Recep Tayip Erdoğanı niye sevmiyorsunuz?

Bence çok tatlı tontiş bir amca. Şaka bir yana müslüman olmasımı yoksa işini iyi yapmasımı hangisi daha çok batıyor size?

0|1
8|23

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanım diyip ölü arkasından kötü konuşuyor.
    Tarihin , Dünyanın en. iyi liderlerinden biri olan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ü kötü göstermeye çalışıyor. .
    Allah Allah diyip Göz boyuyor.
    Kul hakkı yiyor. .
    Bak şimdi çok iyi izle ben birsey demicem. . Şu kpss atamalarina bak kimler atanacak. .

Ben iyi işler yapmadı demiyorum elbet yaptı ama zaten işi bu yapıcak. . Ama çok kötü şeylerde yaptı iyi yaptıklarını fena solladı. Simdi yeni yeni yine toplanıyor.

Tek istediğim din ile siyaset karismasin. O göz boyamak oluyor bana göre.

0|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi knka ya sorma. Nankör bunlar nankör. Adam Türkiye yi nerelere getirmiş. Muslumanlari bir araya getirmeye calisiyor sahip cikmaya calisiyor müslümanlara.

Ama vatanini sevmeyen vatan duamanlari. Darbeye destek verenler vb CHP ki zihniyetler RTE yi sevmiyor. Çünkü zorlarina gidiyor bu kadar sevilmesi tüm müslüman alemi tarafından

0|1
    1|4
    • 1ay

İşte çağdaş olucaz diye dini unutanlar sonra bize yobaz desinler en fazla RTE yi kötülesinler kendi hırslarında boğulcaklar

Kızlar Ne Diyor 7

• Türk düşmanlığı güdüyo hafif bide çok hataları var bence

2|4
    0|1
    • 1ay

Hata yapmayan insanmı var şu dünyada hatada yapsa yerine bişeyler koymaya çalışıyor çabalıyor en azından ve işinide şuanda gayet güzel ve iyi yapıyor bence

• 1ay

Ülkeyi aldığında ne haldeydi şimdi ne halde bak bakalım sadece yolmu yapmış

• 1ay

Öncekilerden bahsetmiyorum günümüze göre sormuyor musun? öncekilerden daha iyi olduğunu düşünüyorum zaten ama türk düşmanlığı + Arap seviciliği yüzünden sevmiyorum müslümanlık ayrı arap seviciliği ayrıdır suriyeliler katledilirken türkmenlerde katlediliyordu iki tarafta müslüman ama türkmenler geri cevrildi? arap olunca daha fazla mı müslüman oluyolar üstelik araplar bize tarih boyunca bir sürü kazık attı ermeni soykırımını kabul eden suriyeliler gibi :)

• Bana ondan daha çok böyle senin gibi yalaka itleri batıyor biliyomusun öz babanız gibi görüyorsunuzya böyle nediyim.. öl ya ciddi ciddi öl.

2|2
    0|3
    • 1ay

İşte bir insana sadece sevgi beslediğimiz için bile ölmemizi isteyen bir zihniyet...

• Sırf almanları delirtiyor diye seviyorum

0|3
    0|1
  • Batmak mı? Az otede yavrucum.. Dahaca neyin ne oldugunu bilmiyorsun biz o itin askeri degiliz biz MUSTAFA KEMALİN ASKERLERIYIZ 😉

1|1
    0|3
    • 1ay

Neyin ne olduğunu söylede aydınlat o zaman bizi ben mustafa kemal düşmanı olan bir insan değilim kendisi ülkemiz için emek vermiş her ne kadar görüşüne katılmasamda

• 1ay

Seni duvara fırlatmışlarda ne olmuş bak kafanı hızlı vurmuşsun Koç 🐑. 👍🏻

• Hiç sevmem kendisini

0|0
    0|1
  • Sevilecek bir yanı yok

0|0
    0|0
  • Dini beni alakadar etmez, isterse ateist olsun banane. İşini iyi yapsa neden sevmeyelim ki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok güzel müslüman, öyle ki zinayı bile yasak olmaktan çıkarmıştır. Sağ olsun.

1|1
    0|2
  • Oğlunun gemicikleri batıyor bana, sülalesini zengin etmesi batıyor, kamu kurumlarına kendine tabi olanları yerleştirmesi batıyor. sadece kendine itaat edecek kişileri makam sahibi yapması batıyor. sadece baş örtülü bacılarını sahiplenmesi batıyor. dini çıkarları uğruna kullanması batıyor. Halkı akp'li olanlar ve olmayanlar olarak bölmesi ve kutuplaşma baslatması batıyor. Bdem bıyıklı tahsili olmayan kişilerin ülke yönetiminde söz sahibi olması batıyor. bu ülkenin cumhurbaşkanı, yani ülkemizin en üst lideri daha ingilizce konuşamıyor bu batıyor. bir çok batan şeyi var fakat bunları dile getirmek suç'a girer. malum, yargı da yasama da kendisinin dudakları arasın da...

0|0
    0|0
  • Zorla mı? MK

0|3
    0|1
  • Sevilecek bir yanı yok. Ama dur pardon yol yaptılar!!

