Neden biz doktorlarinda bu sitede olabilecegine inanmiyorsunuz?

Bizlerde insaniz ve bos zamanlarimiz az da olsa var ve sosyallesme adi altinda bu sitede bulunuyorum.

Neden herkes yalanci gozuyle bakiyor ya da tip bilgimi siniyor? Oysa ki ben sadece yardim etmek istiyorum

1|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

• Bakınız kızlar normalde hiçbir erkeğin sorusuna tenezzül edip de cevap vermezler, adamın doktor olduğunu duyunca balıklama atlamışlar. İletişim kurma çabaları, alakasız sorular, gülücükler, cilveler vs. Abv kızlar.

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir yani ne var bunda

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Bu sitede bir sürü doktor var olduğunu zaten biliyoruz. Neden inanmayalım?

0|1
    0|0
  • Haklisin Dr. ✋
    , cidden burada olan hemsire paramedik laborant vb. Laf yok bize gelince ilgincoluyor olay.
    Mezunda olsak ogrenci de olsak bizimde bos vaktimiz oluyor

0|1
    0|0
  • Var sitede başka Dr. larda anormal bir durum değil bence.

0|1
    0|0
  • Psikopat_hatun diyor Kİ ya baj bilgi sınamak için değil ben öyle hastaneye gitmeyi falan sevmiyorum alternatif tıpçıyım başım çok dönüyo hergün sıklaştı iyice hauatımı etkilemiyor ama yolda yürürkende bir anda ayağım kayıyormuş gibi hissetmek hoşuma gitmiyor sizce ne vardır bende

0|0
    0|0
    • 1ay

Doktorum dedim ama muneccimim demedim, mr ve ct sonuclarin var mi

• 1ay

Psikopat_hatun diyor Kİ hastaneye gitmeyi sevmiyorum dedim onlar ne arar bende. İki oku üfle demiyorum ki yani bir hasta gelse ilk şüphelendiğiniz ne olur?

• Bu sitede sosyalleşeceğim diye asosyalleştiklerini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Boşver sağlıkçılar farklı gözle bakılıyor adam kalkıp sen git insanlara yardım et diyorlar sana ne benim işimden benimde dinlenmeye kafa dağıtmaya ihtiyacım var değilmi nöbet aralarım var sonuçta garipsiyolar aldırma sen

0|0
    0|0
  • Olabilir oda insan

0|1
    0|0
  • Bence burda eğlenmene bak yani genel bilgi ver ama tip bilgini yanına gelince paylas desem umarim anlarsin ne demek istedimi.

Yoksa sizide kendimizden farkli görmüyorum insaniz hepimiz

0|0
    0|0
  • Kanka walla bende tibbi sekreterim bisey soruyolar cevapliyom merhaba google dedi gecen birisi
    Ulan madem medet umcagina inanmiyosun burdan
    Neden soruyosun googleda sor ozman

0|0
    0|0
  • Ben inanırım abi ne doktorunun ihtiyacımız oldu mu sana geliriz 😉😄

0|0
    0|0
  • Yo inanıyoruz. Ki var zaten

0|0
    0|0
  • pratisyensen neden olmasin😂

0|0
    0|0
  • Hmm ne doktorusun

0|0
    0|0
  • Dur tahmin edeyim , adin anil miydi :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayir, degil.

• 1ay

Oyle olmadigina gore soruna cevap verebilirim. Sizlerde insansiniz ve bos zamanlariniz illaki oluyor makine degilsiniz ya da kafa dagitmak istediginiz anlar oluyor bu sebeple takiliyorsunuz buralarda goruyorum gercekten tip okuyanlar var yalanci degillerdi 👍

• 1ay

Tesekkurler

• Alanınız ne merak ettim

0|0
    0|0
  • 24 yasinda doktor ilgiiinnccc

0|0
    0|0
  • Otenazi ne zaman ckicak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İnanıyoz knk

0|1
    0|0
  • Selamın aleyküm şifacı reis hoşgeldin =D

0|1
    0|0
  • Sitede hakim bile var haberiniz yok

0|1
    0|0
  • Ben inanıyorum gerçekten

0|1
    0|0
  • Hipokratı yaz ;)

0|1
    0|0
  • doktorlarinda kendilerine ayiracak vakitleri ilmali. sonucta onlar da bir insan. neden inanmiyirlar ki?

0|0
    0|0
  • 24 yaşında tıp bitirmek büyük başarı.
    Kayıpsız geçmişsin.
    Tebrik ettim doktor şimdi söyle bana kalbimin acısına nedir çare?

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha mecburi gorevim var :( , kirmizi receteli agri kesici?

• 1ay

Ankaralıyım ama orada değilim şu sıralar etkileşimli bir ilaç alıyorum zaten karışıklık yapmasın teşekkürler yine de ☺

• 1ay

Eyvallah :)

• 24 yaşında doktor olmaz ondandır

0|0
    0|0
    • 1ay

Yeni mezun oldum hocam mecburi gorevi yapiyorum daha

• 1ay

mk sorduğun soruların %99 u tıpçı olduğunu belirtmen olmuş, yani zerre inanmıyorum doktor olduğuna, hekim olsan bile sana hekimlik yakışmaz

• 1ay

saygi duyarim inanmamaniza

• çaresiz derdimin sebebi belli, dermanı yaramda arama doktor

1|0
    0|0
  • Sizin gibi olağanüstü varlıkların böyle varoslari sereflendirmelerine inanması guc biraz tabii.

0|0
    1|0
  • Kim o ya soyle indirelim ustaaa

0|0
    0|0
  • Sitede gerçek doktorlar var zaten. Ve biz senin gibi sahteler ile gerçeği ayırt edebiliyoruz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden hemen sahte etiketi yapistiriyorsun ki, yorum yazdigim sorulara baktin mi

• 1ay

Gerek yok. Gerekli cevapları almışsın zaten. Asıl sen sitedeki gerçek doktorların cvplarına bak ve farkı gör.

• 1ay

Tamam farki gorunce tekrar buraya yazacagim

• anladık hocam doktorsun, branşın nedir?

0|0
    0|0
  • Sen niye ispatlamaya çalışıyorsun ki kime neyi ispatlıycan koy kıçına rahvan gitsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen de haklisin be hocam da, atiyorum bir soruda yanlis tedavi yontemi soyluyor ona inaniyorda bana inanmamasi

Yükleniyor...