Atatürke Yapılan Hakaretler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Hepinize merhaba ilk defa paylaşım yaptığım için kusurum varsa affola ayrıca belirtmek isterimki art niyetim yoktur. Youtubede izlediğim Atatürkle ilgili videolarda vs baya Atatürk'e küfürler yağdırmışlar ve cok sinirlendim açıkcası aşırı derecede tapacak kadar Kemalist degilim ama neden bu denli hakaret ediyolar yani evet elestirilebilir ama ettikleri küfürler felan sadece bu konudada degil diger konulardada öyle kimse kimseyi sevmek zorunda degil bana ters olan düsünce yapısını dahi ben gidip küfür edemem herkesin dogrusu yanlışı vardır bu doğru yanlıslar kimine göre doğru kimine göre yanlıstir gidipte senin dusuncen yanlış diye hakaret etmem benim ailemin düşüncesi bana ters diye gidip hakaretler yağdırmam barış olmasını istedikçe insanlar ayrımcılık yapıyor Atatürk'e Dinsizdi felan diyenler var ama var sayalım Dinsiz bunlardan insanlara ne yani Din kul ile Yüce Allah arasındadır kimse karışamaz çok sevdiğim bir söz var "senin sevapların beni Cennete götürmeyeceği gibi benim günahlarımda seni Cehenneme götürmüycek" fazla uzattim sanırım dedigim gibi art niyetim yoktur umarım yanlış anlaşılmamışımdır lütfen düşüncelerinizi hakaret icermiyecek sekilde söyleyin tekrardan kusurum varsa affola peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.😊🙏

Videoda Atatürke yapılan yorumlar cidden çok saygısızca 😐

1|1
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk olmasa şu an olmayacak insanlardan bahsediyoruz. Sevmezsin ama saygı duymak zorundasın. Saygı duymayıpta gelip küfür eden insan kılığına bürünmüş hayvanlar sadece sanaldan havlar durur. Bırak havlasınlar. Gün geldiği zaman kaçacak delik arayacaklar. :)

2|0
    0|0
    • 1ay

Aynen onu anlatmaya çalışıyorum yani saygi duymak zorundalar herkese saygı duyulmalı huzurlu bir ortam icin saygı şart. Kimse Atatürke veya diğer insanlara sevgi beslemek zorunda degil ama saygısizlik yaparlarsa kargaşa çıkar keşke sizler gibi düsünen insanlar daha çok olsa 😊🙏 iyi günler

• 1ay

Teşekkürler, iyi günler

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyorum, saygısızlık etmem. Atatürk olmasaydı bu gün bu topraklar ingiliz sömürgesi altında olurdu.. ama adı dışında ne farklı olurdu diye sorarsan hiçbirşey.. Herkes abartılı ve fanatik tırı vırı sözler peşinde özellikle bu adam.

2|0
    0|0
    • 1ay

Aldıkları toprakları avrupadan ve avrupalı hristiyanlardan kazanmış olsalardı dediğin gibi çok farklılık olmazdı ama bizim çoğrafyamızdan, nefret ettikleri ırk ve dinden olan bizden alsalardı o zaman daha farklı olacağını düşünüyorum.

• 1ay

@Turq-uoise kesinlikle şuanki halinden daha farklı olacağını düşünmüyorum; ama tabi biz sadece varsayım yapabiliriz. Bu sebeple şuanki duruma bakıldığında Atatürk'e saygısızlık etmem doğru olmaz ama sevmem de.

• 1ay

Keşke herkes sizin gibi düşünse dediğim gibi fazla Kemalist değilim ama bu denli küfür etmeleri çok kötü ki Atatürk için degil sadece diger insanlar icinde öyle malesef sosyal medyada insanlar aslan kesiliyo ve ben anlam veremiyorum yani kimse sevmek zorunda değil kimse kusursuzda değil ama saygı göstermeliler bakın ben herşeyden önce insan olunmalı baştada yazdıgım gibi keşke herkes sizin gibi düşünse 😊

Erkekler Ne Diyor 20

• Saygı önemli. Atatürk olmasaydı şu an Ankara ve çevresinde başak ülkelerin mandası altında yaşıyor olurduk. İç Anadolu dışındakiler başka dine mensup olurdu. Tabii kimin nerede doğacağına Tanrı karar verir ama o topraklar şehadet şerbeti tadamayacaktı. Bir bornoz cebi kadar gereksiz inkılapları eleştirilebilir; ama saygı çerçevesini aşmadan.

