Yaşamın anlamını kaybettiniz mi?

Duygusuz, hissiz, düşünceli, dalgın dalgın mı yaşıyorsunuz benim gibi? Yaşamın anlamını kaybettiniz mi?

Güncellemeler:
? güncel
? hd

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaklaşık 3 yıldır. Her gün.

0|0
    0|0
    • Seninki aşk acısı galiba

• @TükenmişşKalem amin insAllah. bn gülmeyi bile unuttum

• Allah yardımcınız olsun inşallah herşey daha güzel olur. ...

Kızlar Ne Diyor 2

• binlerce aç yatan insanlar sakat , engelli olanlar senin yerinde olmayı çok ister hiç öyle hayatı kaybetdim die düşünme dünyada tek sen dertli ya da duygusuz hissiz değilsin dünya böyle geldiğin için şükretmelisin

0|0
    0|0
    • Benim bir derdim var aslında bin derdim var. Bu derdim hayatımın her anında engel bana her yerde karşıma çıkıyor neyse anlamicaksin ki. ...

• Herkesin derdi var benimde var öyle düşünme benimde derdim önüme çıkınca özgürğümü engelliyor kaçmayı bile düşündüm hep ağladıydım ama bunun üstesinden geldim
      önemli olan bu engelli aşmaktır. Önümüze çıkan her şey bizi dünyada sınıyor.
      Bana anlatmak istersen derdini dinleyebilirim hiç çekinme sana yardımcı olabilirim :)

• www.kizlarsoruyor.com/.../q5883598-ruh-halim-surekli-depresif-halsiz-uykulu-intihar-etmek-uzereyim
      Burada paylaştığım onlarca sorudan bir tanesi okursanız anlarsiniz ama onlar sadece özeti

• Anlamını kaybedeli çok uzun zaman oldu..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...