2|3
    0|2
    • 1ay

Evet yol yaptı birçok ama sadece yol yapmadı ülkeyi şekle düzene soktu çünkü son kullanan CHP li lider anasını bellemişti biraz

• Lan böyle kafalarlar aynı ülkede yaşadığım için ıstıraplar içerisindeyim lan gerzekler siz değilmisiniz aslında İslamiyette demokrasi yoktur deyip yıllarca sülalenizi siyasete sokan siz değilmisiniz hepimiz kardeşiz deyipte oy vermeyen hizmetten yararlanmasın diyen ulan siz değilmisiniz artık IMF ye borç veriyoruz deyipte ülkeyi parsel parsel para kaynağı için özellere satan ulan siz değilmisiniz bıçak kemiğe dayandı Deyipte bu halkı şehitlere alıştıran ulan siz değil misiniz hocama laf söyletmem ülkeye geri dönebilir deyipte şimdi sırf kendi kadrolarınızı dolduracaksınız diye herkesi ekmeğinden eden ulan siz değilmisiniz her boka kandırıldık diyen o zaman bizim halkımız adına bende burdan söylüyorum KANDIRILIYORUZ !

0|0
    0|0
  • Tek dertleri dinle bunlarin

1|2
    0|2
    • 1ay

Öyle kardeşim dine inanmıyoruz desek bizden dindar kesilirler ama

• Çünkü vatan haini.
    Çünkü ülkeyi parsel parsel satıyo.
    Çünkü teröristleri besledi büyüttü.
    Çünkü Atatürk'ün yaptıklarını bozmaya çalışıyo.
    Çünkü fetullahı yıllarca destekledi devlete soktu.
    Çünkü 19 milyar dolar olan borcumuzu 381 milyar dolara çıkardı.
    Çünkü din siyaseti yaptı.
    Çünkü eğitim sisteminin içine etti.
    Çünkü vergilerle halkı soydu.
    ...
    ..
    .

0|0
    0|0
  • hırsızdan müslüman olmaz

1|1
    0|2
  • Dexer saolsun varolsun

0|2
    0|0
  • Kimseyi kimseyi sevmek zorunda değil. Ne Atatürkü ve tayyibi ne de bir başkasını. İnsanları putlaştırmayın. İnsanlar imparatorluklar gelip geçiçidir. Önemli olan davadır. Her davanında bir adamı var o ölünce devam etmesi önemlidir.

0|0
    0|0
  • Ben işsizken vekillerin her yıl zam alması çocuklarına servet yığması zoruma gidiyor. Sadece o değil hiçbirini sevmiyorum. Sevmek zorunda değilim.

0|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyim ben o adamı çözebilmiş değilim hain mi vatansevermi karar verebilmiş değilim. Dalalet içinde ama

0|0
    0|0
  • O değilde. iyi bir iş yaptığını düşünüp peşinden gidenler yüzünden sevemiyoruz bu adamı.
    Cahil bir kitlenin lideri olabilen bir insanı zeka seviyesi daha yüksek insanlar neden sevsin ki?

0|0
    0|0
  • Niye sevelim?

0|0
    0|0
  • Haha hüloğğğ

0|0
    0|0
  • Cünkü recep tayyip erdoğan

0|0
    0|0
  • İkisi bir arada olmasa batmaz kimseye

0|0
    0|0
  • Sevmiyenler kin beliyenlerdir sevmiye bilirler ama yaptiklarini gormezden gelemezler

0|0
    0|0
  • Ona Hırsız diyorlar çünkü Kalbimizi çaldı ❤❤❤

0|0
    0|0
  • Anlatsam anlamazsın bu bir ikincisi siz halen ne yüzle konuşabiliyorsunuz la asker düşmanları üçüncüsü açılım yüzünden halen şehit geliyor suçunuz çok hiç burada kendinizi savunmayın tarihe kara leke olarak geçeceksiniz

1|0
    0|0
    • 1ay

Tarihe biz nasıl geçeriz bilmemde siz çoktan tarih oldunuz siz kimsiniz de konuşuyorsunuz pardonda önce bir kendi yaptıklarınıza bakın ülkenin başına geçtiğinizde nasıl kötü dönemler yaşadığına bakın ülkenin bunlar bişey mi acaba

• 1ay

Tarih sizi yazdı ama hiç iyi yazmadı

• siyasetten zengin olup köşe olduğu için.. oğluna gemicik aldığı için.. bilal oğlanı askere göndermezken gariban erleri ateşe attığı için. ülkedeki zavallı öğretmen adayları atanamazken o çocuklarını abd de okutup elli bin liraya danışmanı olarak çalıştırdığı için.. kameraların karşısında vatandaşı sözde intihardan kurtardığı için, tesadüfe bak hele..

2|1
    0|2
  • Benim sevmedigim kendisinden cok diz cokun dese hic dusunemeden edecek toplum.

1|1
    0|0
    • 1ay

Dusunmeden*

• 1ay

Merak etme biz insanız mal değil seviyoruz tamam o kadar da değil görevini kötüye kullanan bir insan olsa niye oy verelim bizim sevgimiz onun devlet ve din sevgisindendir

Yükleniyor...