Hiç Kayboldunuz Mu😂😂😂?

Bugün ks de gezerken bir soru gördüm. Sporu yapıyor musunuz falan gibisinden bir soru. Sonra düşündüm ve dedim ki;
Ezgi kalk spor yap yoksa bu fiziği bozacaksın 😂
Kalktım koşu için kıyafetlerimi giydim kulaklıklarımı aldım ve evden çıktım. Yanıma para almadım. Evimiz dağ başında bir yer 😂 ablamla birlikte yaşıyoruz. Evin karşısı burası.
Hiç Kayboldunuz Mu😂😂😂?
Sonra yürümeye başladım biraz da koşayım dedim. bir baktım köye gelmişim. Mezarlıkların içinden geçtim. Köpekler tarafından kovalandım.. Arının teki musallat oldu. 😭 başıma gelmeyen kalmadı. Yağmur yağıyordu hafiften ve ortada kimse yoktu. Bir kaç köylü gördüm. Teyzelere sordum.. otobus varmıs ama saatte 1 geliyormuş. Param da yoktu otobuse binemedim 😭 geri dönüş yolunu da unuttum köpekten ve arılardan kaçarken. Bazı yerlerde şebeke bile çekmedi 😞😞 en sonunda bir amcayla teyzenin traktörüne atladım eve bıraktılar 😂😂😂 bir daha macera peşinde koşmucam 😭😭😭 bilmediğin yerlere gitme demişti biri. Tövbe ettim. Bunlar da köyden resimler anılar 😂

Bunlar da yukarı taraftaki güzel çekimler 😂

8 resim ile. sınırlı maalesef 😕😕 siz hiç. kayboldunuz mu? Olduysanız nasıl kurtuldunuz?

Güncellemeler:
Bildirim olmayınca sıkılıyorum görüş atın beee

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 12 yaşında dolmuştan inmiştim indiğim yeri bilmiyordum inip geldiğimiz yoldan geri döndüm eve geldim çok zekice. d

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilk defa gittiğim bir yerde sıkılıp arkadaşlardan ayrılmıştım yerde allahın s iktir ettiği bir yer böyle Çakır keyif olmak için gitmiştik eski kilise cami çiftlik sahil boyu derken tabana kuvvet deyip bulmuştum diğerlerini.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yok kaybolmadım. Her tarafta tabelanın ya da bir yeri belli eden bir şeyin olduğu ortamda kaybolmak zor. s

1|0
    0|0
  • Karabük mü orası skdkksmdcm

1|0
    0|0
    • Evet 😂

• Aboo baya var mesafe sen ne yapıyorsun bizim oralar da bakalım 😂

• Hayır.

1|0
    0|0
  • alt tarafı hayır yazcam anasını satayım resimlerden 10 dk da buldum görüş yazma yerini

1|0
    0|0
  • kayboldum tabi ki ama gps ile kurtuldum. :D

1|0
    0|0
  • Neresi burası cok. şirin biryere benziyor

1|0
    0|0
  • Bazı Fotoğraflar ürkütücü ama güzel

1|0
    0|0
  • en son bir binanın etrafında 4 kez döndüm ama bunu anlamam yarım saat sürdü...

1|0
    0|0
  • Hiç kaybolmadım. Geçmiş olsun 😊

1|0
    0|0
  • Kayboldugun yerleri neden çektin?

1|0
    0|0
    • Köye girdiğimde geri dönerim sandım.. Mesajlaşırken resim atıyordum geçtiğim yerleri. Sonra köpek kovaladı kaçarken kayboldum 😂

• Nedense kaybolan kişileri hep köpek kovalıyor

• Aynen valla ama ölmedim şükür eğlenceli geliyor şimdi 😂

• Evet elimde çaydanlıkla hemde 😂

1|0
    0|0
  • Yok :D

1|0
    0|0
  • senin gözlerinde kayboldum

1|0
    0|0
  • Dikkat ettigim bisey var genelde sorularinda goruyorum birini seviyosun siteden ama. o kisi hic sorularina gelmiyor neden

1|0
    0|0
    • Gelmesine gerek yok. Konusuyoruz zaten hergün. Burda yayın yapmaya gerek yok. kişiyi 😂 o görsün sussun yeterli

• Eyvallah sansli adam zaten tatli kizsin vesselam

• Sağol da. Vesselam? Senin nickin ne? Her sorusunun altına vesselam yazan biri var.. nicki dilimin ucunda ama çıkaramadım

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...