Arkadassiz kalmak?

Telefon rehberine baktiginda aramaya degecek birinin olmamasi, sirrini paylasmaya korktugun insanlar, ortamlardan uzaklasmak, topluca yapilabilen her tür seyi tek başına yapmak (sinemaya gitmek kafede oturmak) nedendir bütün bunlar? ben kötü biri değilim ki !

0|1
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• olay senin kötü biri olmanla alakalı değilki zaten bence ya birileriyle vakit geçirmeyi sevmiyorsun ya da gerçekten etrafındakiler gereksiz ha birde tavsiye olarak genede bir kaç sağlam olmasada en azından vakit geçireceğin arkadaş edinmelisin küçük bir tavsiye :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Secicisin cunku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• valla herkes buna çözüm arıyorda sıkıntılı bir durum bende tek başıma sinemaya giderim naapıcan baska kimse olmasinca

0|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım hayatbi yerden sonra yanlızlaştırıyo sanırım bu yüzden evlenip ruh ikizini bulman lazım!

0|0
    0|0
  • ınsanlar.. ınsanlar... farklılar. anlamak zor. benımde öyle. bırcok kısı var ama konuşmaya değecek kımse yok. bı aılemı ararım okadar.

0|0
    0|0
  • Yanlızlık sendromu yaşıyorsun. Taktıkça bu duruma fazla gericek seni.

0|0
    0|0
  • Arkadas edin

0|0
    0|0
  • Benim güvendiğim biri olsa da iletişime geçmek istemiyorum neden bilmiyorum yalniz kalmayi hic sevmem ama yalniz da kalmak istiyor gibiyim anlamadim gitti

0|0
    0|0
  • Cicim zaten sırrını tanıdığın biri ile asla paylaşma burdan bir arkadas edin güvenilir biri onunla Paylaş

0|0
    0|0
  • sen iyi olabilirsin yalnız kalman kötülüğünden değil karakterini taşıyamayan insanlardandır

0|0
    0|0
  • Hesabı açtın açalı hep bir iletişim sorunu ile ilggili bir soru. :D D:

0|0
    0|0
  • Merak etme yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • Hiç arkadaşım kalmadı okul bitince

0|0
    0|0
  • Çok ıyı anlıyorum senı

0|0
    0|0
  • Gel beraber gidelim :)?

0|0
    0|0
  • o zaman yeni ve güvenilir arkadaşlar bulmak

0|0
    0|0
  • Sen kötü olmayabilirsin ama ortam bozuktur :D

0|0
    0|0
  • Bazen arkadaşsız kalmak en iyi şeydir.

0|0
    0|0
  • Heryer aynı olmuş. Belki sende zaaf görüldüğü için insanımız tedavi etmeye kalkmış, çabuk güvenen biri olduğunu düşünüyorlardır.
    Sorun sende değil dünyanın kahpeliğinden:)

0|0
    0|0
    • 1ay

Helal be !

• 1ay

Herzaman demişimdir beni denemeye çalışan anasını bacısını denesin, eğer yapamıyorsa iş bir ricada :D böyle deyince kimse yanaşmıyor 😝😝😝

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...