Hiç öğretmeninizden şiddet gördünüz mü? Ne düşünüyorsunuz öğrenciye şiddet hakkında?

Hiç öğretmeninizden şiddet gördünüz mü? Ne düşünüyorsunuz öğrenciye şiddet hakkında?
Ben ilkokulda iken ömrüm boyunca babamdan dahi yemediğim bir tokat yemistim ilkokul hocamdan. Keşke o zaman birine anlatsaydim utanıp anlatmamistim.
Ben onu bir yakalasam şimdi 😑😂😂😂😁😁😂

1|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sokakta görsem yüzüne tükürürüm.. çocuktuk o zamanlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sıra dayağı harici bireysel olarak ilkokul hocamdan tokat yemiştim. Şiddet sadece eğitimde değil hayatın içerisinden sökülüp atılmalı veya en azındam minimum düzeye inmeli. Bu arada görselde çocuğa aşılanan bilince bayıldım. Belirli düzeye kadar sabredip fiziki temas çoğalınca savunma durumuna geçmesi ve tehditten uzaklaşması 👍

1|0
    0|0
  • İlkokulda hoca ödevimi yapmadım diye yanağımı tutup çevirmişti ve morarmıştı. Aileme anlattığımda ise babam sinirinden yerinde duramadı. Okula konuşmaya gitti. Ve ardından araya birilerini sokarak öğretmenlik hayatına son verildi. O gün hatta gelip bana yalvarmıştı. Fakat yaptığı cidden çok ağırdı o yaşta.

1|1
    0|0
  • İlk okulda falan neyse yediysem bir iki kez. Lisede yemedik artık genç adam olduk diye anlayışlıydı. Ama ilginç olan lisede dershanede hocayla kavga ettik. Evet para verdiğimiz dershanede. Arkadaşım hocaya vuruyo hoca arkadaşa vuruyo hangisini ayıracağımı şaşırdım

1|0
    0|0
    • 1ay

Aslında dershane hocalarına da yazık ben temel lise mezunuyum. Adam ben buraya 8 milyar veriyorum diyip lakayt bir konuşma tarzı ile konuşuyordu hocayla adam yerine dahi koymuyolardi

• 1ay

O konuda haklısın. Ama bizimkinin kavga fenaydı hoca arkadaşı boğazından tutmuş duvara yapıştırmış arkadaş yüzüne yumruk atıyo ben ayıramıyom ikisinide komedi tam

• iyi ki dövmüş. 72 kişilik sınıfta en kötü olan Seda adında bir kızdı. O da milli atlet oldu. Birisi Google'da çalışıyor. Ben havayollarında pilotum. Birisi Microsoft'ta çalışıyor. Birisi Almanya'da mühendis. Hepsi ile de görüşürüm. İyi yaptı ellerine sağlık. Gelsin bir daha vursun.
    Yorumlara baktım 25 ve üstü yaşlar dayak yediği için küfretmiyor. Hocamıza hem saygı duyardık hem de korkardık sene 2003'e kadar. Sonrasındaki veliler çocuğunu çok korur oldu.
    Ben de iki öğretmen evladıyım. Onlar da dövsünler. Aferim iyi yaptınız derim. O korku olacak ki çocuk ödevini yapacak, arkadaşlarını rahatsız etmeyecek, dersi dinleyecek.
    Bizden sonraki nesle bakıyorum. Ne demişler çocuğunu dövmeyen dizini döver. 94 ve sonrasındaki neslin velileri tırt.

1|0
    0|0
    • 1ay

O şiddetin ilerde bazı çocuklara travma olarak döndüğünün farkında değilsin.

• 1ay

Aferin sana. Bir gün çocuğun eve ağzı burnu kanamış halde gelirse umarım hala ayni saygını korursun..

• 1ay

Ağzı burnu kan içinde gelmekten bahsetmiyorum ben. Cetvel ile eline vurmak saçını kulağını çekmek. Ben o tokatı yemeseydim belki de sigara bağımlısı olup da başka bir mesleği seçecektim.

• Yedik tabi ah nerde eski öğretmenler

1|0
    0|0
  • Çok yedim hepsindede haksızdım sfjdjs

1|0
    0|0
    • 1ay

Arkadaşlar bu sahtekar benim fotoğrafımı Facebook'tan çalarak hesap açmış ve aylardır burada benim fotoğrafımla insanlara hakaret ediyormuş. Bir arkadaşımın uyarısıyla geç de olsa durumu farkettim ve KS yönetimine şikayette bulundum. Lütfen siz de bu sahtekara itibar etmeyin.

• Daha bu gün yıllardır görmediğim ilk okul öğretmenimi gördüm evett çok dayak yemişimdir ama bende hak ediyordum

1|0
    1|0
  • Ben ilkokul hocamdan gördüm zaten işe yaramaz adamın tekiydi şimdi yanımda olsa kırarım o serefsizin kemiklerini s*ktığimin serefsizi

1|0
    0|0
  • ben ilkokulda her gün yiyodum babamdan yemediğim dayağı yedim o öğretmen olucak insandan ama öbür tarafta görüşcez onla Hakkımı helal etmicem :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Ahah bende 😂😂

• 1ay

Okuldan soğuttu adam beni belkide şimdi çok başarılı biri olucakken 2 yıllık ünide sürünüyorum :D

• 1ay

Dimi insan gibi hocalarımız olsaydı Şu an Oxford daydik biz 😂😂

• Elimde sopa kırdırmışlığım var :D

1|0
    0|0
  • okulda şiddet görmüştüm bu bende travma yarattı şimdilerde ise

1|0
    0|0
  • Bizim zamanımızda şiddetsiz eğitim yoktu ki..

1|0
    0|0
  • ilk okuldayken 1 tokat yemiştim anam feleğim şaştı hala unutmam şerefsizi

1|0
    0|0
  • Kulağımı kanattı kardeşim

1|0
    0|0
    • 1ay

Pislik insanlar..

• 1ay

Deli oldum mk anla işte o... cocuğu demek istedim neyse

• 1ay

Ahhaha anlaşıldı tamam👍😂😂

• Kafamda cetvel kırdı (uzun tahta olanlardan)

1|0
    0|0
    • 1ay

Vay pic

• 1ay

Gönlüne göre olur inşallah

• 1ay

Sağol :)

• ders'te uyuya kaldığım için o tahta cetvelle kafaya bir tane yemistim ilk okulda.

1|0
    0|0
  • Banada kadın bir hoca atmıştı reglli karilar manyiyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öğretmenden değil, bir çok öğrenci tarafından taciz edildim ve siddet görmüştüm. Engel olduğum zaman tekme atmıştı. İnsanlarla tokalasıp selamlasmaktan tiksiniyorum

1|0
    0|0
  • Hayir görmedim

1|0
    0|0
  • Ilkokul 2 de guldum diye bir serefsiz kafama sinif defteriyle defalarca vurdu kardeşim

1|0
    0|0
    • 1ay

Şerefsiz evladı bunlar nasıl öğretmen oluyor ya😤

• 1ay

Bunlara ogretmen denmez utanmazlar elin cocuguna nasil vurma hakki rezil etme hakki buluyorlar ya varsa hala boyleleri sikayet etmek lazim rastlarsam boylesine fena olur icimde hala o ofke var

Yükleniyor...