Muharrem İnce CHP'nin Başına Gelse CHP'ye Oy Verir Miydiniz?

Muharrem İnce CHP'nin Başına Gelse CHP'ye Oy Verir Miydiniz?

Bu konuşmasını dinlemiş miydiniz? Ben CHP'li değilim hatta şeriat yanlısıyım fakat bu adamı seviyorum.

• CHP'li değilim ama o gelse verirdim
    12% (8)20% (17)16% (25)Oy Ver
  • Vermezdim
    53% (35)40% (34)45% (69)Oy Ver
  • CHP'liyim, yine verirdim
    30% (20)34% (29)32% (49)Oy Ver
  • Diğer (açıklayın)
    5% (3)6% (6)7% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay AKP'li değilim komik tavırlar neden?
1ay Her şeriatcı Ak Partili olmak zorunda mı? Ben kötünün iyisi olarak Tayyip Erdoğan'ı görmüyorum... Kimseye de oy vermem. Şeriatı getirip, hakkıyla uygulayabilecek adam var sanki.

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• CHP'ye oy vermeme sebebini başındaki lidere bağlayanların samimiyeti maksimum "ben tipe önem vermiyorum" diyen kız kadardır.
    Halk, partinin ideolojisine karşı.
    CHP'nin başına RTE gelse yine kimse oy vermez, emin olun.

1|1
    1|2
    • 1ay

Ben CHP'ye oy vermeme sebebim başındaki adam demedim zaten.

• 1ay

Ayrıca partici olmak 'kişilere' oy vermekten daha ahmakça. Örneğin ak parti'ye oy verenler.

• Tabi ki oyumuz CHP ye

2|2
    1|1
  • İki elim kanda olsun gene chpye oy atmam.

Osman Pamukoğlu paşamız iyi rezil etmişti bunu

1|0
    2|3
  • Muharrem inceyi çok severim ama chp ye hiç bir şekilde oy vermem

3|0
    1|2
    • 1ay

Büyük ihtimalle ben de

• 1ay

ülkücu degilsen ve oy kullanmiyosan sana tavsym git oy kullan

• 1ay

milli gorscu odugunu simdi gordm git bari mhpye oy ver yoksa tayyipe yariyo

• chp ye oy vermemi sağlayacak tek insandır kendisi. ama muhalefetini biraz daha genele yayıp yapması lazım. kemal kılıçdaroğlu da partinin başına gelmeden önce yolsuzluklarla uğraşan ilgilenen biriydi. partinin başına geldi erdoğan da erdoğan.. onu yapmış bunu yapmış..
    Sen ne yaptın arkadaşım diye soruyorum her kılıçdaroğlu konuşmasında.

Tamam Atatürkçüyüm fakat.. Kemal kılıçdaroğlu bir silik kaldı ya.. İfade edemiyor kendisini bir türlü. En azından halkın sevgisini kazanamadı. Chp tabanı ve oy verenleri seviyor kendisini ama.. Aktif değil adam.

1|0
    0|0
    • 1ay

sen oy ver %25 le bir bk yapamıyor ver oyu senin gibi dusunenler versin oyu %30-35 i alsın o zmn gör ne ypıyo eline guc vermeyince meydan okusa ne olur? adamn konusmalari bile yayinlanmiyor yalaka şerefsiz akp medyasi tatafindn

• 1ay

@Eylül_243 teşekkürler :)

• 1ay

@Jonyboy1923 kardeşim %25 ile ne yapıyorsa %35 ile de aynısını yapacak. Kemal Kılıçtaroğlu önceleri çıkar gerekirse kapı kapı gezer dert anlatırdı. Milletvekili iken yani. Şimdi bakıyorsun bir genel başkan havaları. bir koltuk sevdası. Sevmiyorum ben o durumu. 2 seçime girdin başaramadın. Çekileceksin abicim kenara. Aynısını deniz baykal da yapıyordu. Tamam iyi insan. İyi siyasetçi.. Fakat bırakacaksın yeni insanlar gelecek. Onlar da deneyecekler.

• bu halk vermez tayyip iyi skiyo çünkü ülkeyi yönetmekten aciz 15 temmuz olayı ortada ülkenin anahtarını 16 sene kucağında gezdirdiği fetöye veriyordu. Ortadoğu bataklığındayız, zamanında seyirci kaldı abdnin hizmetkarlığını yaptı. Baskanlik adi altindada dikdatorya pesinde. Lozaa sallayarak Vatana ihanet içinde oldugunu gosterdi. Bu adam tuvalet kagidi gibi deliğe atildigi zamn direk hapis yatacak. Ülkedende Vahdettin haini gibi kacabilir.

