Arkadaşlarım tarafından harcandığımı hissediyorum?

buluştuğumuzda sürekli benim param gidiyor onlar param yok diyor. benim için sıkıntı yok ama bu bir yıldır böyle olduğu için canım sıkılıyor. sigarayı bile ben paket alınca benden çok içiyolar. kendimi kötü hissediyorum verdiğim paraya yazık yani. kendimi nasıl geri çekebilirim biraz?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sende param yok bu ara sıkıntılıyım de bulusmak istediklerinde olsun gel biz oderiz derlerse arkadaşlığa devam et yok felan derlerse arkadaşlığıni bitir seni kullaniyorlar çünkü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Her şey senin elinde! Seni sömürmelerine izin verme. Bıçakla keser gibi kes, paranı harcamalarını. Emin ol para kolay kazanılmıyor. Kendini keriz yerine koydurma derim.

0|0
    0|0
  • tepkini koy ortaya

0|0
    0|0
  • İlişkiyi kesmen en doğrusu olur..

0|0
    0|0
  • Birden cekersen kotu olucaksin isde valla bu kiz onceden hic boyle degildide simdi böyle yavas yavas kis saka espiri karsik oyle kıs

0|0
    0|0
  • ağzınıza mıçarım de.. onlar kendini geri çeker :)

0|0
    0|0
  • Mesafe koy.

0|0
    0|0
  • yeter amkkk bir kerede siz alın icek herseyi devletten beklemeyin

0|0
    0|0
  • Enayinin malını kullanmayan eziktir demişler. d

0|0
    0|0
  • Bir gun olsa para getirme

0|0
    0|0
  • hımm kötü

0|0
    0|0
  • 1 yıl geçmiş daha yeni gözün açılmış demekki seneye anca ayılacaksın... ne desek boş

0|0
    0|0
  • Buluşma sende. Enayimisin kızım. Bal gibi yiyorlar paranı. 😡😡😡😡🔪🔪🔪🔪🔪

0|0
    0|0
  • kendini kullandırma onlar akıllı sen salak mısın?

0|0
    0|0
  • Üzülme bee her arkadaş gruplarında vardır bu tipten

0|0
    0|0
  • ortamını değiştır. ya da sende parasız gıt

0|0
    0|0
  • kaça harcandın mesala

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Buluşmaya giderken paketindeki sigaraları azalt çantana filan sakla az kalmış gibi görünsün.
    Gittiğiniz yerde de bir gün hesap gelince de ki aa cüzdanım evde kalmış, veya kasaya gittiğinizde ayrı ayrı alın lütfen de kendi yiyip içtiğini öde. O durumu çok iyi bilirim hakkından gelemezsin başka türlü

0|0
    0|0
  • bir yere gittiğinizde benim de param yok de. dışarı çıkarken yanına dal olarak sigara al sigaram yok de

0|0
    0|0
  • Bir gün 'Ay bende de beş kuruş yok. Bugünlük sizden olsun.' de, tamamdır.

1|0
    0|0
  • Aynisini yap

0|0
    0|0
  • acıkca soylemelisin

0|0
    0|0
  • Görüşmeyerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...