Hayat sizi de yoruyor mu?

Ben hayatttan zevk almıyorum bugünlerde kendimi baya kötü hissediyorum yalnızım bir amacım yok eşimden ayrıldım 1 sene önce! güvendiğim adamlar beni bırakıp gittiler psikolojim alt üst oldu böyle karamsarlık dönemlerinizde siz ne yaptınız?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli düşünmezdim mesela. Çünkü dünü geri getiremezsin ama yarını istediğin gibi yaşayabilirsin. Kendine zaman ayır vakit ayır mutlu olduğun şeyleri yap. Bu yaşadığın şeyleri düzeltemezsin çünkü oldu ve bitti. Kapat artık o konuları orada takılı kaldığında yapacağın kazanacağın tek şey kendini harap etmek ama yarınını kaybedebilirsin. Yaşam çok uzun değil o yüzden biraz daha kendinle ilgilen yarın sevdiğin bir yemeği ye ve akşam istediğin bir filmi izle mesela. ya da gitmek istediğin bir yere al biletini git. Emin ol hayat daha güzel gelmeye başlayacaktır zincirlerinden kurtulmalısın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin bu düşüceden kurtulman lazım
    Kendine yeni sayfa aç ve başka hedefler edin elbete bu dünyada hoşuna gidicek işler vardır ona odaklan psikolijinin bozulmasına izin verme belki daha güzel insanlar çıkar hayat bu mutlu olacağımız zamn var mutsuz olacağmız zamanda
    Sadece hayatını olumlu yöne bak :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu dönemlerde yanlış yapmamak için dikkkatli olun aceleci olmayın sabırlı olun elbet sıkıntılar gelip geçicidir insallah hersey zaman la yoluna girer.

1|0
    0|0
  • İnsanlardan uzak durma en iyisi kendini toparladıklan sonra mutlaka hedeflerin olsun hayata

1|0
    0|0
  • Karamsar bir dönemdeyim, umursamıyorum. Çoğu şeyi akışına bıraktım tavsiye ederim iyi geliyor.

1|0
    0|0
  • Aynen bu aralar bende aynı :(

1|0
    0|0
  • Valla boşanmışsın iyi
    Ben 10 senedir boşanacam kesin bu kadından diye söylüyorum ama ne hikmettirki hala beraberiz.

0|0
    0|0
  • Hep zamana bırakırdım zaman herşeye ilaç
    ya da birilerine anlatırdım derdimi içimi döker rahatlardım ama onu yapmak İçin de gerçekten güvenmek lazım

0|0
    0|0
  • kendimi sevdim hayata tutundum Allah yardımcın olsun ama kendini üzme deymez bu hayatta

0|0
    0|0
  • Kendimi sorgularım
    İlla ki başıma geleni hak ettiğim ortaya çıkar
    Bir daha aynı hatayı yapmam
    Be tek dizimi yerden kaldırıp diğeri ile destekler dim dik devam ederim

0|0
    0|0
  • muhabbet yeni ortamlar yeni kisiler

0|0
    0|0
  • sen arkadaş bul ve ona zaman ayır

0|0
    0|0
  • Yorumlamayı öğrendim

0|0
    0|0
  • Hobi falan edin içine kapanma

0|0
    0|0
  • Vallahi benle ayni moddasin hayat zevk vermiyo artik bos yani bossss

0|0
    0|0
  • Özel yaz

0|0
    0|0
  • Herkesi bir çok kişiyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu donemler gecici oluyor. Hep ayni hep ayni baktin yasamaya devam ediyorsun eglenmeye kendine bakmaya basliyorsun gerisi geliyor.

1|0
    0|0
  • Olur öyle zaman zaman biraz nefes almayı dene...

0|0
    0|0
  • Benim kuzenim yani ablam bana tavirli o. pu arkadaşı için. Hepimiz öyleyiz bacım. :(

0|0
    0|0
  • yoruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...