2|1
    0|0
  • İnsanlar, hep başkalarının yaptıklarını kıskanırlar ve kötülerler. Ve mutlaka kötülemek için açıklık ararlar ya da bahaneler uydururlar. Bu çeşit saygısızca konuşan insanların böyle video yayınlanmaması lazım ki gerçi buda saygısızlık olurdu. Ama bu cidden toplumun kültürünü bozuyor, bu yaptıkları saygısızlığın bir üst safhası. Bizim toplumumuzun en büyük sorunlarından biride çok çabuk fikir değiştirmemiz olmuştur. Ermeni soykırımını hiç düşünmedi sanırım. Avrupa ülkeleri pasta gibi Türkiye'yi bölmüştü. Zararın neresinden dönmek kar olarak düşünmüyorlarda, yorum atıyorlar. Sanki o zamanları yaşamışlarcasına sanki onlar olsaydı yapacak olacaklardı. Muhtemelen masa altında kalırlardı ki, dürüst olmak gerek bende Atatürk'ün döneminde olsaydım ve onun yükleri bende olsaydı altından kalkamazdım.

2|0
    0|0
  • Olayın bir çok boyutu var aslında. Bunlar çok uzun şeyler. Ama direkt sonuca bağlarsam Atatürk'e küfür edenler ya vatan hainidir ya da cahil.

2|0
    0|0
  • İmha edeceksin bunları

2|1
    0|0
  • adam deli zaten sheaksper aslında şeyh pirdir gizli müslümandır diyen bir adamdan ne bekliyon deli raporuda var adamın ama insanlar dinliyor işte adamı :D

2|1
    0|0
    • 1ay

ona destek cıkanlarda ondan farksız 😊

• 1ay

ona destek çıkan adamın beyni tertemiz kullanmaya ihtiyaç duymamış

• Maraş dondurmacısı kılıklı bu zırtapozun işi gücü Atatürk'le uğraşmak zaten. Sorsan iki savaşın tarihini bilmez tarihçiyim diye geçiniyor..

2|0
    0|0
  • gırtlağını miktiğim. sigara içmekten boğazı pas tutmuş piçin

2|0
    0|0
  • gün gelece ataya laf edenler hortumlarla dövülüp gebertilecek. o sopa şimdi bunların elinde istedikleri gibi atıp tutuolar ama o sopa atatürkçülerin eline geçmeyecek mi? herşey gider herkes ölür her bok unutulur ama atamız hala ordadır.

1|1
    0|0
  • nankörlük işte

2|0
    0|0
  • Adama benzemeyen adamsılar. Atatürk'e gücü yetmeyenler, kapçık ağızları ile mücadele ediyorlar ama nafile.

2|0
    0|0
  • kadir mısıroğlu kafadan sıkıntılı bir insan olduğu için çok sözlerine itimat edilmesine gerek yok

1|1
    0|0
    • 1ay

Haklısıniz problemleri var ancak onu destekleyip hakaret edenlerede kızıyorum Atatürk olmasını gectim kimse haketmiyo onca hakareti Atatürk kusursuzdur hatasızdır demiyorum elbette vardir her insan gibi onunda hataları ama bu denli küfürler edip suclamalarda bulunulması cok kötü Atatürke tecavüzcü diyolar ya bu ne demek sevmiyosun niye küfür ediyosun iftira atıyosun kimse sevmek zorunda degil ama saygılı olunmalı huzurlu bir ortam için diye düsünüyorum 😊 iyi günler

• 1ay

birini sevmiyor olabilirler ama bu ülkenin çıkarına bir iş yapıyorsa o kişiye hakaret etme hakkına sahip hakkına sahip olamaz kimse az veya çok atatürkin bu ülkeye bir faydası var mı var hepimiz insanız ve hepimizin yaptığı yanlışlar var bunu görseler zaten ülke şu anda bu durumda olmazdı herkes birbirine bilelenmiş durumda bu kusuru olsa da kessem biçsem modundayız

• 1ay

Col haklısınız 😊

• bu maraş dondurmacısı kılıklı herif once kendine baksın

2|0
    0|0
  • Atatürk'e küfretme, teşekkür et. Mekanın Cennet olsun Atam.

