Kızlar Soruyor'un şiddet ve suça teşvik ettiğini düşünüyor musunuz?

Hepimiz biliyoruz burası bir bilim sitesi değil ama bazen inanılmaz olaylar normalleştiriliyor az önce kızın birine yumruk attığını söyleyen bir ** paylaşım yaptı ve bu soru gayet normal karşılandı sonra kadına şiddet uygulanınca bunlar nereden çıktı deniliyor? ve paylaşım şikayet etmeme rağmen hala duruyor. Düşünceleriniz?

• Evet
    37% (7)20% (3)29% (10)Oy Ver
  • Hayır
    37% (7)60% (9)47% (16)Oy Ver
  • Diğer
    26% (5)20% (3)24% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• burası nasıl kullanırsan öyle bir site. bilim sorusu sorarsan bilimsel konuların tartışıldığı site olur. aşk sorusu sorarsan aşk sitesi olur. kişiler belirliyor bunu

1|0
    0|0
    • 1ay

O zaman adam öldürmek için 5 kilo patlayıcı lazım nerden bulurum sorusu da sorulabilir yani?

• 1ay

hayır mahkeme bomba patlatan kişi ile sevgilisini/karısını döven kişiyi ayrı tutuyor. sen konuyu kaçırdın galiba :D uzatmayalım istersen

• 1ay

Arkadaşım konuyu kaçıran sanırım sensin şiddet diyorum senin ailenin başına da gelebilir bu çok ciddi. Uzatmak istemiyorsan uzatma

En İyi Kız Görüşü

• Sitenin kabahati de değil aslında. Burada takılan insanların bir kısmında var bu sorun. Denk gelseydim lafımı koyardım ben de senin gibi

1|0
    0|0
    • 1ay

Sitenin kabahati bu tür paylaşımları kaldırmamak değil mi? Kaldırmayarak izin vermiş oluyorlar

• 1ay

Ne sorulara ne şikayetler yolluyoruz. Haklısın. Belki gözden kaçıyor, bilemiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Diğer dedim = ))

0|0
    0|0
  • ne alaka bu kadar bsaitmi hiç tanımadığın insanların geyik olsun diye yaptığı yorumları hayat felsefesi olarak algılayacak potansiyei varsa zaten ölsün :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne demek ne alaka insanlar TV, sosyal ağlar vb etkilenmiyor mu?

• 1ay

kurallar olmak zorunda ki zaten var burada olan illegal ya da sana yanlış gelen şeyleri yasal olarakta veya site yönetimine şikayet ederekte bir yaptırım uygulata bilirsin

• 1ay

Soruda da dediğim gibi kaldırılmıyor, demek ki kurallarına uyuyor zaten sorum buydu... Bu doğru mu diye sordum

• Hayır düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Evet...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...