururken.. Hem cinslerimden bahsediyorum ve bu durum beni hem üzüyor hem sinirlendiriyor!
Dün aksam 10 sularinda annemle eve giderken ; marketin önünde bir kızla gözgöze geldik kızın bir anda ifadesi hareketleri bencillesti elindeki cips paketini yelpaze gibi sallamaya basladi..
Neyse cok dar bir alani var marketin onunun kizin kolundaki buyuk magaza cantasi yanimdan gecerken bana carptı. Kasten yaptigini dusundum dikkatli olsana ! diye cikistim oda bana : sen carptin dedi kenardan gitmem gerekiyomus bir sürü kasa var dedim , cantasi olan sensin senin dikkat etmen gerek.. Orda aslinda sinir oldugum sey kiskanilmakti ben cok insanla karsilastim boyle beni gorunce yuzunun sekli degisen ve gercekten bu durum beni üzüyor beni sevsinler neden daha tanimadan yuzlerindeki ifade eksiyor :(

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• herkes herkesi sevmek zorunda değil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni anliyorum. Bende genelde hemcinslerim tarafindan sever gibi gorunup hep kiskaniliyorum. Oyuzden de hep bir mesafe oluyo arada.

1|0
    0|0
    • 1ay

Ama bu beni yolda gören veya bir mağazada gören biri içinde geçerli ve bu durum çok sinir bozucu , detaylar da yazdığım olay hakkında ne düsünüyorsunuz

• 1ay

dar bir alansa olabilir. bide artik insanlarin tahammulu saygisi yok birseye bu gibi durumlar oabilir. bir de sen guzel dusun iyi insanlar ciksin karsina 👍

• 1ay

Zaten hep Dua ederim bazen unuttugumda böyle olaylar olur..
      Ama yine de ben iyi biriyimdir eğer ki kız da kıskanma hissetmeseydim öyle bir tepki vermezdim veya kiz sen carptin dediginde kusura bakmayin o zaman derdim benim tepkimin nedeni kiskandigini dusunmemdi hatta giderken kiskandin dimi dedim gercekten sinir bozucu güzellik Allah vergisidir insanlarin bu yuzden kiskanmalarini algilayamiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk görüşte aşkı duydum da sevmek nedir? Olabilir sevmek zorunda değil ki kimse seni. Bırak sevmesinler çok mu önemli? Takılma bu kadar...

1|0
    0|0
    • 1ay

Sevmekten kastım önyargılı davranmasınlar beni gören bayanların çoğunun yüz ifadesi mimikleri veya hareketleri değişiyor bu da sinirlerimi bozuyor hiç mi yaşamadın böyle bir olay

• Kızım sen sosyopatmısın
    Sen dikkat et nolmuş büyütmeyin böyle şeyelri çocukmusnz

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen corap ör ANNE :D sen once o lisanını düzelt ,,, vicdan yoksunu biri olsaydım Şu an bu konuyu burda paylaşmazdım ! .

Yükleniyor...