Bir kadın başını hangi gerçekle ile kapatmaz gerçekten anlam veremiyorum, inanın nutkum tutuluyor?

Yani sen bu lüksü, bu cesareti, bu beyhudeliği kimden buluyorsun sen kime neyine güveniyorsun ya kimsin sen? Ha senin ümmetinin peygamberi dönemin sahabe kadınları için ne buyur etmiş her türlü sapkınlık dan korunmak için başlarına bir tülbent sarsınlar demiş yani dişi ağrıyolar diye değil anlayabildin mi arkadaşım sen böyle bir emre karşı gelecek cesareti nereden buluyorsun? Ah o kemal yok mu o kemal o getirmedi mi bu foteri başımıza neyse.

Bak yani sokak da bir güzel feraceni giy en güzelinden haa , sonra bir güzel saç tellerinin zerresine güneş ışığı değmeyecek suretiyle bir kat tülbent ile sar daha sonra ikinci bir tülbent ile topla 3. yani son bir beğendiğin başörtünü bir güzel tuttur yine vücut hatların belli olmayacak şekilde feraceni uzun seç iffetini emine annem, fatima bacım gibi sımsıkı koru anladın mi beni sonra bu beni niye tekmeledi şu beni diye cimcikledi yok önlemini almalısın anladın mı bacım.

Eve geldiğinde kimse yoksa tek bir erkek yok ise açabilirsin saçını havalandırabilirsin bak dinimiz böyle de cömert ve yasaklamayı sevmeyen bir buyruk rica etmiş senden buna uymayacaksan hiç yaşama daha iyi daha sonra o örtülerini havalandır dışarıdaki diğer kadınların parfüm kokuları sinmişse hemen kati suretle cifle.

İnan kapanınca huzur bulacaksın vuslatına düşkün olacaksın o solcu kulağı kesik ezansızların kızlarını gördükçe allah katında yerini sağlamlaştırmanın verdiği haklı gurur ile biraz tatlı sert onları aşağıda görecekken onların o baldırlarının görüldüğü tirenç kot denen batılıların icadı olan bu müslümanların namuslarını bozmak için satışa çıkarılmış o çağ dışı kıyafetleri giydiklerini gördükçe içten içe onların cehenneme yaklaşacağını bilmenin de tatlı keyifli bekleyememenin de sefasını süreceksin kız seni gidi seni.

İçin biraz daha rahat etti değil mi hadi ne duruyorsun yahu? Git nenenin başındaki tülbente sarıl hiç takmamışcasına, hunharcasına , anırırcasına başına geçir bir zikire durun hele o pambuk nenenle hadi şaşkın.

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben de tesetturlu biriyim ama bu uslup cok uygunsuz olmus. "... o çağ dışı kıyafetleri giydiklerini gördükçe içten içe onların cehenneme yaklaşacağını bilmenin de tatlı keyifli..." cok afedersiniz ama bu ne suursuz bir cumledir. Ben mi yanlis anliyorum diye okudum tekrar tekrar. Tesetturlu bir bayan olarak o tarif edilen yanlış kiyafetleri giydiler diye cehenneme yaklasacaklarina sevinmekle itham edildigim icin hakkimi helal etmiyorum. Kuranda hz musa ya firavuna merhametle yaklas seklinde emredildigi gecerken biz gidicez kafasini kapamadi, tesetturlu giyinmedi, cehenneme gidecekler diye tatli bir keyifle keyiflencez oyle mi? Yazik vallahi. Islam bu degil.

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yüce peygamberimiz dexer RTE saolsun demi kanka başörtüsünü çarşafı geçirsinler istiyorsun helalin var. Peygamber efendimiz RTE çok yaşasın..

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet sayın seyirciler az evvel ks yakınlarında görülen bu geri zekâlı zararsız tür tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Lakin, sinek küçük ama mide bulandırıyor.

