Arkadaşlar Aciiil yardım edin? Hayat memat meselesi?

Arkadaşlar ben 18 yaşında bir kızım 2 yıldır kolejde okuyorum. Zannımca kolejden üniversiteye sınavsız götürüyorlardı ve orda 2 yıl okuyacaktım. Fakat dün öğrendim ki 3 yılmış diye. Annem babam da söylüyor ki 2 yıla taşınacakmışız. Onun içinde bizde kolejden direk üniversiteye geçmek istemiştik fakat üniversiteye girmek için önce koleji 2 yıla bitirip girmek gerekiyor.2 yılada biz taşınıyoruz ayrı şehire. Ordada üniversiteye girmesi çoooook zor. Ben anladığınız gibi pek parlak zekalı değilim😬Annem diyor ki seni yanımızda ki okula gönderelim, ordada benim sınıf arkadaşım okuyor, pek iyi anlaşanıyoruz onunla, aramız limoni. Kolejde aram kızlarla iyi ilk defa. Hayatım boyunca 2-3 okul değiştim, sınıf arkadaşlarımla anlaşamadığım için, şimdide aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum, annemde diyor ki zaten sonuncu yılın idare et gitsin. Bilemiyorum😞lütfen yardım edin, ya hayatımı mahv ederse o sınıf arkadaşım? Sadece bu yaşadığımız şehirde babam üniversitede ki hocayla tanışıyorlar, yani torpilli gibi bir şeyim. Fakat o söylüyor ki direk kolejden üniversiteye geçit yapamaz , parada teklif etdik fakat mesele parayla hall olunucak gibi değil, yani baya ciddi. Şimdi ben ne yapayım arkadaşlar kalıyım (mütlaka kalmam lazım) yoksa gideyim mi? Lütfen bana akıl verin, biliyorum ger şey bizim cahilliyimizden ama yapıcak bir şey yok..

• Evet okula git
    57% (4)60% (3)58% (7)Oy Ver
  • Hayır kolejde kal
    43% (3)40% (2)42% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Yardımcı oluuuuun!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Okumaya devam et

0|0