2|0
    0|1
  • aman sala geç bu adamı prim peşimde koşmaktan başka birşey yaptıgı yok kale bile almıyorum

2|0
    0|0
  • Adamın Mustafa Kemale yaptığı ya da söylediği bir saygısızlık yok ki nerde saygısızlığı hangi cümlesi? Burda Mustafa Kemali yüceltenlere ve yanlışlarını doğru gibi gösterip kusursuz insan şeklinde göstermeye çalışanları söylüyo.

0|0
    0|0
    • 1ay

Adamın laflarını bir kenara koyalım yorum yapanlar cok saygısızca her insan hata yapar Atatürk kusursuzdur gibi düşüncem olmadı olamaz tapma gibi bir durumumda olmadı bu yaşıma kadar olacaginida sanmıyorum ancak onu kötü bir üslupla eleştirmeleri cidden çok kötü yani bir kisiyi duzgun bir dille eleştirmek var bide ana avrat sövmek var zaten o videonun altına yorum yapanları görün diye bir nevi örnek olarak koydum 😊 Iyi Günler

• 1ay

Ben anlatamadım sanırsam😊 o adamın (Kadir Mısıroğlu) agzindan hakaret içerikli bir cumle yok ama o videonun yorumlar kismina birakilan Atatürke hakaret icerikli yorumlara tepkim var biliyosunuzki youtubedeki videoların yorumlar kısmı var ben oradaki insanların yaptığı kaba yorumlara tepkiliyim yoksa o adamın hakaret icerikli konuştuğunu bende düşünmüyorum😊 kaba yorumların ekran görüntüsünü aldım dediğim gibi daha yeniyim sitede örnek olarak paylasacaktim ama yapamadım videoya iki üç kere ayni anda tiklarsanız youtubeden izlersiniz yorumlar kısmını incelerseniz bazi kisiler hakaret iceren yorumlar yapmışlar gorebilirsiniz ordan her neyse tekrar iyi günler 😊

• 1ay

Aslında ben anladım da anlatamadım sanırsam sana. Neden videoyu paylaşıyosun onu demek istedim adamın hakaret etmediğini belirterek ama zaten açıkladın şimdi. neyse uzatmaya gerek yok sağ olun size de iyi günler.

• şunu her zaman demişimdir
    ALLAHcc bu haklın başına devlet reisi olarak müslüman olmayn birini çıkartmamıştır yani atatürk müslümandır ve bu tip insanların kellerini kestirmiştir ondan dır bunun bağırması

0|1
    0|0
    • 1ay

Senin demenle mi musluman oluyo bir insan. Sacmalama. Bu ulkede ne masonlar ulkeyi yonetti.

• 1ay

Farz edelimki Müslüman değil bişey değiştireceğini sanmıyorum benim ailemdeki insanlar örnek veriyorum Müslüman değil diye benim onlara olan sevgim azalmaz Atatürkede öyle Din Allahla kul arasında ben başka dinden olan insanlarda tanıyorum arkadaşlarım vs ve onların bana iyilikeri çoktur ama onlar benim dinimden değil diye onların bana yaptıği iyiligi degistirmezki bu Atatürkte öyle Müslüman ya da değil yaptığı iyilikeri değistirmez kimse kusursuz değildir elbet hataları va kimse sevmek zorundada degil ama saygı olmadan olmaz iyi günler insanlıgınızı yitirmemeniz umuduyla 🙏😊 @yaradanınbirkuluyum

• 1ay

ben zaten hiçbir şekilde küfretme taraftarı değilim bilgi yanlısıyım küfredecek olsam Atatürk ten önce tayyip e küfrederdim. Atatürk masondu ama mason localarının devlet için zararlı olduğunu düşünüp kapattırmak istediği için zehirlenerek öldürüldüğünü kaç kişi biliyor? şahsen Atatürkü sevmem ama saygı duyarım tayyipten nefret ederim saygı duymam ama yine de küfür etmem.

