Lüks pahalı giymek Görgüsüzlük mü oluyor?

Giyime çok önem veririm marka takıntım var bir ayakkabıya 1k veriyorum sizce görgüsüzlük mü bu? (maddi durumumuz iyi)

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• hayır milletin gözüne sokmadığın sürece sıkıntı yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Yoo giyinebilirsin.

0|1
    0|0
  • Allah daha iyilerini nasip etsin inşaAllah..

0|1
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz.

0|1
    0|0
  • Yani ne gereği var. Saçmalık bence.

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden saçmalık herşeyin belirli bir hitap ettiği kitle var

• 1ay

Ozaman şöyle derim bende sana 1300 TL asgari alan kişilerinde babası dedeleri zamanında torunları için çalışsaydı

• 1ay

Para senin eline düşünce her şeyi çok basit sanmışsın sen 😂 banane ya? Allah Allah sen kendi sorunun cevabını vermişsin zaten yazıp yazıp uzatma lütfen

• Değil tabiki ama toplum içinde biri sormadan ayakkabının fiyatını söylersen görgüsüzce olur

0|1
    0|0
  • Orada burada övünerek anlatmıyorsan görgüsüzlük değil ama israf.

0|1
    0|0
  • Görgüsüzlük bunun muhabbetini yaptığında başlıyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Muhabbetini yapmadan ne düşündüğünü nasıl öğrenicem? İroniye bak..

• Böyle bir soruyu sorman saçma ya. Herkesin yaşam standardı var ona gore yer/içer/giyinip neden görgüsüzlük olsun ki.

0|0
    0|0
    • 1ay

Giyinir.

• 1ay

Etrafımdaki herkezin durumu iyi olduğu için dışardan toplumdaki insanların düşüncelerini merak ettim sadece

• 1ay

Ne kadar hoş bakımlı vb denilir. Kıskananlarda söver bu yani. HERKES seni ilgilendirmesin.

• yooo değil asıl görgüsüzlük ne biliyo musun bunu buraya yazman

0|0
    0|0
    • 1ay

Tamam ben görgüsüzüm hadi s*ktirin gidin a q çok baydınız.. Bayılıyosunuz fakir edebiyatı yapmaya

• 1ay

küfür ederek üste çıkabileceğini zannediyosun ama malesef kendini daha da zavallı gösteriyosun

• 1ay

Görgüsüzlüğün kelime anlamını sorsam sözlük açarsın 😀😀

• parasi olan harcasin kardesim öbür dünyaya götüremeyecegiz nasil olsa ama gercekten durumu cok iyi olanlarin bence muhtaclara ihtiyac sahiplerine yardim da etmesi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Giymen değil bunu dile getirmen görküsüzlük olur

0|0
    0|0
    • 1ay

Dile getirmeden insanların görüşünü nasıl öğrenicem paradoxa bak

• 1ay

Aldığım elbiseyi paylaşıp yakışıp yakışmadığını sorsam linç edersiniz her yerinde marka ismi logosu var.. bu soruya bile bir bok attıysanız başka birşey demiyorum😀😀

• 1ay

Benim adıma konuşma istersen. Ben markasına bakmam bile. Yakışıp/yakışmadığına, iyi/kötü olduğuna bakıp yorum yaparım. Tabi bazıları gibi detay kısmında fiyat ve markayı gözümüze sokmazsan

• Elbette görgüsüzlük değil, soz etmediğin sürece.

0|0
    0|0
  • şimdi bu soruyu sorman görgüsüzlük

0|0
    0|0
    • 1ay

Git bir kelime anlamını öğren görgüsüzlüğün

• 1ay

ezikliğini bana sataşarak çıkarma seni kim eziyorsa onunla konuş nor:burada cevabını kaldıramayacağın sorular sorma soracaksanda adam gibi gizlenmeden sor,, şimdi kaybol

• 1ay

Bana gizliden sorma diyen Profil fotoğrafı koyamayan özgüvensiz kezban gerçekten güldürdün gece gece ah şu ayak takımı yok mu...

Erkekler Ne Diyor 10

• hayır bunu dillendirmek görgüsüzlük

2|1
    0|0
    • 1ay

İnsanların ne düşündüpünü sormam görgüsüzlük hm.. Fark ettiyawn buraya orada ayakkabı resmi atıp fakirler ölsün yazmadım insanların görüşlerini sordum buda görgüsüzlükse geberin mk

• 1ay

Yazımda sana şu an yaptığın için laf etmedim. Gerçek hayattan bahsettim :)

• Zaten cevabı biliyorsun yorumlarından anladığım kadarıyla. Allah verdiğini almaya da muktedirdir. Ancak olan nimeti de kullanmak gerek tabi. Sonuç olarak dünya malı dünyada kalacak yani

0|0
    0|0
  • parasına değecek bir şey varsa bir şey diyemem ama beymende toz bezi olarak kullanacağın 10 tl yi geçmeyecek aptal bir t shirt 5 6 milyar filan bunu alanlara s. alak derim yani

0|1
    0|0
    • 1ay

Bu dediğin şunla doğru orantılı 300 tllik telefonda arama internete girme işlevi görüyo ama insanlar 3 bine iPhone alıyo fakirinden zenginine herkezin elinde iphonevar 30 taksitle alıp senelerce taksitini ödüyorlar 😀

• yooo neden olsun parası varkı gıyınıyor

0|1
    0|0
  • Giyebilirsin de bunu bu fiyata aldım demek görgüsüzlük

0|1
    0|1
  • Paran var alırsın bunda bir problem yok, ben 1000 liraya ceket aldım diye gezinirsen bu görgüsüzlük kategorisine girer.

0|0
    0|0
  • Paran varsa giy parasini ben vermiyorum sonuçta

0|0
    0|0
  • yuh lahn 1000 liraya ayakkabımı olur 😄 ben kazıklanmış hissederim

0|0
    0|0
    • 1ay

6 7 bin verenler var arz talep meselesi

• 1ay

Aynen öyle askılıkta çürütürüm 😄

• 1ay

tabi maddi duruma göre canım sen giyin 1000 tl lik ayakkabıyı ama ben acırım o parayi vermem taş çatlasın 250 tl 6 taksit alırım 6 ay sonra atar yenisini alırım

• 1k ne lan ergen. Pc başından kalk da insan içine çık. Konuşmayı unutmuşsun

0|0
    0|0
  • tok açın halinden anlamaz aslan devam et sen

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen tokun halinden Anlamıyorsan benimde açın halinden anlamamı bekleme 😀

Yükleniyor...