Yaşamın anlamını kaybettiniz mi?

Duygusuz, hissiz, düşünceli, dalgın dalgın mı yaşıyorsunuz benim gibi? Yaşamın anlamını kaybettiniz mi?

Güncellemeler:
1ay ? güncel
1ay ? hd

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yaklaşık 3 yıldır. Her gün.

0|0
    0|0
    • 1ay

Seninki aşk acısı galiba

• 1ay

@TükenmişşKalem amin insAllah. bn gülmeyi bile unuttum

• 1ay

Allah yardımcınız olsun inşallah herşey daha güzel olur. ...

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum hayatı dert etsekte etmesekte oluruna varıyor çoğu şey, zekamızı kullanıp mutlu olmalıyız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• binlerce aç yatan insanlar sakat , engelli olanlar senin yerinde olmayı çok ister hiç öyle hayatı kaybetdim die düşünme dünyada tek sen dertli ya da duygusuz hissiz değilsin dünya böyle geldiğin için şükretmelisin

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim bir derdim var aslında bin derdim var. Bu derdim hayatımın her anında engel bana her yerde karşıma çıkıyor neyse anlamicaksin ki. ...

• 1ay

Herkesin derdi var benimde var öyle düşünme benimde derdim önüme çıkınca özgürğümü engelliyor kaçmayı bile düşündüm hep ağladıydım ama bunun üstesinden geldim
      önemli olan bu engelli aşmaktır. Önümüze çıkan her şey bizi dünyada sınıyor.
      Bana anlatmak istersen derdini dinleyebilirim hiç çekinme sana yardımcı olabilirim :)

• 1ay

www.kizlarsoruyor.com/.../q5883598-ruh-halim-surekli-depresif-halsiz-uykulu-intihar-etmek-uzereyim
      Burada paylaştığım onlarca sorudan bir tanesi okursanız anlarsiniz ama onlar sadece özeti

• Anlamını kaybedeli çok uzun zaman oldu..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...