• Herkes sevmek zorunda değil eleştiri yapılabilir bence sorun yok

1|1
    0|0
    • 1ay

Elbette herkes sevecek diye bir durum söz konusu değil kimse kusursuzda degil herkesin hatalari var keza Atatürkünde var ama üslupları çok yanlış yani normal bir dille eleştirmek var birde ana avrat sövmek var sevgi zorunlu değil ama huzurlu bir ortam olması için saygı zorunlu örnek veriyim mesela ben sizin Şu an ki yorumunuza küfür etsem sinirlenirsiniz sizde küfür edip kötü bir tepki verirsiniz yani saygı olmadıgı sürece huzurda olmaz kargasa cıkar gider yinede üslubunuzu bozmadıginiz için tesekkür ederim iyi günler 😊

• o hakaret Atatürke değil Atatürke tapanlara tepki

0|0
    0|0
    • 1ay

O videonun yorumlarına sinirliyim aslında😊 tabikide tapilacak kadar sevilmemeli sayet Atatürkünde hataları var bu gayet doğal herkes mükemmel degildir ama söyle söyleyim Atatürk veya başka siyasilerı insanları bu denli kaba cümlelerle eleştirmelerinde sorun buluyorum bende cıkıp bu adama ana avrat sövebilirdim ama bir yere varamayız herkesin düsünceleri farklidir ama karşıdaki insanın düsüncesi farklı diye ana avrat sövüp öldürürsek döversek ülkede insan kalmaz saygı olmadan huzur olmaz kısacası İyi Günler 😊

• 1ay

ben ne zaman kıllandım biliyor musun: Atatürk dahi diye bize empoze ettikleri şeyin aslında kendi inançsılık ve ateistliğini bir şahıs üstünden yürümek olduğunu anladığımda. nasıl mı? en koyu Atatürkçü olan askeriye neden hem Atatürke dahi derken hem de 1961 de yeni anayasa oluşturdunuz. 1924 anayasası dahi dedikleri kişiye aitti. demek ki bunların Atatürkle yakından ilgisi yok. ikincisi çağının süper devlet adamı demeleri.. ingiltereye zafer kazanfığın halde musulu kaptırırsa... bırakkkk yalan söylüyorlar..

• Sen birini goklere cikarmaya calisirsan birileri de yerin dibine sokmaya calisir.

0|0
    0|0
    • 1ay

kendim adına konusayim öncelikle Atatürke karşı bir tapma duygusu beslemiyorum heleki kusursuz hiç demiyorum kusurları vardır elbette kimse sevmek zorunda değil ama gidipte yok şöyle (afedersiniz) şerefsiz böyle güzel kardeşim gibi küfürler yagdırırsa isler degisir herkes kendi eleştirisini yapmalı sizin tabirinizle yerin dibine dahi sokmaya çalışsa saygı cercevesi icinde olmalı bence (kendi adima konuşayım) Atatürkün göklere çıkarılmasına gerek yok zaten yaptıgı şeylerle kendisini yüceltmiştir kaldıki yeri geliyor ailelerimizle fikirlerimiz uyusmuyo onlarada saygisizlik yapalim o zaman ben kendi görüşümü saygı cercevesi icinde soyledigimde bir problem cikmiyo Osmanlıyada saygılıyım Atatürkede başka insanlarada sevmek zorunda değilim ama saygılı olayımki düsünce özgürlügü kısıtlanmasın kargaşa cıkmasın yinede bir kusurum olduysa affola lütfen yanlış anlamayın iyi günler 😊

• dava açılmalı yüksek para cezaları hapis olmalı

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok haklısın sevmek zorunda değil kimse kimseyi ama bu ettikleri küfürler cok kötü

1|0
    0|0
  • Youtube'da görüyorum Atatürke çok küfür ediliyor. Bende kemalist değilim ama saygı şart

2|0
    0|0
Yükleniyor...