Küçük kıza sakinleştirmek için sarılmak taciz mi?

Arkadaslar ben 20 yasimdayim bu aralar kendimi cok tuhaf hissediyorum... mahalleden gecerken 13 yasindaki kardesimin arkadasi birileriyle tartisiyordu sonra araya girdim ayirdim kavgayi ayirdiktan sonra kiz bana 'abi benim kimsem yok bir senin kardesin var ailem benimle ilgilenmiyor biktim artik hayattan' dedi. Sonra dayanamadim kizi kenara cektim sakinlestirmek icin sonra ağlamaya basladi. Ağlarken dayanamadim sarildim ona sakin ol diye 'sen derslerine calis kimse umrunda olmasin' dedim. Sonra bana 'Intihar edecem abi ben' diyince sevgi dolu olarak sacini oksadim sacini optum sonra "bak hayat devam ediyor sadece sen yasamiyorsun bu zorluklari"dedim. Gozyaslarini sildim ve bir sikintin olursa bana haber et dedim. Neyse eve gelince kendimi kotu hissettim acaba ben taciz mi ettim diye kiz benden cok kucuk kendimi tuhaf hissediyorum aslinda ben kiza acimistim ve sevgi dolu yaklasmistim.. Arkadaslar bana yardim edin kendimi iyi hissetmiyorum siz bu anlattigim olay hakkinda ne dusunuyorsunuz?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Sen yapman gerekeni yapmışsın.
    Lakin, abisi gibi olduğunu her daim vurgulaman lazım.
    Çünkü biz insanlar eksik yanlarımızı kapatan insanları kahramanımız gibi görüp , bağlanırız.

0|1
    0|0
    • 1ay

Dogru soyluyorsunuz hanimefendi

En İyi Erkek Görüşü

• taciz ile ne alakası var la 😄😄😄

1|1
    0|0
    • 1ay

Sarilmaktan bahsediyorum hayatim boyunca akrabalarim ve erkek arkadaslarim disinda hic kimseye sarilmamisimdir hele bayanlara hic ondan sordum 🤔

• 1ay

yav hacı durum tacizlik değil hani otobüste tanımadığın birine sarılsan ya da yolda tanımadığın bir kadına anlarımda o yaşlarda hepimiz aynıydık öyle değil mi herkez ailesinden yakınırdı sıcak bir abi sevgisi ona verilebilecek en güzel hediye öptüm seni taciz etmiyorum 😄 yanlış anlama

• 1ay

Hak verdim sana adamsin sagolasin bende seni opuyorum 😁

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah merhametli olanın yanındadır.. Siz en doğrusunu yaptınız.. Allah umarım bu güzel gönlünüze nasibini verir..

0|1
    0|0
    • 1ay

Amin inşallah hanimefendi sizlerede insallah 😊

• 1ay

Bizde bir daha yapma diye uyariyoruz iste. Baskasinin kucuk cocuguna bile sarilmak opmek dogru degil cunku ne niyetle yaptigini bilemeyiz. Burada kuzey amerikada bir yabanci diger bir yabancinin cocugunu opse yandi tacizden iceri girer. Cok iyi bir kanun. Boylece sapiklar elenmis oluyor.

• Bence taciz değil. Kız da seni bir abisi olarak görmüştür ve bu tesellin ona iyi gelmiştir. Kötü düşünme

0|1
    0|0
  • Senin kalbin pislik dolu belli ki. Niye tuhaf oluyorsun 13 yaşında çocukla konuşunca? O senin sapıklığın kaybol şu gözümün önünden 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

😂 bu emoji olmasa kendimi dahada kotu hissedecektim

• Anlattığın olayda hiçbir şey yok. Kardeşin yerine koymuşsun ve sarılmışsın. Tuhaf hissetmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya kucuk cocugun tanidiginin ailesi gorse ailesine soylese nolur diye dusunmeye basladim ben bir de kizin sacini opmek nedir ya niye optum diye kiziyorum kendime

• 1ay

Kardeşinin arkadaşı.. Kardeşin yerine koymuşsundur, kız sana onu kimsenin sevmediğini söylemiş, sen de saçını öpmüşsün. Bunda bir şey yok. Ama rahatsız olduysan bir daha yapmazsın olur biter.

• 1ay

O zaman sikintinyok.. Bu aralar hep kucuk cocuga taciz tecavuz gibi haberler cikiyor ya hep o haberler insanin kafasini bozdu heepp

• Ne tacizi dostum, kiza yardim etmisiin, yapman gerekeni yapmissin bir büyügü, abisi olarak

0|1
    0|0
    • 1ay

Ama opmek benim tuhafima gitti ben hic bir kizi opmemisimdir kizin kafasindan optum

• 1ay

Iyide kardesin yasinda nevarki bunda, takma gercekten kötü birsey yapmamissin😂

• 1ay

Subyanci derler diye korkmustum ya ondan 😊

• Sana gelirse kız ya da sarılmak isterse abisi olduğunu vurgula ona onun küçük olduğunu belirtecek cümleler kur çünkü o yaşlarda yaşça büyük erkeklere ilgi duyabiliyor kız çocukları
    Sen çok iyi birşey yapmışsın yanlış anlaşılırsa da anlaşılsın niyetin belli sevindim böyle düşünmene dert etme :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen oyle dedigin gibi bunlar hep dizilerden kaynaklaniyor bence bu arada tesekkur ederim 😊

• 1ay

Evet bence de :) rica ederim

• zaman kötü olduğu için dışarıdan öyle görünebilir ama sen niyetine bak. niyetin temiz sonuçta

0|1
    0|0
    • 1ay

Benim hic kotu niyetim olmaz ki ama toplumdaki bazi insanlar iyi degil bu aralar

• Senin açından masum bişey ama dogru bı davranış degıl yınede yaptıgın

0|1
    0|0
    • 1ay

Kendime dikkat etmem lazim bu aralar yanlis anlasilma olabilir diye korkuyorum bazen

Erkekler Ne Diyor 7

• Sana da hak vermek lazım tabi sübyancılık çok bu ülkede. Yine de yapmamak lazım niyet ne olursa olsun biri görse işler çığırından çıkabilir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen oyle zaten bu aralar toplum bozulmaya basladi iste bende kafaya taktim yasadigim olaya gereksiz yere kafama taksamda cok sukur atlattim bunu kendimize dikkat etmek gerek 😊

• Cok kafaya takiyosun biraderim

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklisin takmamak lazim 😊

• 1ay

biraz kari kizla ortama girip sosyallesirsen hayat sana guzel olucak boyle onemsiz seyleri kafana yuk etmicen

• Yok zannetmiyorum. Sonuçta ortada iyi niyet var. Yardım etmek amacıyla sarılmışsın. Canını sıkma

0|0
    0|0
  • Hayır masumane bir durum

0|0
    0|0
  • yok kardesım

0|0
    0|0
  • Naptin sen ya

0|0
    0|0
  • O niyetle yapmasanda yanlış anlaşılabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...