Anam babam türk ama ben israillliyim gelin kardeşlerim?

Öncelikle türklerden hiç haz etmiyorum babam ve annem ne yazıkki türk reddettim zaten onları kardeşlerim sorum şu ben nasıl israil vatandaşı olabilirim?

Güncellemeler:
1ay ibranice biliyorum arkadaşlar yani dil sorunum yok bu yüzden alınabilirmyiim onu soruyorum
1ay yahu arkadaşlar ben zaten yahudinin olunmadığını biliyorum ben vatandaşlık soruyorum?

0|0
25|16

En İyi Kız Görüşü

• Türklerden hazzetmıyosan kardesın nerden oluyoruz surıyelıden gecılmıyo ortalık gitte yer acılsın keske luzumsuz olan herkes senın gibi dusunsede gitse kamburumuz hafıfler

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• Olamazsın canısı. Yahudi bile olamazsın. :D

0|0
    0|0
  • Ebenin örekesini takip ederek 😊

2|1
    0|0
  • nie türk die reddetin? ayıp olmasa

0|0
    0|0
  • Once din degistirmen lazim yahudi olcaksin onlarda yahudilik sonradna olmaz dogulur inanci vardir orda yasasan bile hicbir zaman oranin vatandasi olamazsin yahudi olmadigin icin cok irkci pislik lanetlenmis bir millettir

0|0
    0|0
    • 1ay

ne güzel işte bende bu yüzden istiyorum

• 1ay

Kim demiş vatandaş olamazsın diye? İsrailin ne kadar azeri ve ya türk vatandaşı var biliyor musun sen? Hayır. Çünkü hayatında İsrail görmedin. Klavye arkasından atıp tutmak kolay. Tıpkı hayatında hiç avrupa görmemiş ama avrupadan atıp tutan klavye aslanlarına benziyorsun

• Türk olup da Türklüğünü inkar edeni de ilk defa gördüm.

0|1
    0|1
  • Başta bizim gibi onurlu şerefli türklere kardeşim demeden adım atabilirsin daha sonra git vatandaşlık iste

1|1
    0|0
  • Anan baban turkse nasil İsrailli oluon?😂
    Ayrica seni hemen alirlar zaten Türklere bayiliyorlar ya hani😂😂kos kos

0|1
    0|0
  • Olamazsın platonik seninki belki geçici ilişki düşünebilirlerdi ama paranda yok anlaşılan 2 günlük turistik gidip gezer ya da fotoğraflarını biriktirirsin

0|0
    0|0
  • anan baban buralıysa sende türksün

0|0
    0|0
    • 1ay

ben kabul etmiyorum

• 1ay

iyide türk olmak benim suçummu?

• 1ay

senin suçun değil kimse bunu seçmiyor ama o şekilde algılanmazsın dışlanabilirsin kötü sözlere maruz kalabilirsin belki bedensel olarak taciz edilebilirsin

• İsrail'de yaşayan gurbetçiler var. Ama ne kadarı vatandaşlık almıştır ya da almış mıdır bilemem.

0|0
    0|0
  • Beyin yerine ne kullanıyorsunuz arkadaşım.

1|2
    0|0
  • orada belli bir süre yaşarsan

0|0
    0|0
  • olamazsin hem vatandas hemde yahudi

0|0
    0|0
    • 1ay

ya ben şöyle biliyorum onları milleti dinle özdeşleşmiş ya o yuzden herkes yahudidir ve kendilerini üstün ırk saniyorlar pek cogalmiyorlar kisacasi olmazsin buyuk ihtimal

• 1ay

İsrail devletinin vatandaşı olmakla yahudi ırkının ne alakası var? İsrailde kaç azeri ve ya türk vatandaşı var biliyor musun sen? Hayır. Çünkü hayatında İsrail görmedin. Klavye arkasından atıp tutmak kolay. Tıpkı hayatında hiç avrupa görmemiş ama avrupadan atıp tutan klavye aslanlarına benziyorsun

