Senin en nefret ettiğin kişi bir başkasının en sevdiği kişi olabiliyorsa eğer?

Kötü diye adlandırdığın kişi bir başkası için çok iyi bir insansa, katiller, tecavüzcüler ve ruh hastalarını hariç tutarsak. Şu lanet dünya da kim iyi kim kötü?

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben de çözemedim :/
    Felsefe sorusu gibi olmuş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bana kötü olan bana sana kötü olan sana kötüdür. :D Nesnel yargılar hariç tutulursa tabii :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Köpek köpeği ısırmaz derler, benim nefret ettiğim insan başkasının en sevdiği insansa muhtemelen ikisi birbirin aynısı. Herkes karakterine göre seçimini yapıyor işte :)

0|2
    0|0
    • 1ay

Bana arkadasini soyle sana kim oldugunu soyleyeyim gibi bir sey oluyor buda..:)

• Herkes iyi, herkes kötü😕

0|1
    0|0
  • O kişinin tavırlarım önemi yok mu hiç peki? Mesela bana berbat davranıyordur, nefret edoyorumdur. Diğerine iyi davranıyordur, seviyordur. Olamaz mı? Olabilir 😊😊😊😊

0|1
    0|0
  • Saf iyilik ya da saf kötülük mümkün değil karakterde. İyi yanları ve kötü yanları olarak görürüz insanları ve ben arkadaşlarının her iki yanlarınında farkındayım sadece kötü taraflarını bana göstermiyorlar.

0|1
    0|0
  • Hepimiz iyiyiz demek ki ve ayni sekil kötüde ola biliyoruz.

0|1
    0|0
  • Karakter uyuşmazlığı oluyor

0|1
    0|0
  • Benim gördüğümü sen goremezsin bazen.. senin gibi ben goremem bazen..

0|1
    0|0
  • Herkes kötü.

0|1
    0|0
  • O zaman bize de kabullenmek düşer, biraz kafam karıştı okurken

0|1
    0|0
  • Çıkar çatışması ya da çıkar uyumu hayat bunlardan ibaret

0|1
    0|0
  • Şahsen kim iyi kim kötü umursamıyorum hepsinin anneannemin evine kadar yolu var 😂

0|1
    0|0
  • Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık en iyisi gibi görünüyor 😕

0|1
    0|0
  • Kotu her zaman kotu. Sadece kotu yönlerini görmemişlerdir daha

0|1
    0|0
  • Kimse kimseyi tanımıyor zaten çok kafa yormaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Mesela burda bizim aileyi baz alalım annemin en nefret ettiği kişilerden biri babaannem ama babaannem babamın en sevdiği kişilerden biri :) ne düşünürsün böyl bir durumda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben iyiyim, gerisi önemli değil. 😏

0|1
    0|0
  • Hiç iyi insan olduğunu düşünmüyorum açıkçası herkes bir şeyin çıkarında olduğu için iyilik yapıyor kimisi cennette gitmek için kimisi de karşılığı olur diye hep beklentisi var insan oğlunun

0|1
    0|0
  • Kişi kendinden bilir işi. Yani kişinin değer yargıları, bakış açıları, yorum ve analizleri, düşünce ve his dünyası nasılsa, kendine benzeyene iyi - benzemeye kötü der.. Şu lanet olası dünyada çok şey bilmeye gerek yok. Kişi kendini bilsin yeter.

0|1
    0|0
  • Kim iyi kim kötü belirsiz abi içini bilmedikten sonra iyi adam el altndan kötü olur kötü adam direkt kötü olur göreceli kime neye göre iyi veya kötü olması

0|1
    0|0
  • Bence herkes hem iyi hem de kötü her insanın içinde hem aydınlık vardır hemde karanlık gidebileceği 2 farklı yol ayrımı gibi

0|1
    0|0
    • 1ay

Uyku sersemi cümlede kuramamisim sen anladın hocam :)

• Herkesin kendi hür düşüncesi o ona göre iyiyse ya da kötüyse bizene biz kendi yolumuza bakalım

0|1
    0|0
  • Sevdiğim bir kimsenin sevmediğim bir kimseyi sevdiğini öğrensem, sevdiğim kişiye ön yargılı olmaya başlarım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...