Kapak edebilen biri cevap versin :) ?

arkadaşlar bir wp grubu var. bu grupta önceden eklendiğim için bir çocuk numaramı almış kaydetmiş. sonra bayağı zaman geçti o çocuk yeni wp grubu açmış benide eklemiş. bentabi tanımıyorum. neyse tanıştık. gruptan birine bir olay anlatıyordum. elbise giydiğimiz için laf atmışlardı çok abaza *** şehri. o da orda yaşıyor tabii. bende oralıyım ama başka yerde yaşıyorum. her neyse, ordan kalktı dediki "ucuz malın bakanı çok olur." ben sinirlendim biraz kızdım sonra çıktım gruptan ama içimde kaldı. ben biliyorumki tekrar gruba alcak. ve ona ne cevabını vereyim? yani resmen kapak etti. bu arada asla ucuz bir insan değilim. yani erkeklerle pek muhattap olmam falan filan. lütfen cevap verin.

UCUZ MALIN BAKANI ÇOK OLUR a bir cevap verip onu kapak etmem gerek.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• -Aslinda mal ucuz degil bakis açısı ucuz de
    Onemli olan kalieli mali ucuza mal edebilmek de
    -Ucuz olan her sey ragbet goruyorsa pipine 1 tl fiyat koy bakalim kimler alacak de
    -Ucuz olan hersey cok ragbet goruyorsa bu watsap grubundada epey mesaj donmus yoksa ucuzluga mi geldik de

1|0
    0|0
    • 1ay

1. si tercihim teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendine bak be de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen adam olsan kaliteli mal satarsın de 😂😂

1|0
    0|0
  • al gruba benide :D cakalik laflarj

1|0
    0|0
  • konus ulan konus köpek seni bana düşmanlarımmı yolladı :D laf lafı açar o muhabbetin sonu gelmez. heleki sana sarmışsa boş durmaz itle köpekle uraşamam de çık git

0|0
    0|0
  • Kendinden mi tecrübe edindin de

1|0
    0|0
  • ucuza alacak kadar mı düştün?

0|0
    0|0
  • Hayırdır çok mu rağbet görüyorsun de

1|0
    0|0
  • Aynen. Sana çok bakıyorlar yazıp çıkacaktın gruptan şimdi bir anlamı yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çoluk çocukla uğrasamam şimdi hiç. Düşün bulursun.

1|0
    0|0
  • Sende pahalı olanı secseydin. . de

1|0
    0|0
Yükleniyor...