• 1ay

sana yukarda aciklamasini yaptim israil irki yok yok diye yahudi irki var hani turkiyede türkler yaşarya bir irktir ve ayrica turkiyede senin gibi israile gitmek insanda zor bulursun gitmek istemezler brnim gibi ve ayrica yukarda yazdigim seydede soyledigim gibi bence demistim bu kadar sacma tepki vermende manidar bu kadar eminsen turk ve azerilerin yasadigina git seni tutanmi var ki emine benziyorsun bu soruyu sorma zahmetinde neden bulundun zaten kendi bildiğini savunacaktin yine umarim aciklayabildim

• Git oraya sor abi türklerden ve turk ruhunu yaşıyanlardan yardım almadan yap işini

0|1
    0|0
  • Kalk s iktir git oraya.

0|0
    0|0
  • haydaaaaaa

0|0
    0|0
  • mühendis falan olman lazım. ya da zengin iş adamı

0|0
    0|0
  • Olamazsın

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun be

0|0
    1|1
  • Olursun

0|0
    0|0
  • :D tamamda neden israil?

0|0
    0|0
  • Niyeki

0|0
    0|0
    • 1ay

ayıptırsööylemesi babam denen adamla annemi reddettim

• 1ay

türk oldukları için

• Bizde türküz bize neden kardeşlerim diye hitap ediyorsun? Anladığım kadarıyla israil vatandaşı olmak istiyorsun ancak olmazsın bunu kabul et. Ha eğer genetik mühendisliğinde dünya çapında başarıların varsa zaten onlar seni çağırırlar.

0|1
    0|0
  • Bence onlar seni reddetmistir kıvırma şimdi sjsj

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kabul etmiyosan hadi ordan git puşta bak burdaki herkes Türk onu nabıcaz? Yazdığın yazı bile Türkçe göt. Ve ayrıca İsrail kadar o... ç bir toplum görmedim Anana babana yazık

2|3
    0|0
  • Biz de sizden haz etmeyiz bebek katilleri

3|3
    0|0
  • o zaman burdan sg

1|2
    0|0
  • Kardeşlerim?
    Birader hangi kafadasın?

1|1
    0|0
  • Israil seni kabul eder mi

0|0
    0|0
  • ot çeken gördüm, Bali çeken gördüm, vücuduna acayip kimyasallar enjekte eden kişiler gördüm ama hiçbirinin kafası bu kadar güzel olmamıştı.

0|1
    0|0
  • ulan helal olsun sana be bende haz etmiyorum. yahudiler candır çalışkandır. bende ibranice bilmiyorum. öğretirsen beraber vatandaşlık alak lan

2|0
    1|3
    • 1ay

çok teşekkür ederim şu sayfada bulunan 30 kişi arasından en adam sensin

• 1ay

Ayrıca bu ülkeye hakaret etmenizi gerektirmez.

• 1ay

@Muhammeddr ben öncelikle anam ve babam denen bu türk soyundaki insanları reddettim çünkü bir israil evladı türklerden bağını koparır 2 senede ibranice öğrendim 100 70 falan biliyorum hazırım gitmeye

• sorunlumusun kardesim israil vatandaşımı olmak istiyorsun git masumları öldür olursun

0|0
    0|0
    • 1ay

dedem öldüğünde ağlamadım peres öldüğünde ağladım ben o kadar israil destekcisiyim ama ne yazkki insan nerede doğacağını seçemiyor o yüzden

• Yaw hadi ordan

0|1
    0|0
  • Pff sg mk israfı.

0|0
    0|0
  • bir s git. ya. Bizde Türk üz.

0|0
    0|0
  • Dostum cevabı buldun mu lazım da

0|0
    0|0
  • Trololol :/

0|0
    0|0
  • Daha çok yalaman gerek

0|1
    0|0
  • Yahudi bir anneden doğman gerekiyordu. Şimdi göğe ok atıp tengriye sövebilirsin.

0|1
    1|0
Yükleniyor...