1|3
    0|0
  • Sana bu yazındaki saçmalıkları tek tek tabii ki açıklamayacağım:) Sinirlenmiyorum çünkü biliyorum ki Trollsün:) Bu düşüncelerin gerçek olduğuna ihtimal vererek insanlıktan soğumak istemiyorum:)

1|1
    0|0
    • 1ay

Pardon komik olan ne bu pisligin acilen zehirlenmesi falan lazim

• 1ay

Bana hakaret edip salaklığımı sorgulamadan önce kendi ahlakını sorgula. Kinini kusup kusmadığını da bilemezsin, troll olup olmadığını da. Ayrıca "kesin troll"demedim,"troll olduğunu düşünüyorum"dedim dolayısıyla okumadığını anlamayan da sensin,"aç gözünü"derken saf olduğumu ima ederek farklı alternatifleri düşünmeden sadece körü körüne ilk aklına gelene inandığın için çoğu zaman yanılacak olan da sensin yani saf olan da. Senin için bu cümleyi de açayım:"Bu adam troll çıkacak, yanılıyorsun"demiyorum,"Bu kafa yapısıyla çok hata yaparsın."diyorum. Ayrıca adamın yazdıkları saçmalık evet ama "gerçekten demokrasinin olduğu yerlerde"isteyen istediğini yazar, çizer sen de eğer medeni biriysen uygun dille yok senin gibiysen de "hakaret ederek"cevap verirsin. Adamın dedikleri kanun olmadıktan sonra istediğini söyler, söylesin de zaten. Bu ülkede bu adamın karşısında olanlar görüşlerini senin gibi aktardığı için ülke bu durumda zaten.

• 1ay

Ancak hakaret etmeyi biliyorsunuz, oturup mantıklı konuşan ve bu adamı zekasıyla ezebilecek insan çok az.

• keşke her şey kapanmayla bitseydi.. sırf siz en ufak bir şey yüzünden tahrik oluyorsunuz diye yarın bir gün evden çıkamayacağız nedir bu karşı cinse karıştığınız ya öyle yapmasın böyle yapmasın erkeğini dinlesin üstünü kapasın. biz insan değil miyiz sizin köleniz miyiz biz. tamam hatlar konusunda haklısınız belli edilmemesi gerekir ama açıklık konusunda size katılmıyorum.

1|1
    0|0
  • İyide bu Allahla onun arasında sanane. Herkes biliyo tesettürün farz olduğunu. Herkes kendi yaptığında hesaba çekilir. Sen her farzı yerine getiryomusun eksiksiz ki başkalarını bu derece sert eleştirme cürretnde bulunuyosun? bir çok başı açık bayan bir çok başı kapalı kadından daha namuslu yaşıyo. Kafa kapatmaktan daha önce gelen farzlar var. Sorgulucaksan onları sorgula

1|1
    0|0
    • 1ay

Ki onları sorgulamakta sana düşmez. İnsanları yargılamaktan vazgeçin dini böyle sevdiremezsin. Kimse kimsenin zoruyla bişey yapmaz içinden gelir allah kalbine verir öyle yapar

• Herkesin kendi tercihi

0|1
    0|0
  • Ağzına sağlık kardeşim. Kapitalist sistem kadını seks objesi olarak tanıtmayı seviyor kadınlarda beğenilince utanmak yerine mutlu oluyorlar yazık dilerim hidayete ererler

0|0
    1|0
  • Bunu okurken benim de nutkum tutuldu. Allah akil fikir versin size

3|2
    1|0
  • Bir erkeğin tesettürü gözleriyken neden hala ona buna bakacağım der , insanın aklı almıyor...

1|0
    0|0
  • Doğru konuşuyorsun ama bunu sorgulayacak konumda değilsin dikkat et Allaha şirk koşmuş bile olabilirsin

0|1
    0|0
  • tabiki güzel bişey ama bunu sorgulamak ve önyargılı olmak da çok mantıklı değil sanırım..

0|0
    0|0
  • herkesin kendi kararı karışılmaz

0|1
    0|0
  • Ys yemin ediyorum sinirimden agliyorum allah kahretsin ya bu nasil bir zihniyet ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Beyin ışık hızıyla uzaklaşmış...
    Engel

0|0
    0|0
  • Sen ciddimisin y

0|0
    0|0
  • Ne içtin sen usta bu kafa neyin eseri hahahaha

0|0