Hangi arabayı almalıyım?

Arkadaşlar merhaba ben polisim aylık 4200-4500 civarı bir para kazanıyorum 2400 lirası konut kredisine gidiyor. Yani bankadan borç alma gibi bir lüksüm yok elimde 55 binlira civarı bir para var annem babam da 20-25 binlira civarı yardım edicekler güzelinden bir araba almak istiyorum konforlu, güzel, yarı yolda bırakmıycak ve de birazcık lüks olsa fena olmaz güzelinden önerileriniz varsa yazarsanız memnun olurum herkese teşşekürler şimdiden.

Güncellemeler:
1ay WOLKSWAGEN TİGUAN nasıl araç onlada ilgili görüşlerinizi alabilirmiyim?
1ay Arkadaşlar Chevrolet Captiva da ilgimi çekmeye başladı onun hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Senin yerine olsam arabaya yatırmam yatırımımı biraz daha biriktirip gene daire alır ve kiraya verirdim arabayı bir kaç yıl aonra al nolcak sanki ama sen bilirsin tabi 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Valla bu evin borcunuda ailemden gelen destek olmasa ödeyemem heralde en fazla alıcağım evler 90-95 civarı olur oda İstanbul'da bulunurmu?

• 1ay

Evin alım satımında devlete, emlakçıya, bankaya çok para gidiyor ya hani düz 90 olsa alıcamda 7-8 milyar sağa sola gidiyor şuanki evimi 340 a almıştım devlete 13 emlakçıya 7.5 bin lira artı bankaya 5 binlira borcum haricinde para verdim yani fasa fiso en azından şu borcu yarılasam aklımda var bir tane daha dairede ne bileyim araba felan gezerim güzel olur :D

• 1ay

O zaman önce ucuz bişi al araba gezdirsin seni vııın vıın 🚗 😂Sonra biriktirmeye devam et

En İyi Erkek Görüşü

• Bende tiguan var çok gezemiyoz benzini çok içiyor ama sana golf 1.4 tsi tavsiye ederim eğer bagaj ihtiyacınız varsa jettaya bakabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Golfler güzel araba ya ama bilmiyorum küçük sanki biraz

Kızlar Ne Diyor 8

• Golf alabilirsin bence 0 km

0|0
    0|0
    • 1ay

Golfler güzel araba ya olabilir

• Passat

0|0
    0|0
    • 1ay

Pahalı sanki biraz

• 1ay

Vallahi fiyatlarını bilmiyorum. C4 ya da Picasso nasıl olur ya da honda Civic

• Rcz.

0|0
    0|0
  • Opel astra

0|0
    0|0
  • 75 bin TL yani jeep al

0|0
    0|0
  • Hic anlamam ama Allah kazasiz belasiz sürmek nasip etsin

0|0
    0|0
  • Volvo v40

0|0
    0|0
    • 1ay

bende var volvo40 2014 powershıft cok iyi araba.. ama sımdı momentumları cıkmıs
      dizeni 120 bınden asagı yok

• polisler 4000 lira mı alıyor ben daha az alıyolar biliyom

0|0
    0|0
    • 1ay

4000 felan net maaşım mesaiyle 4200-4500 arasında değişiyor başta 3600 üyle başladım.

• 1ay

Yok

• 1ay

tamam sağol

Erkekler Ne Diyor 6

• Honda Accord
    Vw passat tdi 1.6
    Ford mondeo 2.0 tdi

0|0
    0|0
  • polisler o kadar maas aliyomu

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet

• 1ay

Ayriyeten düz polis değil yunus polisiyim özel harekatçı olsam çok daha yüksek alırım :)

• 1ay

helal vatani milleti koruyosunuz az bile veriyolar

• biraz tuzluya gelir belki ama passat 2015 2016 modelleri guzel arabalar

0|0
    0|0
    • 1ay

2. elleri 151 bin lira :D

• 1ay

oyle evet dogru yani yani sonucta araba aileyle beraber yolculuk olacagi iin hani oldugunda can sagligi onemli volvoda olabilir sahibinden netten fiyat kategorisinden yazin sonra sınırınızı o fiyattaki her arabayi inceleyin bakin saglamliklarina hangisi hosunuza giderse saglamlik olarakta size volvo mercedes bmw audi wolkswagen toyota opel ford araclarini onerebilirim ve dahada var cesitli modellerine bakmak gerek simdiden hayirli olsun

• Opel astra sedan in paketlerine bir bak Toyota corolla da olabilir

0|0
    0|0
  • derece yaptık türkiyede mühendis olduk bu kadar para kazanaamıyoruz :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Bizde az uğraşmadık kardeşim polis olmak için :)

• Volvo v60 cc memnunum. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne kadar fiatları internette bulamadım

• 1ay

Opsiyonellere göre 150 bin e de var 400 bin tl gibi fiyatada

• 1ay

Memur maaşıyla nasıl alayım o kadar :D

Yükleniyor...