Nisanliniz boyle yapsa tepkiniz ne olurdu ne olur fikrinizi paylasin?

Nisanlima ortak arkadasimiz icin 30dolar sen 30dolar ben takayim olur mu dedim hic param yok bu ay biliyorsun dedi. tamam dedim ben takarim biz takmazsak bizede takmazlar dedim. dugunuzmuzde fotogrfci tutariz demistim istememisti ben 1000lira veremem ona arkadasim ceker bizi dedi. hevesim bu benim omrumde bir defa oluyor dedim.. bunlarin uzerine bu parasizlikta gtti kendine sattigi telefonunun uzerine 650lira daha ekleyip 2bine telefon aldi aylik 50lira olrak odyecek o 650yide ama ertesi gun gelip ozur diledi bukdr paraszligin icinde aldim cocukca bir heves ugruma dedi senin de sesin cikmadi dedi. bizim dini nikahimiz kiyildi esim sonucta ne istesem almak zorunda yapmaya calismali hic olmazsa ama bu konuda ona guvenemiyorum sizce haksizmiyim ne olur soyleyin?

Güncellemeler:
1ay Bir Allah in kulu yazsin ya😞

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bencil galiba. Ya da seni henuz esi olarak gormuyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyorum ki aslinda bencil degildi ama anlamadim

• 1ay

Yok aliyor aldi da cok ama bu konuya takildim.. niye gizlendin anlamadim

• 1ay

Aslinda ozel konusalim isteyecektim ama acik yazmisim sonra fark edince kapadim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Tepkini belli etmelisin bencillik yapmasına izin verirsen devam eder bu fotoğraf olayı benimde başıma geldi ama naz yaptım üzüldüğümü belli ettim beni sevdiği için dayanamadı fotoğrafçı tuttuk her şey benim isteğime göre oldu erkek için önemli değildir böyle şeyler sen kendini belli etmek zorundasın yoksa anlamaz senin üzüldüğünü falan seni üzmesine izin verme

0|0
    0|0
    • 1ay

Iste bende anlayissiz olmamaya calisyrm ici nden gelmiyorsa yapmasin kirilirim ama benim icin bu boyle blmyrm

• 1ay

Paylastim kac kez en sonunda dedi mi senin omur boyu bu dirdirini cekcegime tutarz tamam dedi ki dugun salonu tutcak durumda degilim dedi ve bunu da kabul ettim

• 1ay

Eğer böyle bir çıkmaza girecektiniz neden biraz brklemediniz ki

• Huylu huyundann vazgecmez
    Insan esine ailesine cimrilik yapmamali

0|0
    0|0
Yükleniyor...