DEMOKRASİ Mİ? DİKDATÖR MÜ?

Demokrasi ile yönetilen ülkemi iyi yönetilir? Yoksa dikdatör ile yönetilen ülke mi iyi yönetilir? ödev sorum lütfen açıklayıcı cümleler kurun teşekkürler...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• hocana söyle sistemler değil uygulayanlar önemli hocam de. Sözde demokrasiyle yönetiliyoruz mesela şu an alakası var mı de?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• diktatör

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• demokrasi tabiykide diktatörlük nedir dostum diktatörlük demek milletin ezilmesi demektir demokrasi demek özgürlük demektir halk kendisini yönetiyor diktatörde diktatör seni yönetir aşşa yukarı düşün seni biri yönetiyor napacana karışıyor :)

0|0
    0|0
  • özgür yaşamak istiyorsan demokrasi yok ben kölelikten hoşlanıyorum diyorsan dikdatörlük

0|1
    0|0
  • ikiside diktatörlüktür fark etmediniz mi

0|1
    0|0
  • Halk cahil, vizyonsuz, gamsızsa hiç bir sistem refah getirmez.

0|1
    0|0
  • diktatör daha hızlı gelişir ama iç yapısı açısından halkın şartları kötüdür. demokrasi fikir ayrılıkları olursa dış politikada tutarsızlık ve geri kalmaya neden olur

0|0
    0|0
  • Halka göre değişir. Türk halkı mesela diktatör fantezisi var. Ülkeden ülkeye farklılık gösterir

0|0
    0|0
  • Demokrası ile yönetilen ülkeler iyi yönetilir. Bunun sayısı kanıtı gelişmiş ülkelerdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir belçikada yaşamak var birde Türkiyede yaşamak var hocam diyin o anlar 100 basar

0|1
    0|0
  • Yönetilmeye karşıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...