Ne bu kızlardaki açık giyinme hastalığı?

İlla dar ya da açık şeyler mi giyilcek anlamadım. Normal vucudunuzu belii etmeden kıyafet giyemiyor musunuz? Sonra biz obje değiliz. Nah değilsiniz. Herkes hakketği gibi muamele neyse. Neden yani?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek olarak, özellikle yurdumda 2016 yılının son çeyreğinde hala bu kadar mal adamların erkeğim diye gezmesine ifrit oluyorum.

Sana ne lan? Kendilerine yakıştığını düşünüyor olamazlar mı? İlla kadınların hatlarını gördüğünde aklına seksten başka birşey gelmiyor diye 'Bi de obje değiliz diyorlar' demen mi lazım.

Zaten böyle giyinmeleri vücutlarından utanmamalarından ötürü olabilir anca, asıl sürekli kapanmaya, kendilerini saklamaya çalışmalarının altında 'Şimdi ben erkeklerin görünce zikmek istediği bir et yığını olduğum için şunu şunu giymeyeyim' düşüncesi olur.

Onun sebebi de ciddi bir kısmının hala senin gibi hayvanlarla aynı memlekette yaşamak zorunda olması.

2|0
    0|0
    • 1ay

sen 2016 modern gavadlarındansın sanırım. Hani şu karısına sevgilisine bakılınca ulan ne sanslı adamım diyen modern domuzlardansn sanırım. Bna hayvan diyen sığıra bak hele. Diyorum ya sen anan bacın öyle giyinnce zewk mi alıyorsn yoksa kendine olunca mı müslümansn?

• 1ay

anlaşıldı iyi bir swingercısın sen ^^

• 1ay

Şu memlekette sapık, tecavüzcü, swingercı vesaire taife hangi zihniyetten daha çok çıkıyor acaba.

Lan bu ülkede karısını, kızını hatta kendini şeyhe siktiren, ama lafa gelince mini etek giyen kadınlara küfreden tipler cirit atıyor.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ego tatmin etmek icin. Disardaki erkek lerde ole daracik giyenlere heman baktigi icin siradan giydigindeyse bakmadiklari icin ole giyeer. Oyle goyenler zaten baktirmak icin baskalarin ilgisi hosuna gider. Ben kendim icib bole giyiniyorum diyenleri hic anlamiyorum zaten sacma.

0|0
    0|0
  • Aynen 👏🏼

0|1
    0|0
  • Ben açık giyiniyorum diye senin kontorol edemediğin şeyi kendine sok derler bizim burda. İstediğimizi giyeriz sanane! İlla seks objesi görmek istiyorsan aynaya bak yavrum sen. Buralarda harcanma had bakayım.

0|0
    0|0
  • Bakma sen de. Her sey beyinde bitiyor

1|0
    1|0
    • 1ay

yaf he he :DD: ewt haklısın ama beyniyle etkileyemeyen kızların vücüduyla etkilemeye calısması güzel bir ironi

• Haklısınız katılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gosterme merakı kardes... Bakılsın diye giydikleri o kadar belli ki sıcak mis da felan bahane.

0|1
    0|0
  • bence sen da. varsın kanka yani kişisel kanaatim bu yönde

0|0
    0|0
  • gecen bır kız gordum metroda merdıvende hemen onumdeydı goguslerını net gordum sutyensızdı bu ne sımdı

0|0
    0|0
    • 1ay

yaw bırde dıyorlar tecavuz olayları arttı ıste ıspatı yanı adam sapık zaten mesela bıde oyle gıyınıyon adam 10 katı azıyo sonra baska bır gunahsız kıza tecavuz edıyor

• 1ay

mk pislikleri zihniyete bak ya açık giyiniyorum diye senin o pisliği illa bir yere mi sokman gerek? yarın bir gün çoçuğun olurda gör inşallah!

• Sonra erkeklere abaza derler.

0|0
    0|0
  • haklısın dostum bu gosterış neye anlamıyorum bende evde eşlerine gıymedıgını dışarda dugunde partıde gıyıyor evde sac baş dağınık pijamayla dolanıyor

0|0
    0|0
    • 1ay

vallaha he ne tipler çözemedim

Yükleniyor...