Milliyetçi Türkiye mi yoksa Sosyalist-Komunizm bir Türkiye mi?

Milliyetçi Türkiye mi yoksa Sosyalist-Komunizm bir Türkiye mi?

• Milliyetçi Türkiye
    71% (12)56% (9)64% (21)Oy Ver
  • Sosyalist-Komunist Türkiye
    29% (5)44% (7)36% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Milliyetçi Türkiye 😌 komünizm mi kaldı ahahaha çakma devrimciler 😂😂😂

1|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Şakamısınız yav siz :))
    Tabii ki milliyetçi bir Türkiye.

Milliyetçilik Bir ülkenin çelik kalkanıdır. Atom bombası dahi atsan işlemez..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 16

• sosyalist.

0|1
    1|2
  • Tabii ki sosyalizm.. Türkçülük ya da sunnilik mutluluk vermez halka.. İnsanlık mutluluk verir.

0|0
    0|2
  • Devlet sosyalizmi

0|0
    0|1
  • o değilde milliyetçi türkiye diyenlerin oranı diğerinin iki katı ama iktidar partisi %50 alıyo ve adamlar türk milliyetçiliğine bir numaralı düşman şu anda

0|1
    0|0
    • 1ay

Türk milliyetçiliğine zarar verdiğini sanmıyorum. o senesi çözüm süreci bozulmasın diye her milliyetçiliği ayaklar altına alıyoruz denmiştir. bu söylem çözüm sürecinde bozulmasın kürt-Türk anlaşmazlıkları çıkmasın diyedir.

• 1ay

sadece o laf üzerinden gitmedimki açık açık bağırıyo biz milliyetçi değiliz ümmetçiyiz diye

• Bence Şehit haberleri gelmeyen huzurlu bir türkiye.

0|2
    0|1
  • Hiçbiri

0|1
    1|0
  • sosyal demokrasinin geliştiği, tam bağımsız Türkiye!

0|0
    0|0
  • Milliyetçi Türkiye

0|0
    0|0
  • Milliyetçi, digerini seçenek olarak kabul etmiyorum

0|0
    0|1
  • Yaşasın Irkcı Türkiye

0|1
    0|1
  • milliyetci ve + Sosyalist

0|0
    1|0
  • Milliyetçi tabi.

0|0
    0|1
  • Liberal ve faydacı Türkiye

0|0
    0|1
  • Tüm müslümanları himayesi altına almış Turan birliğini kurmuş İslam dininin liderliğini yapan büyük bir Türk devleti.

0|1
    1|1
  • Tabii ki de sosyalist. Milliyetçilik nedir ki, zaten milliyetçi olmazsan yurt dışında daha çok ilgi görüyorsun, vatanını sevmek için milliyetçi olmayacan.

0|1
    1|0
    • 1ay

ama bir ülkenin mayası milliyetçiliktir. ayrıca yurt dışında sosyalist ülke sayısı yüzde10 dur milliyetçi ülke sayısı ise yüzde90 dır.

• 1ay

anlamıştım zaten :D sen ütopya dünyana devam et :D biz mayanızı kuruturuz :D

• 1ay

2 kültürü de tattım sen sadece bir tane tatmışken utopya dünyana devam et diyemezsin ;)
      Çok başka bir şey iki kültürü tadınca anlıyorsun ki hiç bir kültür üstün de hepsi eşit ama tabii türk ve fransiz (tamam kan olark fransiz değilim ama fr de dogdum ekmeğim bura, türkiye'de ki boşnak göçmenler gibi) olduğum için iki kültürün yeri de başka, bana daha yakın geliyor doğal olarak

• İnsancı Türkiye olsa keşke.

0|1
    1|0
Yükleniyor...