1|2
    1|1
  • vermem

1|1
    1|1
  • Türban akplilerin siyasetine alet edilmiş olsada İslam düşmanı cehape zihniyetine bu millet güvenmez. Kabataş olayları yalan olsada cehape zihniyetindeki ayyaşların çarşaf yakma eylemlerinide gördük namaz kıldığı için dışlanan memurlarıda gördük. Açları doyurmak diyorda cehape zihniyeti İslamla uğraşmayıp işini yapsaydı çoktan seçilmişti. Cehape slogan atmaktan öteye gidemez. Hala gezici denen fitnecileri savunuyor. Ülkeyi soyma konusunda hepsi aynıdır birbirinden farksızdırlar. Uluderedeki teröristleri savunacak kadar acımasızlar. Sivas olayını akp üstüne yıkacak kadar küstahlar. İçkiden kumardan vergi alınıyor diyor ama içki yasaklansa ilk cehape zihniyeti bağırır. Bu kafayla çok nal toplarlar. Muharrem ince iyi konuşur ama yılana güvendiğim kadar güvenmem. Bozuk plak gibi döner durur bu işler.

0|0
    0|3
  • Siyasette bir yerlere gelmek için yalan ve birkaç vicdani yönleri araç olarak kullanmak kaçınılmaz oluyor, bunu anlamanız olmanız gerekirdi.

0|1
    0|0
    • 1ay

Hangi taraf için söylüyorsun ki bunu

• 1ay

Zaten vaat edeceğim demiyor. Muhafazakar kesimin dikkatini çekecek biçimde konuşuyor. Bu normal zaten. Başa geçmek isteyen ülke çoğunluğunun yararına konuşur.

• 1ay

E bir zahmet; fakat demek istediğim dikkat çekici konuşması daha çok bu zayıf noktaları kullananlar ile ilgili. Dolandırıcılığın bile kalitelisi makbul ne de olsa güzel prim yapıyor profesör bey...

• 1|0
    1|3
  • Şeriat istiyosan yürü git Arabistan'a!

1|1
    1|2
  • Vermem zihniyet aynı olduktan sonra ahmet gelmiş mehmet gelmiş ne fark ederki önce zihniyet düzgün olacak.

0|1
    1|2
  • Hayırrrr 😃

0|1
    1|1
  • tabki... bu insanlara allah de oy kaparsn

0|1
    2|0
  • Ben Açık adaylara veriyorum oyumu :D

0|0
    0|1
  • Ne chp ne akp günahımı vermem HÜDAPAR Allah var gam yok ☝

0|0
    1|1
  • 3 günlük dünya neyine oy veriyim bunun ben :D

0|1
    1|2
  • Vermezdim

0|0
    1|1
  • vermem

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Vermezdim...

0|0
    0|0
  • madem herkes partizancılık yapıyor bundan sonra chp den başka hiçbir partiye oy vermeyeceğim. Baştakiler CHP'den daha mı iyi kesinlikle hayır..

2|2
    0|0
  • He bizde yedik şeriat yanlısı ama muharrem ince yi beğeniyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Ahahahaha 😄 İnanmak zorunda değilsin ama böyle; ayrıca oy verirdim demedim ki, beğeniyorum dedim. Kimseye oy vermiyorum zorda kalsam belki Osman Pamukoğlu'na veririm. Zaten ona versem de çok bir şey değişmez.

• 1ay

Ben Erdoğan diye bişey demedim
      Şeriat deyip tamamen zıt birini sevmen tuhaf

• 1ay

Kimi sevcektim? Erdoğan desem şaşırmazdın o yüzden onu örnek verdim, başka kim var ki zaten söylediğimde şaşırmayacağın?

• Sıradan bir öğretmeni abartmaya gerek yok.

0|1
    0|1
  • CHP'nin başına Recep Tayyip Erdoğan bile gelse yine de oy vermem.

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 6

• babam bile gelse vermezdim.

40 tane oyum olsa 1 tanesini vermem chpye..

oy pusulasındaki herkese bir ihtimal veririm.. Chp ye ölürümde vermem.. öyle sevmiyorum yani.. kapatılması gerekir bence bunların.. türkiyeye faydası yok.

1|2
    4|8
  • Chp ye oy vermekmi Allah korusun

1|0
    0|2
  • Chp nin sicili kirli kim gelse gelsin sağcidan oy alamaz bu kadar basit. Birde akp çok iyi çalisiyor 2023 de İstanbul da her yere metro gidecek nufus da 20 milyon olacak

0|0
    0|0
  • O firavun partisinin başına kim geçerse geçsin oy vermezdim

0|0
    0|0
  • Ailem Chp'li ama ben değilim Muharrem Inceyi bende cok seviyorum eğer gecerse oy veriridim 😊

0|0
    0|0
  • Ben zaten Cumhuriyet Halk Partisi dışında asla kimseye oy vermem.
    Bülent Ecevit olsaydı ona oy verirdim ama o rahmetli oldu, şu an oy verilecek bir tek CHP kaldı.

2|4
    0|1
Yükleniyor...