Arkadaslar 20dolar takilsa dugununuzde azimsar misiniz?

Arkadasiniz takti diyelim durumu da pek yok biliyorsunuz yinede sorun eder misiniz?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bunu doğru bulmuyorum bizim memlekette de gurbetci cok ama euro döviz tarzi taki takmak olmamali bence.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yoksa yoktur bende durumunu biliyorsam neden sorun edeyim herkeste her zaman para olmak zorunda değil neyapsin Adam 😃 gelmesi yeterli değil mi?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bana düğünlerde birşeyler takılması anlamsız geliyor. Ailemin hiçbir ferdinde de olmadı ve ben kendi düğünümde de asla böylesi hoş bulmadığım birşey yapmam. Bizim ailemizde evlenen çifte ufak hediyeler alınır, hediye paketi olarak isteyen gönderir ya da gelinle damadın odasına düğünün yapıldığı yerdeki çalışanlar aracılığıyla gönderilir, kimse de üzerine isim filan yazmaz. Ben hep böyle gördüm. Altın para vb şeyler bana görgüsüzlük gibi gelmiştir, çok şükür başkasının herhangi bir maddi yardımına ihtiyacım yok, düğünüme çağırdığım insan sadece kendisi gelmesi yeterlidir, kim ne takmış ne almış benim ailemdeki hiç bir düğünde önemsenmedi. Önemli olan o gece evlenen kişilerle o mutluluğu paylaşmak.

0|0
    1|0
  • Etmem kesinlikle. İnsanları paraya göre tanımayın. Belkide durumu iyi değildir. Borç alp takmasımı iyi samimi yaklaşımla cebinde olanı takmasımı iyi? Ve düğün, düğünde o tür şeyler bana göre değil. Zaten arkadaşımda yok :D

1|0
    0|0
  • Ne olcak ya bende onun dügününde bir çeyrek alırım yakasından ödeşiriz 😊😊😊

2|0
    0|0
  • gelmesi bile yeter.

1|0
    0|0
  • evet sorun ederim ayıp yani takma 20 tl bari 50 tak

1|0
    0|0
    • 1ay

20tl demedim 20dolar dedim

• Gönülden ziyade imkan bölemiş. Düşünülmesi bile bir erdemdir

2|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Sahte para tak daha iyi be

1|0
    0|0
  • woow cok para

1|0
    0|0
  • Düşünmem gelmesi yeter

0|0
    0|0
  • Düşünmüş olması bile yeterli.

1|0
    0|0
  • bir şey takmasa da sorun edilmemeli

0|0
    0|0
  • Öğrenciyse falan ya da durumu yoksa olabilir napacaksın..

1|0
    0|0
  • yooo neden azınsayayımm

0|0
    0|0
  • Durumu olmamasina rağmen takmis daha ne olsun. Paranin miktari onemli değil bu durumda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır benim öyle huylarım yoktur. durumunu biliyorsam hiç takmasın isterim hatta.

1|0
    0|0
  • Hiç takılmamasından iyidir de, durumu yoksa hiç takmasın.
    Gelsin , yüzünü göreyim yeter.

2|0
    0|0
  • Evet çeyrek taksınlar bari o ne kıı

1|0
    0|0
  • Akmasa damlar derım azımsamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...