İstanbula gelen orta-üst gelirli biri için hangi semtlerde oturmasını önerirsiniz?

Çok zengin değil bu vatandaş ama orta üzeri diyebiliriz :D

1|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• tatlıcan öyle bir durum yok, yani üst orta gelirden kastın ne? Ben sana diyeyim bizim burada ev kiraları 4000 dolar dan başlar etiler-ulus da insanın yaşayabileceği bir ev. Beşiktaş da yine dikilitaş civarı 2000 den aşağı bulamazsın ki onda da yaşanır mı bilmem. Sen gelirini yaz, yalnız mı yaşayacaksın onu yaz, hangi semte çalışacaksın veya yakın olman lazım yaz ben sana nokta atışı söylerim.

0|0
    0|0
    • 1ay

Şöyle söyliyim ailemle birlikte yaşıyorum şu an Beylikdüzünde oturuyorum ama işe gidip gelmek zor oluyor. 3 kişiyiz Annem babamın ve benim maaşımla aylık 10 bin lira bütçemiz. Taşınırsam ailemle birlikte taşınıcam Benim işim Zincirlikuyu'da. Bu arada etiler ulus gibi semtler bizi aşar. Bugün baktım mesela ilanlara Bahçelievler ya da Küçükçekmece tarafları olabilir uygun gibi geldi

• 1ay

Tatlıcan zincirli kuyuda çalışıyorsan benim sana tavsiyem metro güzergahı olması ve sakin olmasından dolayı hacıosman yani sarıyer taraflarına bakman ayrıca ters trafik olması açısından da çok yoğunlukla uğraşmazsın. Ferahevler, hacıosman, veya sarıyer tarafı olabilir oralar daha ailelere uygun yerler. Ama dikilitaş civarına bakmanı da tavsiye ederim zira güzel evler olabilir yine levazım kısmına bak bizim ulusun altı zorlu center ın arkası, sana çok yakın olur ve 2000 bin civarı ev bulabilirsin bu mevsimde sanırım. zincirli kuyu civarında sana önerebileceklerim bunlar ama bu metro güzergahından ayrılmamanı tavsiye ederim otobüs ile de 10 durak dan daha uzak yerlere bakma sonra mutsuz olma diye.. Kal sağlıcakla.

• 1ay

Sağolasın :)

En İyi Kız Görüşü

• Ortaysa bakirkoy olur oneririm bakirkoy iyidir

1|0
    0|0
    • 1ay

Şenlikköy çok güzel mesela Bakırköyde

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelmesin. İnsanın değeri yok. Erken yaşlanır ve yıpranır.
    İlla gelmek istiyorsa, işyerine yürüme mesafesinde bir yerde otursun. Trafik berbat, hiç çekilmez.

0|0
    0|0
  • Bağcılar 😂

0|0
    0|0
  • Bahçelievler

0|0
    0|0
Yükleniyor...