Atatürke Yapılan Hakaretler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Hepinize merhaba ilk defa paylaşım yaptığım için kusurum varsa affola ayrıca belirtmek isterimki art niyetim yoktur. Youtubede izlediğim Atatürkle ilgili videolarda vs baya Atatürk'e küfürler yağdırmışlar ve cok sinirlendim açıkcası aşırı derecede tapacak kadar Kemalist degilim ama neden bu denli hakaret ediyolar yani evet elestirilebilir ama ettikleri küfürler felan sadece bu konudada degil diger konulardada öyle kimse kimseyi sevmek zorunda degil bana ters olan düsünce yapısını dahi ben gidip küfür edemem herkesin dogrusu yanlışı vardır bu doğru yanlıslar kimine göre doğru kimine göre yanlıstir gidipte senin dusuncen yanlış diye hakaret etmem benim ailemin düşüncesi bana ters diye gidip hakaretler yağdırmam barış olmasını istedikçe insanlar ayrımcılık yapıyor Atatürk'e Dinsizdi felan diyenler var ama var sayalım Dinsiz bunlardan insanlara ne yani Din kul ile Yüce Allah arasındadır kimse karışamaz çok sevdiğim bir söz var "senin sevapların beni Cennete götürmeyeceği gibi benim günahlarımda seni Cehenneme götürmüycek" fazla uzattim sanırım dedigim gibi art niyetim yoktur umarım yanlış anlaşılmamışımdır lütfen düşüncelerinizi hakaret icermiyecek sekilde söyleyin tekrardan kusurum varsa affola peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.😊🙏

Videoda Atatürke yapılan yorumlar cidden çok saygısızca 😐

1|1

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...