Bir kadın başını hangi gerçekle ile kapatmaz gerçekten anlam veremiyorum, inanın nutkum tutuluyor?

Yani sen bu lüksü, bu cesareti, bu beyhudeliği kimden buluyorsun sen kime neyine güveniyorsun ya kimsin sen? Ha senin ümmetinin peygamberi dönemin sahabe kadınları için ne buyur etmiş her türlü sapkınlık dan korunmak için başlarına bir tülbent sarsınlar demiş yani dişi ağrıyolar diye değil anlayabildin mi arkadaşım sen böyle bir emre karşı gelecek cesareti nereden buluyorsun? Ah o kemal yok mu o kemal o getirmedi mi bu foteri başımıza neyse.

Bak yani sokak da bir güzel feraceni giy en güzelinden haa , sonra bir güzel saç tellerinin zerresine güneş ışığı değmeyecek suretiyle bir kat tülbent ile sar daha sonra ikinci bir tülbent ile topla 3. yani son bir beğendiğin başörtünü bir güzel tuttur yine vücut hatların belli olmayacak şekilde feraceni uzun seç iffetini emine annem, fatima bacım gibi sımsıkı koru anladın mi beni sonra bu beni niye tekmeledi şu beni diye cimcikledi yok önlemini almalısın anladın mı bacım.

Eve geldiğinde kimse yoksa tek bir erkek yok ise açabilirsin saçını havalandırabilirsin bak dinimiz böyle de cömert ve yasaklamayı sevmeyen bir buyruk rica etmiş senden buna uymayacaksan hiç yaşama daha iyi daha sonra o örtülerini havalandır dışarıdaki diğer kadınların parfüm kokuları sinmişse hemen kati suretle cifle.

İnan kapanınca huzur bulacaksın vuslatına düşkün olacaksın o solcu kulağı kesik ezansızların kızlarını gördükçe allah katında yerini sağlamlaştırmanın verdiği haklı gurur ile biraz tatlı sert onları aşağıda görecekken onların o baldırlarının görüldüğü tirenç kot denen batılıların icadı olan bu müslümanların namuslarını bozmak için satışa çıkarılmış o çağ dışı kıyafetleri giydiklerini gördükçe içten içe onların cehenneme yaklaşacağını bilmenin de tatlı keyifli bekleyememenin de sefasını süreceksin kız seni gidi seni.

İçin biraz daha rahat etti değil mi hadi ne duruyorsun yahu? Git nenenin başındaki tülbente sarıl hiç takmamışcasına, hunharcasına , anırırcasına başına geçir bir zikire durun hele o pambuk nenenle hadi şaşkın.

0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...