Bazı eşcinsellerin hemen her yerde cinsel tercihlerini belitmek istemelerinin sebeb (ler) i ne olabilir?

Örneğin sosyal medya hesaplarında kullanıcı adlarında bunu belitmeleri, hakkında bölümlerinde bunu belitmeleri gibi. Bunun sebebi ne olabilir?

Not: Homofobik değilim. Heterofobik de değilim. Herkesin hayatı kendinindir.Bazı eşcinsellerin hemen her yerde cinsel tercihlerini belitmek istemelerinin sebeb(ler)i ne olabilir?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben kompleks olarak görüyorum. sanki çok yakın arkadaşları bile kendilerine karşıymış gibi bir hissiyattalar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkes heteroseksüel insanlarla konuşur ama toplum içinde homofobik insanların olmasından dolayı cinsel tercihlerini belirterek bu insanların onlara yazmamasını sağlıyor olabilirler :) uzun süre konuştuğun biri homofobik çıkınca üzülür insan ister istemez :)

1|1
    0|0
    • 1ay

Pekiyi yanlış anlamayın sizdemi onlardansınız

• 1ay

eig için teşekkürler :)

• 1ay

Rica ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Partner bulabilme 😐 belli ediyor ki kendini ilgilenenler ulaşsın 😄

1|0
    0|0
  • Bence içten içe onlar da anormal olduklarını bildikleri için

1|0
    0|0
  • Onların hayatı

1|0
    0|0
  • Dotleri kalktı

0|1
    0|1
  • Çoğu kişi onları Ada'm yerine koymaz bu nedenle

0|0
    0|0
  • Sebebi acik araniyor

0|0
    0|0
  • kabul edilme arzusu. daha ne olsun

1|0
    0|0
  • aşşağılık ezik psikolojisi

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kısmının sevgili arama modunda olduğunu düşünüyorum. Diğer kış da reel hayatında açıkladığı için sanal da bu duygusunu bastırıyor bence.

1|0
    0|0
  • Kendilerini topluma kabul ettirme isteği, ve ''Ben buradayım!'' deme isteği. Normal

1|1
    0|0
  • Sevgili bulmak. Gençleri özendirmek

0|0
    1|0
Yükleniyor...