Türkiye iyi yönetiliyor mu?

Türkiyenin her parseli satılarak ve yabancı sermaye sokularak yapılan yol ve köprü harici bir icraati olmamasina karşı göz boyama siyasetiyle yönetilip yandas ve yandascilikla drvam ediyor hani hepsi bir yana Bu ülke tarihi boyunca bu kadar Şehit vermedi ki o kadar cozum sureci diye megri megri soylenmesine rağmen haricinde Sen koskoca Türkiye Cumhuriyetini yonetiyorsun önce hoca efendi diye yalakalik yapıp yanina gorusmelere elemanlar yolluyorsun sonra pastayi paylasamayinca hain ilan edip milleti arkana Alıyorsun tamam da zaten senin ondan farkın yok ki sadece çıkar catismasi yasiosun neyse özet olarak bu insanların bu kadar cahil ve kör olması üzücü Türkiye bitiyor günden güne sen sadece mahalle olarak baktigin icin göremiyorsun da bu tüketim ve bu zihniyet fazla sürmeyecek zamanı geldiğinde Şu an her sekilde tayyipciyim diyenler 20 sene icinde bunu soyliyemeyecek Yazık bu ülke bu kadar kolay kurulmamisti oysa...

Güncellemeler:
1ay ##
1ay 33

0|1
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bacım herşeyi güzel söylemişsin.
    Fakat bunu bile gizlenerek söylemişsin.

Her kelimene katılıyorum.
    Ama bunları burada sorarak değil de.. Aktif siyasi yaşama katılarak anlatman lazım. Akp elemanları boş durmuyor. Gidip millete böyle yapmamış olsalar bile. 20 30 yıl önce yapılmış olsa bile kendi yaptığı yapmadığı herşeyi anlatıyorlar. kapı kapı geziyorlar.

Bizim başarısızlığımız insanlara kendimizi anlatamıyor oluşumuz.
    Adam höööööö diyo arkasından lölölölöl diye koşuveriyor kalabalık.

Bizde bu yok. Sen böyle anlatıyorsun. Ama bu anlattıklarını o varoşda oturan fakir de biliyor.
    Ama diyorki.. O giderse ne olacak? ülke kaosa sürüklenecek.. (ki sürüklediler 2 günde) demem o ki.. Artık bayaa bir çekeceğimiz var mevcut yönetimden :) En azından o reiiiisss diye böğürdükleri adam ölünce biteceğini düşünüyorum ben bunların furyasının ;) Merak etme :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hayır

0|0
    0|0
  • Batan Türkiye değil sizin geminiz. Kusura bak insan önce cesur olacak mert olacak sen bu açıklamanda ciddi olsaydın gizli olarak paylaşmazdın.
    Önce lafa bakmak lazım laf mı?
    Laf. Bir düşünce paylaşmışsın saygı duyulur. Ama aynı fikirde değilim. Şİmdide adama bakalım adam mı?
    Değil. Gizli paylaşım. Karakterini ortaya koyamayanların ortaya bir düşünce koyması kadar saçma bir şey yok. Asılsız iddaa neyse buda odur...

0|0
    0|0
    • 1ay

Bak tam bir çomarsın mevzunun benle bir alakası yok bu yazilanlarin aksini soyleyemezsin bir sey ekleyemezsin cunku boş ve gereksiz birisin dusunme yetenegine sahip degilsin savunamazsin bos bos havlarsin otede oyna simdi

• 1ay

Ortada sana karşı savunulacak duşunulecek bırşey göremıyorum.

• 1ay

Çomar ve gereksiz birisin dolar 3 lirayı geçti dicem de makarna dolarla satılmıyo sen zorlama fazla kaybol simdi.

• Çok kötü hiçbir politika yok rüzgsr nereye eserse öyle gidiyor

0|0
    0|0
  • dolar olmuş 3 lira ne bekliyorsun geriliyoruz çok geriliyoruz hemde düşünsene 3 sene önce dolar 1.75 felan dı

0|0
    0|0
  • Aaaaa öyle deme ama yol yaptı. Hem herkes çalıyor. Dolar kurunu ve kredi notunu şirketler değil halk belirler !!11!!111!

0|0
    0|0
  • Tayyip'i desteklemeyenler belli bir kesim. Onlarin ne oldugunu sokaklarda görüyoruz.

0|0
    0|0
  • esas soru türkiye yönetiliyor mu?

0|0
    0|0
  • boşver anlatamazsın. su akar yolunu bulur. başkan da yapacaklar daha dur.

0|0
    0|0
  • on numara yonetmenlerle calısıyoz

0|0
    0|0
  • Yolunu s... m diyesim geliyo bazen. Hep aynı nakarat yol yaptık 😃

0|0
    0|0
  • hayır bu soruyu sorman bile saçmaydı

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey unut onu

0|0
    0|0
  • Medya ve reklamlarla karar verebilen bir kamuoyunda ben siyasal idarenin devleti temsil ettiğine inanmıyorum yiğidi öldür hakkını yeme çok iyi beceeiyorlar propaganda yapmayi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...