Babamin gece banyo yapmasina cok sinir oluyorum?

Işten gelir 7 gibi. Yemek cay tv di derken durur durur tam millet yatacak 12 1 gibi banyoya girer. Bide fisir fisir su sesi kapi gicirdiyo onun sesi. Ya arkadas erken mi uyanacaz dusunen yok. Ben bu sesten uyuyamiyorum. Gece gece uykumu bolüyo. Buna cok fena sinir oluyorum tartisiyoruz cogu zaman. Abartiyormuyum szce

0|1
15|26

En İyi Erkek Görüşü

• Yurtta çok çektim bu duş alma konusundan. Yukarıdaki gece duşa girer. Odamdaki sabah 7 gibi duşa girer. Uyku gerçekten kişi için çok önemli bir şey. Bu tür şeyleri konuşarak halletmek daha iyi. Ki ben konuşarak hallettim sorunu. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gicikda olsan birsey söyleme babana. Böyle kücük seyler icin kalp kirmaya degmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• baban iyi kazanan bir adam değil buradan bu anlaşılıyor

1|1
    0|0
    • 1ay

Ewet😕

• 1ay

Aynen. Amin saol

• 1ay

: ) 👍

• Elleme çalışıyor adam o kadar sıkıntı çekiyor evdede rahat olsun istediği gibi. İsyankar olmayın

1|1
    0|0
  • senin ilacın bende moruk. 3m in 1100 model poliüretan kulak tıkacını al tak öyle yat. baban dozerle gece 3 te banyoda kazı yapsa duymazsın. google dan araştır 3M 1100 yaz

1|0
    0|0
  • yok haklisin

1|0
    0|0
  • Kes lan babadır yapar

1|0
    1|0
  • Yo ! Abartmıyorsun.

1|0
    0|1
  • Abartıyosun tabi. Adam çalışıyor hergün yatmadan önce rahat uyumak için duş almak isteyebilir. Ayrıca o senin baban biraz saygılı ol. Ölmezsin yarım saat uykusuzluktan

0|1
    0|0
  • sana düşmez, babana karışamazsın istedigi zaman duşunu alır. Eğer karşı gelirsen hem insanı açıdan ayıp ediyorsun hem günah işliyorsun demektir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya biliyorum. Zaten. zor. uyuyan bir insanim.. erken kalkmak gerekyo bazen uyuyamiyorum. Artik psikolojim bozuldu. Sinir oldgumu bile bile yapiyo. Ben de iyice sınırimı asrim artik kendimi kontrol edemiyorum. Rahatsizim bu huyumdan ama artik elimden bisey gelmiyo

• 1ay

kendini alıştır, senin odana girecek hali yok ya o girsin cıksın duşa sen kendine bak kafanı oraya taktıkca sinir olursun

• babanın problemi değil annenin problemi annenle konuşöalıısn :)

0|0
    1|0
  • Kendisine neden söylemiyorsun bu rahatsızlığını?

0|0
    0|0
    • 1ay

Soyluyorum biliyor bildgi halde devam ediyo ona uyuz oluyom

• 1ay

O zaman işin zormuş cidden.

• Abartıyorsun

0|1
    0|0
  • Senin ayrı eve çıkma vaktin gelmiş güzel kız

1|0
    0|0
  • Böyle ufak şeylere takılırsan evlendiğin erkeğin kusurları dağ gibi gözükür gözüne. Adam odanda yıkanmıyor ya, dert ettiğin şeye bak.

0|0
    0|0
  • Bu bir isyan paylaşımıdır. Bulaşmayın!

1|0
    0|0
  • bir düşün bakalım, adam o saatte neden banyo yapıyor, erken uyuyun sizde düşüncesizler :)

0|1
    0|0
  • O adam kaç yıldır çalışıyor.. sende ne kadar emeği var bir düşün.. sonra gıcık kaparsin

0|1
    0|0
  • Baya bır abertmıssın

0|1
    0|0
  • Blki mecbur kaldı

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun çimmesinmi adam alla alla yav

0|1
    0|0
    • 1ay

12 1 de degil

• 1ay

Muhtemelen senide o saatte yapmıştır ve sonra duş almıştır o kadar lüxü de olsun artık

• 1ay

Offf anlamiyosunuz yav he

• neden

0|0
    0|0
  • İmkanımız olsada senide babana sorsak

0|0
    0|0
  • Sanki evlisin baban sen eşinle uyurken sizin evde gece 1 de dus aliyor gibi konuştun yasin kac tam olgunlasmamissin herhalde 😃

0|0
    0|0
  • Adamı rahat bırakın iş görmüş olabilir

0|0
    1|0
  • abartıyon bence adam iş bitiriyor ne yapsın :::::::::::)

0|0
    1|0
    • 1ay

Salak salk konusmayin be

• 1ay

sensin be sala salak konuşan hee

• baban bı posta atıp sonra yatıyodur :D bıde öyle dusun

0|0
    0|0
    • 1ay

Sacmalama. Oturuyo oturuyo saat 12 olunca aklina geliyo

• 1ay

sacmalamıyorum dus almakta kötu bısı yok... normal yanı o saatte yapıyosa ondandır dedım

• 1ay

Erken yapsin banyosunu milleti rahatsiz etmesin yeter artik Y

Kızlar Ne Diyor 14

• Ohhhh iyi valla Adam bide nezaman banyo alcak diye sorsun 😄😄 kulagina pamuk tika duyma rahat rahat uyu.

1|1
    0|0
  • Bizim evde bu tip benim hemde banyo benim değil onların odasına yakın ama benim 4te bile banyo yaptığım oluyor 😂

1|0
    0|0
  • Sanane adamın kendi evi

1|1
    0|0
    • 1ay

Bende yasiyorum o evde. Gece rahatsiz etmeye ne hakki var gurultusuyle

• Benim annem de sabahlara kadar telefonda konuşur aslında iyi seninki ama eminim rahat ediyordur söylemeyi dene

1|0
    0|0
  • Bunlar küçük şeyler

1|1
    0|0
  • Bence abartı çünkü alt üstü bir banyo kaç dakika sürebilir ki

0|1
    0|0
  • bunu babanla paylassayfin bizden daha çok yardımcı olabilir di sana

0|0
    0|0
  • Eve geç geliyor işte, gelir gelmez mi yapsın nasıl bir ergensin.

0|1
    0|0
    • 1ay

Gelir gelmez yapsin ne olacak

• 1ay

O yorgunlukla mı yapsın? Ahırda falan yaşıyorsun herhalde iş güç olmayınca paso yatış e tabi çalışanın halinden anlamazsın. Derde bak.

• 1ay

Haklisin

• Pamuk tika kulaklarina

0|0
    0|0
  • Bu mu sorun ya, yapsın adam

0|1
    0|0
  • Sana göre hareket edemezler.

0|1
    0|0
  • Evet abartıyorsun. Adamın evi siz ona evi dar ediyorsunuz. Hayır hiç utanma yok mu anlamıyorum. Adam bütün gün çalışıyor kendi evind geliyor millet ona laf yapıyor. Bence sizin yaptığınız da düşüncesizlik

0|1
    1|0
  • Abartmıyosunda abartıyosunda karar vereemdim
    Bende gece yaparım banyo ders falan yapıyorum telde takılıyorum saraaklanıyorum kendi çapımda bir bakıyorum saat geç olmuş ama yapıyorum kimse sorun etmiyor

1|0
    0|0
  • o haldemi yatsın annenin yanına yani :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...