Dışarıda kendimi güçlü olduğum halde savunamıyorum ne yapmalıyım?

Ya nedense kimseyi dövemiyorum, kendimi savunamıyorum. Aslında kuvvet olarak güçlüyüm dövsem fena döverim bir defa yanlışlıkla bir kişiye sarılırken belini ağırtmıştım. Bir de en hafif sıkışımla sarılmıştım. O derece bir güç yani :) . Ama beni sıkıştırdıklarında ne laf sokabiliyorum ne dövebiliyorum kendimi savunmayı beceremiyorum çok iyi laf sokarım aslında ama biri beni sıkıştırınca cesaretim gidiyor hiç bir şey yapmıyorum :( ne yapmalıyım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yerim la ben bunu. Güçlüymüş vururmuş falan ahaha.

0|0
    1|0
    • 1ay

of yani elim ağır ama kendimi savunamıyorum pısırık kalıyorum

• 1ay

Gel boksa gidelim

• 1ay

aslında fena fikir değil birde biraz daha rahat olabilsem

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü o an beynin en az hasarla kötü durumdan kurtulmayı amaçlıyor. Kavgada ne kadar iyi olursan ol, ne kadar güçlü olursan ol beyin tehditin boyutu artana kadar savaşmayı seçmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En büyük kavga dönüp gitmektir bazen :)) erkeklik güç kuvvetle olmaz yiğitlikle fedakarlıkla olur

0|0
    0|0
    • 1ay

Güzel laf 👍 Ama bana saldırdıklarında susuyorum dövemiyorum falan gücüm var iyi laf sokuyorum ama o sırada savunamıyorum nedense

• 1ay

Senin kavga edememe nedenin senin hayatta kaybedecek değerlerinin olması ve yaşayacak güzel bir hayatının olması akıllı bir adam kavga etmez geleceğini ideallerini riske atmaz. O kavga edenler it kopuk ölse ne kalsa ne ceza evine girse ne geleceği yok geçmişi yok ama sen yapamazsın akıllı ol uzak dur yeter. böyle adamlar ile kendini kıyaslama onlar hayvan gibi şiddetle büyüdüklerinden eğimliler bu marifet değil sen uzak dur yeter :)) 10 tane adam dövmekten 1 yaşlıyı karşıdan karşıya geçirmek daha iyidir

• 1ay

Hm valla güzel anlamışsın ne demek istediğimi :) karşımdaki insana zarar vermek istemiyorum. Mesela o düşmanım olan kişi iftiraya uğrasa üzülürüm başta biraz sevinirim o da bana iftira atmıştı diye ama iftiraya uğramanın ne demek olduğunu bildiğim için sonra o kişi adına üzülürüm büyük ihtimalle

• Sosyal ortamlara gir

0|0
    0|0
    • 1ay

işte onda da biraz sıkıntı var çekingenim :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Teknikleri ogren

0|0
    0|0
  • Kontrolsüz güç güç değildir. 😏

0|0
    0|0